Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Киплячій Вам енергії та оптимізму! Бажаємо тонну сил для нових звершень! Нехай добробутом повниться ваше життя до межі, а помилки хай пролітають повз зі швидкістю звуку! З Днем Народження!

Ваш день народження – це чудовий привід сказати вам слова подяки. Спасибі за те, що ми маємо змогу вчитися у Вас мудрості, спасибі за створення і збереження нашого ліцею, за розуміння і терпіння, за відстоювання наших інтересів і заступництво. Хай доля щедро нагородить Вас за все, що ви робите для колективу. Ну, а ми в свою чергу обіцяємо – ми не підведемо, будемо дисциплінованими, творчими та виконавчими.

З Днем Народження! Щастя і здоров’я від усіх працівників ліцею! Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!