ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: #Події тижня

Насичені зимові свята

20
Січ
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

         Зазвичай казкова та сніжна пора цього року дивує своїм теплом та похмурими днями, але це не привід нудьгувати. У рамках Клубу вихідного дня для наших ліцеїстів завжди знайдуться цікаві заходи, які необхідно відвідати для підняття настрою та тренування загальної ерудиції.  13 січня відбулася година спілкування «13 січня – свята, іменини, факти, прикмети», де мешканці..


Читати далі…

Співпраця педагогів та батьків

19
Січ
2020
#Події тижня Виховання

Родинне виховання розглядається як одна з головних ланок виховання підростаючого покоління. Щоб зробити родинне виховання дієвим, педагоги повинні надавати батькам необхідні психолого-педагогічні знання. 19 січня 2020 року в нашому ліцеї відбулись батьківські збори, під час яких батьки мали змогу поспілкуватися з вчителями-предметниками, вчителями з видів спорту на актуальні для них теми. В навчальних групах класні..


Читати далі…

Педагогічна співпраця «Педагоги-діти-батьки»

17
Січ
2020
#Події тижня Методична діяльність

Співпраця колективу навчального закладу з батьками є основою демократизації  та підвищення якості освіти. Адже дитина повинна не тільки розуміти свої свободи, але і свідомо користуватися ними та нести відповідальність за свої дії. Завдання сучасної освіти допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між педагогом, учнем та батьками. 15 січня..


Читати далі…

Головне у роботі – «піймати хвилю»!

16
Січ
2020
#Події тижня Медична діяльність

Інтерв’ю з вчителями, розмову веде методист навчальної частини Олійник Олександр Борисович. Олено Сергіївно, у чому ви бачите формулу успіху вчителя і голови методичної комісії ? У кожного своя формула успіху. Як і критерії успішності. Успішний вчитель – це почутий вчитель, це реалізований вчитель. Успіх вчителя в його самодостатності й умінні відчувати щастя від щоденної праці…


Читати далі…

Огляд – конкурс навчальних кабінетів

16
Січ
2020
#Події тижня

З метою створення належних умов для реалізації змісту навчальних програм, відповідно до концепції Нової української школи, виявлення кращих навчальних кабінетів, стимулювання зростання професійної культури педагогів, удосконалення їх педагогічної майстерності у січні 2020 року було проведено огляд-конкурс навчальних кабінетів ліцею, у якому взяли участь 7 кабінетів. У ході огляду-конкурсу вивчено відповідність навчальних кабінетів і класних кімнат..


Читати далі…

УВАГА! Запрошуємо на батьківські збори!

15
Січ
2020
#Події тижня Оголошення

Шановні батьки! Запрошуємо Вас на батьківські збори, які відбудуться 19 січня 2020 року за таким планом: 11.00-12.00 год. – співбесіди батьків з вчителями-предметниками, вчителями з видів спорту; 12.00-14.00 год. – батьківські збори у навчальних групах. Співпраця батьків і педагогів – спільна турбота про дітей.

Цікаві заходи щодня

14
Січ
2020
#Події тижня Виховання

Кожного року українці з нетерпінням чекають на Різдвяні свята, які посідають особливе місце у серцях мільйонів людей. Вони асоціюються із сімейним затишком, щасливими моментами у колі друзів, з веселощами та гарним настроєм. Атмосфера родинного тепла та благополуччя відчувалася і в нашому ліцеї, адже вихованці вже почали свій новий спортивний рік. З метою організації дозвілля мешканців..


Читати далі…