ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Оголошення

ОЧНЕ НАВЧАННЯ!

12
Гру
2021
#Події тижня Оголошення

Увага! З 13 грудня ліцей відновлює очне навчання. Але хочемо наголосити, що продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти. Тому у ліцеї учасники освітнього процесу будуть дотримуватися рекомендацій, які мінімізують поширення захворювання. Також закликаємо до відповідального ставлення батьків: не пускайте дітей, які мають погане самопочуття чи підвищену температуру, до ліцею. Ми всі хочемо вчитися..


Читати далі…

Увага! Дистанційний формат навчання

28
Лис
2021
#Події тижня Оголошення

Шановні ліцеїсти! З 29.11.2021 опановуємо знання та здобуваємо компетентності у дистанційному форматі. Сподіваємося, що робота у онлайн просторі для вас є комфортною та зрозумілою. Пам’ятайте про свій високий рівень обізнаності з інформаційних технологій! Застосовуйте на практиці всі вам відомі способи, форми та формати виконання робіт. Працюйте творчо та наполегливо. Будьте толерантними та відповідальними Зверніть увагу..


Читати далі…

УВАГА! Цифрова освіта

7
Лис
2021
#Події тижня Оголошення

Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності – масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок Впродовж листопада міністерство разом із партнерами планують: розповідати про цифрові компетентності та проводити інтерактивні квестові завдання на вивчення кожної з компетентностей; складати національний тест із цифрової грамотності та міжнародну сертифікацію навичок володіння комп’ютером ICDL; проводити в соцмережах..


Читати далі…

УВАГА! УВАГА! УВАГА! «Обери професію своєї мрії»

25
Вер
2021
#Події тижня Оголошення

https://hryoutest.in.ua/ В Україні стартував проєкт із профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Основна мета проєкту –  побудувати ефективну профорієнтаційну систему, яка з’єднає сферу освіти з реальним ринком праці для підготовки висококваліфікованих кадрів, які дійсно потрібні на ринку праці. Вже зараз учні старших класів з усіх регіонів України можуть безоплатно: Пройти профорієнтаційне тестування; Отримати консультацію кар’єрного..


Читати далі…

ОГОЛОШЕННЯ!

30
Сер
2021
#Події тижня Оголошення

1 вересня 2021 року об 11.00 на подвір’ї ліцею-інтернату відбудеться урочиста лінійка до ДНЯ ЗНАНЬ для ліцеїстів І, IV курсів; об 11.30 в затишних навчальних кабінетах відбудеться першовересневий урок «30 років Незалежності України» для ліцеїстів І-ІV курсів. Знову свята радісні хвилини,  Безліч вересневих привітань.  Здрастуй, ліцею! Ненька-Україна  Нас вітає всіх із святом Знань!

УВАГА! Шановні ліцеїсти та батьки!

5
Тра
2021
#Події тижня Оголошення

З 1 травня на території Київської області скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС. У зв’язку з послабленням карантинних обмежень на Київщині з 5 травня відновляється навчання у нашому ліцеї. В рамках концепції адаптивного карантину освітній процес буде здійснюватися у навчальних аудиторіях за зазначеним..


Читати далі…