ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Оголошення

Запрошуємо всіх на святкування Дня народження ліцею!

28
Жов
2019
#Події тижня Оголошення

Щороку, на початку листопада, ліцей офіційно відзначає свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! В цьому році йому виповниться – 24! В 1995 році вперше двері для своїх вихованців та майбутніх чемпіонів відчинив Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту, який з року в рік удосконалювався, оновлювався та неодноразово доводив, що він один з найкращих спеціалізованих навчальних закладів спортивного..


Читати далі…

Анонс ліцейських подій

28
Жов
2019
#Події тижня Оголошення

ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ! Великим та малим, Товстим і тонким, Лисим, патлатим Веселим, завзятим, Хто в дружбі з мозгами В гармонії з нами ! ! ! Запрошуємо взяти участь у тижні природничих дисциплін, який пройде з 28.10 до 01.11 Запрошуємо: в понеділок на інтелектуальну гру «Випробування ерудитів» (12.35 – 13.15); у вівторок  на урок «Подорож зі..


Читати далі…

УВАГА!

10
Вер
2019
#Події тижня Оголошення

Шановні батьки! У нас з вами одна мета – виховати всебічно розвинену, гармонійну особистість, здатну реалізувати себе в професійному, громадянському і сімейному житті. Запрошуємо вас в ліцей-інтернат на батьківські збори, які відбудуться 15 вересня 2019 року о 12 годині в навчальних кабінетах. Лише у спільній та узгодженій діяльності педагогів і батьків можна говорити про успіх..


Читати далі…

Запрошуємо всіх на свято краси та юності!

20
Чер
2019
#Події тижня Оголошення

25 червня 2019 року о 15.00 год. в приміщенні Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського відбудеться урочистий захід  «ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР – 2019!» Це свято музики і танцю, любові і надії, вечір розкішних суконь і елегантних костюмів. У цей незвичайний і урочистий день будуть прощатися із рідним ліцеєм 54 випускники. Вони чотири роки чекали цього..


Читати далі…

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

28
Тра
2019
#Події тижня Оголошення

Шановні ліцеїсти, батьки та працівники ліцею! Запрошуємо всіх на урочисту лінійку до СВЯТА ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА, яка відбудеться на подвір’ї ліцею-інтернату 31  травня 2019 об 11.00!  

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

22
Лют
2019
#Події тижня Оголошення

Ось і настала чудова та відповідальна мить – підведення підсумків роботи закладу за 2018 рік. 22 лютого 2019 року о 15.00 в приміщенні Київського обласного академічного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського відбудеться урочиста церемонія нагородження та відзначення номінантів ВЕЧОРА СПОРТИВНОЇ СЛАВИ за підсумками роботи закладу в 2018 році. Нагородження лауреатів свята проводиться за такими номінаціями:..


Читати далі…

АНОНС ЗАХОДІВ до Дня безпечного Інтернету

4
Лют
2019
#Події тижня Оголошення

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. Ми також об’єдналися разом для покращення Інтернету та підтримуємо День безпечного Інтернету у вівторок 5 лютого 2019 року..


Читати далі…