ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Навчально-методична робота методичної комісії гуманітарних дисциплін – шлях до творчої майстерності

14
Чер
2021
#Події тижня Методична діяльність

Непомітно і швидкоплинно підійшов до свого рубежу навчальний рік. Яким він був? На це запитання, мабуть, у кожного з нас є своя відповідь. Але яким він був для методичної комісії гуманітарних дисциплін Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», ми  згадали, організувавши круглий стіл «Результати роботи над реалізацією методичної проблеми»…


Читати далі…

Свято останнього дзвоника

11
Чер
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить урочистого свята Останнього дзвоника, який пролунав у нашому закладі 11 червня 2021 року. Вже другий рік поспіль ми святкуємо його в режимі онлайн. Це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників. Протягом 2020/2021 навчального року на Чемпіонатах України наші вихованці здобули 29 золотих, 33..


Читати далі…

Відпочиваємо з користю

7
Чер
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Вільний час – з користю! Саме під таким гаслом пройшли заходи в рамках Клубу вихідного дня 5 та 6 червня. Федюк О., вихователь виховної групи №5, організувала й провела настільну гру «Відгадай, хто Я?». Ця вікторина принесла вихованцям позитивні емоції і відмінний настрій. Стороженко Л., вихователь виховної групи №2, підготувала для мешканців гуртожитку інтелектуальну гру..


Читати далі…

ФОТОДРАЙВ

3
Чер
2021
#Події тижня Спорт

Легка́ атле́тика  — олімпійський вид спорту, що об’єднує такі дисципліни: бігові види, спортивна ходьба, технічні види (стрибки і метання), багатоборства, пробіги (біг по шосе) і крос (біг по бездоріжжі). Один з основних і наймасовіших видів спорту. Керівний орган — Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (ІААФ), створена в 1912 році і об’єднує 212 національних федерацій (на 2011..


Читати далі…

Діти – наше майбутнє

2
Чер
2021
#Події тижня Навчання

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього –..


Читати далі…

ЗАПРОШЕННЯ В МИСТЕЦТВО: КОМУ БУТИ ХУДОЖНИКАМИ?

1
Чер
2021
#Події тижня Навчання

Всім відомо, що у школі вчать дітей читати, писати, рахувати, засвоювати математичні теореми та хімічні формули, а ще намагаються розвивати творчі здібності. Елемент творчості є присутнім у будь-якому виді людської діяльності. Однак справедливо говорити не тільки про художні творчі здібності, але і про технічні творчі здібності, про математичні творчі здібності і т.п.. Тому розв’язок цієї..


Читати далі…