ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Відпочиваємо з користю

20
Лис
2018
#Події тижня Виховання

Безперечно, серед усіх днів, що є у році, саме передноворічний час є найказковішим та найчарівнішім. Саме тоді дорослі і діти щиро вірять у дива, котрі стають реальністю і саме тоді збувають найпотаємніші мрії і бажання. Новий рік – це свято котре завжди хочеться зустрічати у теплому родинному колі, поряд із друзями, родичами, найріднішими для нас..


Читати далі…

Перетворення образів за законами краси

17
Лис
2018
#Події тижня Навчання

Вирішальну роль в здійсненні загальнокультурного розвитку учнів грає естетичне виховання, яке можна охарактеризувати як складний і тривалий процес, коли діти отримують перші художні враження та залучаються до мистецтва. Сьогодні побувати у сучасній виставкової залі, де відбувається  знайомство з майстрами, які  творять у місті Біла Церква – це реальна можливість для ліцеїстів побачити і дізнатися більше..


Читати далі…

Інноваційні методи та форми виховної роботи

16
Лис
2018
#Події тижня Методична діяльність

Педагогічні інновації – це результат творчого пошуку оригінальних, нестандартних рішень різноманітних педагогічних проблем. Прямим продуктом  інновацій є: нові навчальні технології, оригінальні виховні ідеї, форми та методи навчання, нестандартні підходи в управлінні. У результаті використання інновацій в роботі очікується зростання педагогічної майстерності вчителя, вихователя та керівника, рівня його культури, мислення, світогляду. Головною рушійною силою інноваційної виховної..


Читати далі…

Вихованість – багатство душі

16
Лис
2018
#Події тижня Виховання

У рамках Міжнародного Дня толерантності 16 листопада 2018 року в ліцеї з метою формування в ліцеїстів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку симпатії та толерантних стосунків між учасниками освітнього процесу з 12 по 16 листопада практичним психологом Барною Лілією Василівною був проведений  тиждень  Толерантності «Вихованість – багатство душі».   Упродовж  тижня  робота практичного психолога та класних керівників навчальних..


Читати далі…

Бібліотечний урок в міській бібліотеці №8

15
Лис
2018
#Події тижня

У нашому ліцеї є і завжди будуть традиційні заходи. Одним з таких є для першокурсників бібліотечний урок в міській бібліотеці №8. Як правило, провести його планується на початку навчального року, тому що кожен, хто зацікавився бібліотекою, може стати її читачем. Як завжди бібліотека зустріла нас гостинно. Привітні і радісні обличчя працівників бібліотеки розташували нас до..


Читати далі…

Екскурсія до музею

14
Лис
2018
#Події тижня Навчання

Біла Церква – це мальовниче місто з багатовіковою історією. У його центральній частині на березі річки Рось розташувався Білоцерківський краєзнавчий музей, який сьогодні є скарбницею музейного фонду України, потужним науково-методичним центром  та культурним осередок Правобережної Київщини. 13 листопада ліцеїсти групи № 13 у супроводі вчителя української мови та літератури Черненко Олени Володимирівни відвідали краєзнавчий музей..


Читати далі…

Незабутня подорож до міста Лева

13
Лис
2018
#Події тижня Виховання

Учнівські екскурсії – чудова можливість дізнатися багато нового про міста нашої країни. Це спілкування з одногрупниками і друзями в невимушеній атмосфері, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Це ті події, які пізніше згадуються все життя. Цікавою і змістовною була поїздка до славетного..


Читати далі…