ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Оголошення

УВАГА! УВАГА! УВАГА! «Обери професію своєї мрії»

25
Вер
2021
#Події тижня Оголошення

https://hryoutest.in.ua/ В Україні стартував проєкт із профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії». Основна мета проєкту –  побудувати ефективну профорієнтаційну систему, яка з’єднає сферу освіти з реальним ринком праці для підготовки висококваліфікованих кадрів, які дійсно потрібні на ринку праці. Вже зараз учні старших класів з усіх регіонів України можуть безоплатно: Пройти профорієнтаційне тестування; Отримати консультацію кар’єрного..


Читати далі…

ОГОЛОШЕННЯ!

30
Сер
2021
#Події тижня Оголошення

1 вересня 2021 року об 11.00 на подвір’ї ліцею-інтернату відбудеться урочиста лінійка до ДНЯ ЗНАНЬ для ліцеїстів І, IV курсів; об 11.30 в затишних навчальних кабінетах відбудеться першовересневий урок «30 років Незалежності України» для ліцеїстів І-ІV курсів. Знову свята радісні хвилини,  Безліч вересневих привітань.  Здрастуй, ліцею! Ненька-Україна  Нас вітає всіх із святом Знань!

УВАГА! Шановні ліцеїсти та батьки!

5
Тра
2021
#Події тижня Оголошення

З 1 травня на території Київської області скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС. У зв’язку з послабленням карантинних обмежень на Київщині з 5 травня відновляється навчання у нашому ліцеї. В рамках концепції адаптивного карантину освітній процес буде здійснюватися у навчальних аудиторіях за зазначеним..


Читати далі…

УВАГА! Шановні ліцеїсти та батьки!

26
Кві
2021
#Події тижня Оголошення

Всім відомо, що складні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Ситуація у світі нам вкотре довела той факт, що світ змінюється, а разом із ним і нам потрібно вдосконалюватись, знаходити нові форми й методи роботи з учнями й батьками під час дистанційного навчання. У нашому закладі дотримуються правил дистанційного навчання, що затверджені у..


Читати далі…

УВАГА! Шановні ліцеїсти та батьки!

19
Кві
2021
#Події тижня Оголошення

Ось і минув ще один навчальний тиждень. Ми постійно набуваємо досвід дистанційного формату освіти. Стикаємося з проблемними питаннями, знаходимо рішення і робимо висновки. Піклуємося про якість, нагадуємо про необхідність та наполягаємо на результативності. Всім відомо, що складні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Закритий на карантин ліцей не свідчить про відсутність уроків і..


Читати далі…

Увага! Навчання в ліцеї продовжується у дистанційному форматі

12
Кві
2021
#Події тижня Оголошення

Шановні ліцеїсти та батьки! Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати ліцей з 12 квітня по 24 квітня 2021 року. У цей період в Україні продовжуються карантинні обмеження. З понеділка навчання в ліцеї також буде здійснюватися в дистанційному форматі. Дистанційне навчання – це форма навчання з використанням комп`ютерних і телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію..


Читати далі…