ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Оголошення

З Днем знань!

31
Сер
2020
#Події тижня Оголошення Привітання

День знань – особливе свято: добре, світле, оптимістичне. З цього дня у кожного з нас починалася або починається важка, але дуже захоплююча дорога. УВАГА, шановні ліцеїсти! 1 вересня 2020 року ліцейська родина зустрічається на першому уроці об 11 годині для святкування в межах кожної навчальної групи у власному креативному форматі Дня знань по аудиторіях за..


Читати далі…

Запрошуємо ліцеїстів на онлайн-консультації з обраних навчальних предметів

18
Чер
2020
#Події тижня Оголошення

Шановні випускники ліцею, до старту тестувань залишається кілька днів, проте ще можна підтягнути свої знання. Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН. Згідно з графіком, тестування відбудуться у такі дати: математика – 25 червня, українська мова і..


Читати далі…

ДО УВАГИ випускників ІУ курсу! ПРОБНЕ ЗНО ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ТА 17 ЧЕРВНЯ

12
Чер
2020
#Події тижня Оголошення

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти, оприлюдненому сьогодні, 22 травня 2020 року.  Оновлені запрошення-перепустки з адресами пунктів пробного тестування будуть з’являтися в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з 1 червня. Для входу..


Читати далі…

Увага! Одинадцятий тиждень КАРАНТИНУ!

24
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Увага, шановні учні, батьки, вчителі, класні керівники! Адміністрація ліцею повідомляє, що навчання в ліцеї офіційно закінчується 29 травня, тому попереду останній навчальний тиждень у дистанційному форматі. Після цього для ліцеїстів І-ІІІ курсів розпочнуться літні канікули. У червні відбуватиметься процес закінчення навчального року та оформлення необхідної навчальної документації. Зважаючи на продовження карантину, ми завершуємо навчальний рік  дистанційно. За..


Читати далі…

Увага! Десятий тиждень КАРАНТИНУ!

17
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Ми завершуємо навчальний рік у дистанційному форматі,  в якому керувалися новим Законом “Про освіту” та орієнтувалися на вимоги Нової Української Школи. Законодавча база змінюється згідно з сучасними вимогами, тому і ми поступово змінюємося. Вчителі творчо і старанно підходять до викладання предметів із активним застосування сучасних технологій. Вихователі допомагають учням вчитись самовиховувати у собі нову достойну..


Читати далі…

Безпека в Інтернеті – це не вигадка, це необхідність!

12
Тра
2020
#Події тижня Навчання Оголошення

Сьогодні інтернет-технології стали необхідною складовою життя дітей, підлітків, молоді, дорослих та людей похилого віку. Комп’ютер, телефон, планшет є не тільки засобом спілкування, самовираження та розваги, але став важливим інструментом інформаційного, комунікативного взаємозв’язку у суспільстві,  джерелом знань, транслятором освітнього процесу, необхідним компонентом розвитку особистості. Тому питання безпеки в мережі стає більш ніж актуальним. У цьому контексті..


Читати далі…

Увага! Дев’ятий тиждень КАРАНТИНУ!

10
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Всім відомо, що складні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Закритий на карантин ліцей не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів. Сьогодні в нашому закладі чітко  визначена організація навчання в умовах карантину. Є чіткий графік чат уроків, чат консультацій. В своїй роботі вчителі використовують Google платформу і її..


Читати далі…