ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Оголошення

Увага! Одинадцятий тиждень КАРАНТИНУ!

24
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Увага, шановні учні, батьки, вчителі, класні керівники! Адміністрація ліцею повідомляє, що навчання в ліцеї офіційно закінчується 29 травня, тому попереду останній навчальний тиждень у дистанційному форматі. Після цього для ліцеїстів І-ІІІ курсів розпочнуться літні канікули. У червні відбуватиметься процес закінчення навчального року та оформлення необхідної навчальної документації. Зважаючи на продовження карантину, ми завершуємо навчальний рік  дистанційно. За..


Читати далі…

Увага! Десятий тиждень КАРАНТИНУ!

17
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Ми завершуємо навчальний рік у дистанційному форматі,  в якому керувалися новим Законом “Про освіту” та орієнтувалися на вимоги Нової Української Школи. Законодавча база змінюється згідно з сучасними вимогами, тому і ми поступово змінюємося. Вчителі творчо і старанно підходять до викладання предметів із активним застосування сучасних технологій. Вихователі допомагають учням вчитись самовиховувати у собі нову достойну..


Читати далі…

Безпека в Інтернеті – це не вигадка, це необхідність!

12
Тра
2020
#Події тижня Навчання Оголошення

Сьогодні інтернет-технології стали необхідною складовою життя дітей, підлітків, молоді, дорослих та людей похилого віку. Комп’ютер, телефон, планшет є не тільки засобом спілкування, самовираження та розваги, але став важливим інструментом інформаційного, комунікативного взаємозв’язку у суспільстві,  джерелом знань, транслятором освітнього процесу, необхідним компонентом розвитку особистості. Тому питання безпеки в мережі стає більш ніж актуальним. У цьому контексті..


Читати далі…

Увага! Дев’ятий тиждень КАРАНТИНУ!

10
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Всім відомо, що складні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Закритий на карантин ліцей не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів. Сьогодні в нашому закладі чітко  визначена організація навчання в умовах карантину. Є чіткий графік чат уроків, чат консультацій. В своїй роботі вчителі використовують Google платформу і її..


Читати далі…

Увага! Восьмий тиждень КАРАНТИНУ

3
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Сьомий тиждень дистанційного навчання для ліцеїстів та КАРАНТИНУ для суспільства закінчився ще одним весняним днем святкового відпочинку. Чи замислювалися ви над тим: навіщо нам потрібні свята? З давніх-давен люди жили ліком днів – від свята до свята. Так вони визначали певні віхи року. Сьогодні неробочий святковий день дає змогу абстрагуватися від буденних проблем і суєти…


Читати далі…

Увага! Сьомий тиждень КАРАНТИНУ

27
Кві
2020
#Події тижня Оголошення

Ось і минув ще один тиждень карантину. Ми постійно набуваємо досвід дистанційного формату освіти. Стикаємося з проблемними питаннями, знаходимо рішення і робимо висновки. Піклуємося про якість, нагадуємо про необхідність та наполягаємо на результативності.  💪 Ми підкидаємо нові ідеї, а наші учні ретельно та творчо виконують усі завдання 🙃 ! Минулого тижня ми і КНИГОМАРАФОН провели, і відсвяткували День..


Читати далі…

Увага! Шостий тиждень КАРАНТИНУ

21
Кві
2020
#Події тижня Оголошення

Завершуються святкові дні, які цього року відбувалися в умовах всеукраїнського карантину. Аби відсвяткувати Великдень із гарним настроєм, дехто спробував власноруч зробити паску та інші традиційні страви, дехто разом з родиною розмальовувати святкові писанки, а дехто завдяки сучасним пристроям та швидкому інтернету відвідав гостей-онлайн. Сьогодні ми відповідально ставимося до власного здоров’я і маємо чудовий спосіб провести..


Читати далі…