ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Онлайн – випуск 2020

25
Лип
2020
#Події тижня Святкуємо разом

24 липня  в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» – особливе свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність – онлайн-випуск 2020 року. У цей незвичайний і урочистий день попрощалися із рідним ліцеєм  28 випускників. Вони всі довго чекали цього дня, але на серці в..


Читати далі…

Публічний звіт директора – підведення підсумків роботи всього колективу

30
Чер
2020
#Події тижня

Ось і завершився такий непростий навчальний рік. На жаль, цього року ми не почули Останнього дзвоника у стінах рідного ліцею, не побачили щирих посмішок наших ліцеїстів та хвилювання батьків випускників. Щиро дякуємо за Вашу працю, терпіння та невичерпну енергію у період дистанційного навчання. Впевнені, що отриманий нами усіма досвід був не тільки корисним, але й..


Читати далі…

Запрошуємо ліцеїстів на онлайн-консультації з обраних навчальних предметів

18
Чер
2020
#Події тижня Оголошення

Шановні випускники ліцею, до старту тестувань залишається кілька днів, проте ще можна підтягнути свої знання. Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН. Згідно з графіком, тестування відбудуться у такі дати: математика – 25 червня, українська мова і..


Читати далі…

ДО УВАГИ випускників ІУ курсу! ПРОБНЕ ЗНО ВІДБУДЕТЬСЯ 15 ТА 17 ЧЕРВНЯ

12
Чер
2020
#Події тижня Оголошення

Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти, оприлюдненому сьогодні, 22 травня 2020 року.  Оновлені запрошення-перепустки з адресами пунктів пробного тестування будуть з’являтися в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з 1 червня. Для входу..


Читати далі…

Останній дзвоник в режимі онлайн

29
Тра
2020
#Події тижня Святкуємо разом

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить урочистого свята Останнього дзвоника, який пролунав у нашому закладі 29 травня 2020 року, сповістивши, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє  пролунав він  для випускників, покликавши їх у незвідану дорогу майбутнього… Для ліцеїстів, їх батьків, педагогів  та працівників закладу..


Читати далі…

Підбиваємо підсумки роботи

28
Тра
2020
#Події тижня Навчання

Наші ліцеїсти завжди з радістю брали участь у різноманітних освітніх конкурсах.  Вони, як істинні спортсмени, намагаються йти до перемоги. Не всі одержують високі результати. Але для нас, вчителів, всі вони – переможці! Адже діти намагалися чомусь навчитися, витратили свій вільний час на поглиблення знань з певного предмета. А це вже перемога над собою! Тому нам..


Читати далі…

Увага! Одинадцятий тиждень КАРАНТИНУ!

24
Тра
2020
#Події тижня Оголошення

Увага, шановні учні, батьки, вчителі, класні керівники! Адміністрація ліцею повідомляє, що навчання в ліцеї офіційно закінчується 29 травня, тому попереду останній навчальний тиждень у дистанційному форматі. Після цього для ліцеїстів І-ІІІ курсів розпочнуться літні канікули. У червні відбуватиметься процес закінчення навчального року та оформлення необхідної навчальної документації. Зважаючи на продовження карантину, ми завершуємо навчальний рік  дистанційно. За..


Читати далі…