ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Оголошення

УВАГА! Шановні ліцеїсти та батьки!

5
Тра
2021
#Події тижня Оголошення

З 1 травня на території Київської області скасовано «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС. У зв’язку з послабленням карантинних обмежень на Київщині з 5 травня відновляється навчання у нашому ліцеї. В рамках концепції адаптивного карантину освітній процес буде здійснюватися у навчальних аудиторіях за зазначеним..


Читати далі…

УВАГА! Шановні ліцеїсти та батьки!

26
Кві
2021
#Події тижня Оголошення

Всім відомо, що складні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Ситуація у світі нам вкотре довела той факт, що світ змінюється, а разом із ним і нам потрібно вдосконалюватись, знаходити нові форми й методи роботи з учнями й батьками під час дистанційного навчання. У нашому закладі дотримуються правил дистанційного навчання, що затверджені у..


Читати далі…

УВАГА! Шановні ліцеїсти та батьки!

19
Кві
2021
#Події тижня Оголошення

Ось і минув ще один навчальний тиждень. Ми постійно набуваємо досвід дистанційного формату освіти. Стикаємося з проблемними питаннями, знаходимо рішення і робимо висновки. Піклуємося про якість, нагадуємо про необхідність та наполягаємо на результативності. Всім відомо, що складні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Закритий на карантин ліцей не свідчить про відсутність уроків і..


Читати далі…

Увага! Навчання в ліцеї продовжується у дистанційному форматі

12
Кві
2021
#Події тижня Оголошення

Шановні ліцеїсти та батьки! Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати ліцей з 12 квітня по 24 квітня 2021 року. У цей період в Україні продовжуються карантинні обмеження. З понеділка навчання в ліцеї також буде здійснюватися в дистанційному форматі. Дистанційне навчання – це форма навчання з використанням комп`ютерних і телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію..


Читати далі…

УВАГА! План проведення дистанційних занять

22
Бер
2021
#Події тижня Оголошення

Шановні ліцеїсти та батьки! Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати ліцей з 22 березня по 9 квітня 2021 року. У цей період в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження. З понеділка навчання в ліцеї буде здійснюватися в дистанційному форматі. Шановні ліцеїсти! Під час карантинних обмежень для вас організовується дистанційне навчання за допомогою платформи Google Classroom…


Читати далі…

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

24
Лют
2021
#Події тижня Оголошення

Урочиста церемонія нагородження та відзначення номінантів ВЕЧОРА СПОРТИВНОЇ СЛАВИ за підсумками роботи закладу в 2020 році відбудеться у режимі онлайн. Слідкуйте за подіями Нагородження лауреатів свята проводиться за такими номінаціями: «Перший тренер чемпіона» «Найкращий друг ліцею-інтернату» «Особистий здобуток випускника» «Найпопулярніший випускник» «Найкращий керівник»  «Найкращий майстер своєї справи»  «Найкращий учень»  «Найкращий вихователь» «Найкращий вчитель» «Найкраще спортивне..


Читати далі…