ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Останній дзвоник в режимі онлайн

29
Тра
2020
#Події тижня Святкуємо разом

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить урочистого свята Останнього дзвоника, який пролунав у нашому закладі 29 травня 2020 року, сповістивши, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє  пролунав він  для випускників, покликавши їх у незвідану дорогу майбутнього… Для ліцеїстів, їх батьків, педагогів  та працівників закладу..


Читати далі…

Підбиваємо підсумки роботи

28
Тра
2020
#Події тижня Навчання

Наші ліцеїсти завжди з радістю брали участь у різноманітних освітніх конкурсах.  Вони, як істинні спортсмени, намагаються йти до перемоги. Не всі одержують високі результати. Але для нас, вчителів, всі вони – переможці! Адже діти намагалися чомусь навчитися, витратили свій вільний час на поглиблення знань з певного предмета. А це вже перемога над собою! Тому нам..


Читати далі…

Увага! Одинадцятий тиждень КАРАНТИНУ!

24
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Увага, шановні учні, батьки, вчителі, класні керівники! Адміністрація ліцею повідомляє, що навчання в ліцеї офіційно закінчується 29 травня, тому попереду останній навчальний тиждень у дистанційному форматі. Після цього для ліцеїстів І-ІІІ курсів розпочнуться літні канікули. У червні відбуватиметься процес закінчення навчального року та оформлення необхідної навчальної документації. Зважаючи на продовження карантину, ми завершуємо навчальний рік  дистанційно. За..


Читати далі…

22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття (International Biological Diversity Day)

22
Тра
2020
#Події тижня Навчання

20 грудня 2000 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття (Резолюція 55/201). Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному..


Читати далі…

Онлайн-проєкт «Українська вишиванка»

21
Тра
2020
#Події тижня Виховання Святкуємо разом

Вишиванка – національний скарб української спільноти, що несе в собі не лише відголосся минулого, а й уособлює глибокі народні цінності й патріотичну свідомість. У наш час цей елемент одягу набув широкої міжнародної популярності та щовесни вшановується проведенням Всесвітнього дня вишиванки. Зроби: вдягнись з самого ранку,Як небо пахне ще зірками,Ти в українську вишиванку,Живими шитими шовками. Микола..


Читати далі…

Увага! Десятий тиждень КАРАНТИНУ!

17
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Ми завершуємо навчальний рік у дистанційному форматі,  в якому керувалися новим Законом “Про освіту” та орієнтувалися на вимоги Нової Української Школи. Законодавча база змінюється згідно з сучасними вимогами, тому і ми поступово змінюємося. Вчителі творчо і старанно підходять до викладання предметів із активним застосування сучасних технологій. Вихователі допомагають учням вчитись самовиховувати у собі нову достойну..


Читати далі…

Вельмишановний, ВОЛОДИМИРЕ МАТВІЙОВИЧУ!

17
Тра
2020
#Події тижня Привітання

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Бути керівником – це мистецтво і щоденна кропітка праця. Ви..


Читати далі…