ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Вельмишановний ВОЛОДИМИРЕ МАТВІЙОВИЧУ!

17
Тра
2019
#Події тижня Привітання

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів. Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років життя. Нехай Ваша життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі плідно слугують..


Читати далі…

Вишиванка — генетичний код нашої нації

17
Тра
2019
#Події тижня Навчання

В Україні уже в 14-те відзначили «Всесвітній день вишиванки». Ця традиція виникла у 2006 році у Чернівцях і швидко поширилася скрізь, де живуть українці. З кожним роком все більше людей цього дня демонструють свою прихильність до українського традиційного одягу. Історія цієї традиції розпочалася у Чернівцях 2006 року, коли студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин..


Читати далі…

А над світом вишивка цвіте

16
Тра
2019
#Події тижня Святкуємо разом

Вишиванка – національна святиня, бо символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Її передають з роду в рід. Вона настільки гармонійно увійшла у життя кожної української людини, що в нашій країні відзначається свято – День вишиванки. І саме в цей день українці знову збираються разом на площах своїх міст, одягнуті у..


Читати далі…

Моя сім’я – мій скарб

15
Тра
2019
#Події тижня Виховання

Сім’я – головна частинка суспільства. Вона відіграє надзвичайну роль у житті кожного з нас. У сім’ї створюється найбільше суспільне багатство – людина. Тут вона народжується і формується як особистість. Мабуть, саме тому одним із найбільш приємних для всієї родини свят варто назвати Міжнародний день сім’ї, що у 2019 році відзначається 15 травня та День матері..


Читати далі…

Правила дорожнього руху знай – життя зберігай

12
Тра
2019
#Події тижня Виховання

Тема профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму вічна, бо є, власне кажучи, не темою, а постійним процесом виховання, формування необхідних навиків поведінки дитини в такому небезпечному місці, яким є для людського життя дорога. Практично кожна третя дорожньо-транспортна пригода в Україні сталася з вини дітей, тобто через незнання неповнолітніми чи свідоме ігнорування ними Правил дорожнього руху.       Одне з..


Читати далі…

НАШІ ГРАЦІЇ

11
Тра
2019
#Події тижня Спорт

06 -10 травня 2019 року в місті Біла Церква  відбувся  чемпіонат України з гімнастики художньої. В змаганнях взяли участь понад 250 найталановитіших спортсменок країни, які представляли  20 команд, а також представниці Національної збірної команди України. У програмі змагань – багатоборство в індивідуальній програмі та в групових вправах. П’ять  днів були сповнені яскравими виступами талановитих юних..


Читати далі…

«Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги…»

10
Тра
2019
#Події тижня Навчання

День пам’яті та примирення і День перемоги символізують не тріумф переможців над переможеними , а  є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, усіх загиблих, усіх, хто..


Читати далі…