ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Чорнобильська біда

27
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Наблизилась чергова річниця Чорнобильської аварії – тридцять друга. Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. Скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська катастрофа торкнулася долі мільйонів людей і Україну оголошено зоною екологічного лиха. У квітні кожного року ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя заради нас, майбутнього України, ліквідовуючи наслідки аварії..


Читати далі…

«Дзвони Чорнобиля»

26
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Сьогодні, 26 квітня, українці та весь світ згадують одну з найстрашніших техногенно-екологічних катастроф за часів існування людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Тоді на Чорнобильській АЕС вибухнув четвертий енергоблок – у довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Ліцеїсти 11 групи вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей фізичної культури та спорту» разом..


Читати далі…

Чемпіонат України з художньої гімнастики

25
Кві
2018
#Події тижня Спорт

19-22 квітня 2018 року в м. Чернівці відбувся чемпіонат України з гімнастики художньої серед школярів за програмою майстрів спорту України та кандидатів в майстри спорту України . Взяли участь в ньому найталановитіші спортсменки з різних куточків України. В дружній спортивній атмосфері велася боротьба за медалі чемпіонату. Київську область представляли ліцеїстки відділення художньої гімнастики Комунального закладу..


Читати далі…

Мотивація досягнень – прагнення людини до перемог і досконалості

24
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Мотивація – одна із головних умов реалізації освітнього процесу. Вона не тільки сприяє розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому. На сучасному етапі розвитку суспільства мотивація до успіху виступає в якості необхідної умови побудови будь-якої ефективної педагогічної системи. Доведено, що в основі творчого активного самопочуття будь-якої людини лежить віра у власні..


Читати далі…

Люди перестануть мислити, якщо перестануть читати

23
Кві
2018
#Події тижня

З цим висловлюванням французького письменника, філософа – просвітителя Дені Дідро важко не погодитися. Саме цей вислів написано на одному із стелажів в нашій ліцейської бібліотеці. Він нагадує всім нам про важливість читання.  Сьогодні на цю тему ми розмовляємо з ліцеїстами 12 групи. Дяченко Кароліна: – Я хочу сказати, що в цьому навчальному році я перша прийшла..


Читати далі…

Тепло сімейного вогнища

23
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Немає теплішого вогнища за родинне. Батьки, діти, онуки – найрідніші між собою люди, з’єднані в сім’ю Божою волею. Родина, сім’я – це велика сила. Тільки вона є надійним і незрадливим захистом від усяких життєвих негараздів. Дружні, спокійні, врівноважені стосунки між батьками і дітьми – це запорука процвітання та благополуччя нашої держави. Не може людина творчо..


Читати далі…

Використання елементів театралізованого мистецтва на уроках зарубіжної літератури

23
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Виховання творчої особистості – одна з найважливіших завдань сучасного викладання зарубіжної літератури. Театралізація – методичний прийом, що передбачає введення в урок заздалегідь підготовлених елементів театральної дії, оформлення, при якому заздалегідь підготовлені учні з’являються в класі з елементами костюма героя, вимовляють найбільш виразні його репліки. Ліцеїсти 1 та 2 курсу, знайомлячись із драматургією Мольєра та Бернарда..


Читати далі…