ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Самоосвіта – це потреба

27
Жов
2020
#Події тижня Методична діяльність

Метою науково-методичної роботи  методичних комісій ліцею є підтримка ділового тонусу вчителя, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку, ініціативи й творчості. При цьому важливо зацікавити педагогів, залучаючи до проведення того чи іншого семінару, круглого столу. Тож у нашому ліцеї практикують такі  форми роботи, які захоплюють учителів, сприяють розвитку різного роду компетентностей, індивідуального стилю, креативності,..


Читати далі…

Гендерне виховання в умовах НУШ

22
Жов
2020
#Події тижня Методична діяльність

Проблеми ґендерного виховання особливо актуалізуються в умовах глобалізації освіти, модернізації загальноосвітньої школи, що має на меті формувати у школярів громадянську відповідальність, ґендерну рівноправність, ініціативність, самостійність, толерантність, здатність успішної соціалізації. Саме це сприяє формуванню в середовищі молоді ґендерної культури як необхідної умови всебічної самореалізації особистості. Знання нюансів виховання та навчання дівчат та хлопців вкрай необхідні сучасному вчителю…


Читати далі…

Козацького вам здоров’я!

13
Жов
2020
#Події тижня Навчання

14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст. Цьому святу присвятили всій захід вчителі ліцею Скоропадська С.О. та Котелянець І.І. в рамках тижня з основ здоров’я.  Спочатку учні..


Читати далі…

ОСІНЬ – ДИВОВИЖНА ПОРА РОКУ

12
Жов
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Осінь –  прекрасна і неймовірна пора. Вона радує нас красивими барвами та прекрасними краєвидами. Осінь – це час творчості і натхнення. Але людство чомусь сприймає цю пору року найбільш депресивно – осіння хандра повністю поглинає їх. Все через те, що вони неправильно розподіляють свій час і не тим займаються. Для того, щоб ця осіння пора..


Читати далі…

Логічне мислення + абстрактна уява

11
Жов
2020
#Події тижня Навчання

Щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента від 9 жовтня 1998 р. в Україні відзначається День художника. Ініціаторами встановлення нового свята виступили діячі Спілки художників України, а в самому Указі підкреслюється, що День художника заснований, “враховуючи роль художників України в розвитку українського образотворчого мистецтва, відродженні національних традицій у художній творчості”. У рамках прєктної..


Читати далі…

Урок у стилі STA: наука, технології, мистецтво

10
Жов
2020
#Події тижня Навчання

Світ стрімко змінюється, а розвиток технологій стимулює зростання попиту на нові види знань,  адже знання завжди мають високу цінність у суспільстві. Вчителі нашого ліцею  стають активними агентами змін освітньої реформи. І, якщо раніше в основі отримання знань виступали виключно класичні уроки, то сьогодні в освітньому процесі з’являються та успішно функціонують багато альтернативних проєктів. Так на..


Читати далі…

Тиждень педагогічної майстерності зарубіжної літератури – «І творчість, і праця, і успіх…»

9
Жов
2020
#Події тижня Навчання

Сучасній школі сьогодні потрібний учитель, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови добре організованої і спланованої роботи та педагогічної майстерності вчителя. З метою зацікавлення, розвитку інтересу учнів до зарубіжної літератури і читання, поглиблення і поширення знань із предмета, сприяння розвитку читацької культури, формування креативного мислення з..


Читати далі…