ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Секрети вишуканого образу

19
Бер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Жоден вишуканий образ не може бути довершеним без невеличких жіночих хитрощів: краплинки улюблених парфумів, приязної посмішки та, звичайно, неповторних прикрас! Причому ваші сережки, кулон чи брошка зовсім не обов’язково повинні бути надзвичайно коштовними – ви можете легко виготовити прикраси своїми руками, тим паче що подібні вироби ручної роботи останнім часом набувають все більшої популярності. 16..


Читати далі…

Забезпечили участь в фінальному турі

19
Бер
2019
#Події тижня Спорт

15-16 березня  в ІІІ турі чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2004 року народження,  команда дівчат нашого ліцею зустрічалась з командами КДЮСШ м. Черкаси, ДЮСШ м. Чернігів, СДЮШОР ім. Літвака Б.Д., ДВК «Полісянка» м. Житомир. В напруженій боротьбі наша команда з рахунком 3:0 подолала всі команди, і забезпечила участь в фінальному турі. Тож..


Читати далі…

Про результативність на Чемпіонаті України з легкої атлетики

19
Бер
2019
#Події тижня Спорт

З 15  по 17 березня 2019 року в м. Київ  відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004-2005 року народження (двоборство). В складі  команди Київської області взяли участь вихованці відділення легкої атлетики нашого ліцею. Стецюк Надія стала срібною призеркою у двоборстві (400м+200м). Ліцеїсти: Пятаєв Максим — 4 місце (400м+200м); Беляєва Софія – 5 місце..


Читати далі…

Час підводити підсумки

18
Бер
2019
#Події тижня Навчання

Осінь минулого року була насиченою для ліцеїстів нашого закладу інтелектуальними конкурсами всеукраїнського та міжнародного рівня. Наші учні гарно попрацювали. І ось настав час збирати плоди кропіткої розумової праці. В лютому місяці надійшли  результати всіх конкурсів, в яких брали участь наші ліцеїсти. У міжнародному онлайн-конкурсі «Олімпіс 2018 – осіння сесія» в цьому році брали участь Лобанов..


Читати далі…

Залучаємо до творчої діяльності

16
Бер
2019
#Події тижня Навчання

Одним із шляхів оновлення змісту освіти й узгодження його з сучасними потребами, інтеграцією до європейського та світового просторів є орієнтація навчальних програм на набуття ключових життєвих компетентностей та створення ефективних механізмів їх запровадження. Заняття за вільним вибором більшою мірою, ніж робота в навчальної аудиторії, дозволяють реалізувати компетентнесне навчання, що припускає застосування різних методів та прийомів..


Читати далі…

Бережіть здоров’я змолоду!

15
Бер
2019
#Події тижня Виховання

Статеве виховання – складова загального процесу виховної роботи освітнього закладу і сім’ї, що забезпечує правильний статевий розвиток дітей і молоді. 14 березня у ліцеї-інтернаті відбулася зустріч вихованок з лікарем-гінекологом О.О. Дівнич на тему: «Статеве дозрівання. Наслідки ранніх статевих стосунків. Профілактика абортів». В ході зустрічі лікар розповіла про будову жіночого організму, статеве дозрівання, засоби гігієни та..


Читати далі…

Піца числа Пі

15
Бер
2019
#Події тижня Навчання

14 березня в ліцеї пройшов флешмоб, який був присвячений одному із неофіційних математичних свят — Дню народження числа Пі. Вихованки відділення художньої гімнастики: Краєвська Л., Григор А., Щитова К., Дяченко К. (гр.22), Чукардіна К., Безверха В., Перевєрзєва В. (гр.22), Гладких А., Костюк А., Смірнова А. (гр.42)  взяли активну участь у флешмобі, який запропанувала вчитель математики..


Читати далі…