ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок

29
Бер
2021
#Події тижня Спорт

В місті Чернігів  завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів та юніорок. В цих змаганнях в складі команди Київської області приймали участь і вихованці Комунального закладу Київської обласної Ради «Київський обласний інтернат фізичної культури і спорту»  та показали наступні результати: За крок до п’єдесталу зупинилися Никоненко Ангеліна та Борисенко Валентина та мають в своєму..


Читати далі…

Цифрова освіта в дії

26
Бер
2021
#Події тижня Навчання

У сьогоднішньому суспільстві цифрові навички належать до базових – поряд із грамотністю та вмінням рахувати. Володіння інструментами, призначеними для розв’язання типових та пов’язаних із професійною діяльністю завдань, і вміння опановувати нові – одна з ключових компетенцій кваліфікованого фахівця будь-якої галузі.  Від рівня цифрової грамотності залежить не тільки комфорт проживання в країні цифрових сервісів, а й..


Читати далі…

УВАГА! План проведення дистанційних занять

22
Бер
2021
#Події тижня Оголошення

Шановні ліцеїсти та батьки! Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати ліцей з 22 березня по 9 квітня 2021 року. У цей період в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження. З понеділка навчання в ліцеї буде здійснюватися в дистанційному форматі. Шановні ліцеїсти! Під час карантинних обмежень для вас організовується дистанційне навчання за допомогою платформи Google Classroom…


Читати далі…

“Поезія – це завжди неповторність”(до дня народження Ліни Василівни Костенко)

22
Бер
2021
#Події тижня Навчання

ХХ століття увійшло в історію української літератури як століття поезії. У читацькій пам’яті лишаються не окремі рядки чи навіть вірші, а постаті поетів, і одними з найяскравіших є поети-шістдесятники – Д. Павличко, М. Вінграновський, І. Драч, В. Симоненко. На чолі цієї невеликої когорти ми бачимо постать жінки – Ліни Костенко, яка стала символом честі і..


Читати далі…

Пізнавальний вихідний

21
Бер
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Вода – невід’ємний елемент життя! ЇЇ значення неймовірно величезне, бо без неї неможливе ні життя, ні функціонування природи. Вона є рушійною силою еволюційного розвитку нашої планети. Тому 22 березня у всьому світі відзначається як Всесвітній день води.  20 березня в рамках Клубу вихідного дня вихователь Шмакова А.М. та вихованці ліцею долучились  до створення фотоколажу на..


Читати далі…

Психологія у моєму житті

19
Бер
2021
#Події тижня Психологічна служба

Що таке психологія? Перш за все це наука, яка є найскладнішою, досить цікавою і важливою для людини. Вдумаймось, наскільки дивні духовні сили особистості, якій вдалося відкрити й обґрунтувати різноманітні закономірності людського буття, закономірності загадкового всесвіту. Та все ж, найбільш загадковим і надалі залишається мозок – маленька крихітка в порівнянні з всесвітом, яка вміщує в собі..


Читати далі…

Чи один раз на рік?!

15
Бер
2021
#Події тижня Навчання

Саме  так – один раз на рік у нашому закладі відбуваються заходи присвячені Дню народження числа Пі. Цей навчальний рік не став виключенням. Так, 12 березня ліцеїстки 42 випускної групи  об’єдналися за одним спільним столом для того, щоб відзначити це математичне свято. До їхнього столу  заздалегідь вже було  приготовлено: пластилін, зубочистки, клей, різнокольорові набори цифр..


Читати далі…