08-11.10.2019 року в м. Кременчук  відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2004 років народження. У складі  команди нашого ліцею взяли участь вихованці відділення греко-римської боротьби. Загалом на  змаганнях  було заявлено  понад 270 учасників. Переможцями чемпіонату стали:  Грушовий Данило – вагова категорія 110 кг та Гербич Артур – вагова категорія 48 кг. А ліцеїст 32 групи Яшкін Кирило здобув бронзу в ваговій категорії 80 кг. Погребний Роман у підсумку посів п’яте місце.

06-13.10.2019 року  селище Поляна (Закарпатської області) гостинно приймає учасників двох чемпіонатів України серед юнаків та дівчат до 15 років та серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР з важкої атлетики. Дуже вдалим є  виступ вихованців  Комунального закладу Київської обласної ради “Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту”. В особистій першості показали наступні результати:

Золоту нагороду здобула Калина Мирослава у ваговій категорії 59кг з результатом  164 кг. Срібну  нагороду отримала  Никоненко Ангеліна у ваговій категорії + 81 кг з результатом  99 кг. Четвертими за підсумками стали: Федченко Владислав – вагова категорія 89 кг з результатом 168 кг та Солоденко Олександр – вагова категорія 96 кг з результатом 169 кг.

На цих змаганнях  Калина Мирослава  встановила три рекорди України  серед дівчат до 15 років у ваговій категорії 59 кг, а саме: ривок – 73 кг; поштовх – 91 кг та за сумою балів – 164 кг.

12 жовтня 2019 року в м. Бровари відбувся Чемпіонат Київської області з лижоролерів та кросу , вихованці відділення лижних гонок здобули таки місця: Максименко Ангеліна 1 місце крос 2 км , 1 місце 3 км л/р класичний стиль; Пантюк Анна 2 місце крос 2 км , 2 місце 3 км л/р класичний стиль; Лампіцький Владислав 3 місце крос 3 км , 2 місце 5 км л/р класичний стиль; Пелепей Павло 3 місце крос 2 км , 2 місце 3 км л/р класичний стиль; Терещенко Анастасія 2 місце 3 км л/р класичний стиль; Степаненко Матвій 3 місце 5 км л/р класичний стиль; Пономаренко Богдан 3 місце 3 км л/р класичний стиль; Кулик Олександра 3 місце 3 км л/р класичний стиль; Семенченко Анастасія 3 місце крос 2 км; Стрельнікова Дарина 2 місце крос 2 км.

Тож вітаємо наших вихованців та їх тренерів  і бажаємо подальших успіхів!