ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Спорт

У Броварах відбувся обласний фестиваль дитячих талантів “Таланти твої, Київщино!”

1
Чер
2018
#Події тижня Спорт

30 травня у парку культури та відпочинку “Перемога” м. Бровари відбувся обласний фестиваль “Таланти твої, Київщино!» Серед учасників талановитої молоді ліцеїсти Комунального закладу Київської обласної ради « Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», найкращі спортсмени  року: Маланчук Ліля – МСУ з боротьби вільної, учасниця чемпіонату Європи 2017 року в Боснії та Герцоговині, переможниця та..


Читати далі…

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ серед юнаків та дівчат до 17 років з важкої атлетики

16
Тра
2018
#Події тижня Спорт

09-15.05 2018року  місто Чорноморськ гостинно приймав учасників чемпіонату України з важкої атлетки серед юнаків та дівчат до 17 років. У змаганнях взяли участь 260 найкращих атлетів з 22 областей України та м. Києва. Вихованці  Комунального закладу Київської обласної ради ” Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту” виступали  у складі збірної команди області:..


Читати далі…

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

14
Тра
2018
#Події тижня Спорт

Спорт — це неспинна боротьба та рух вперед, бурхлива стихія, що захоплює та вирує справжніми пристрастями. Спорт — це і є пристрасть у чистому вигляді, жага до своєї справи, до духу суперництва, до перемог. 9 травня 2018 року у м. Маракеш (Королівство Марокко) завершилася Всествітня літня гімназіада, з якої повернулися наші ліцеїсти. Дишлюк Наталія (легка..


Читати далі…

Всесвітня літня Гімназіада-2018!

7
Тра
2018
#Події тижня Спорт

З 2 по 9 травня 2018 року у м. Маракеш (Королівство Марокко) проходить Всествітня літня гімназіада.  Участь у змаганнях беруть  4000 участників з 24 країн світу. З гордістю можемо сказати, що вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» є не тільки учасниками цих змагань, а й переможцями у такій..


Читати далі…

Наш ЛІЦЕЙ – найкращий серед спеціалізованих навчальних закладів України спортивного профілю

1
Тра
2018
#Події тижня Спорт

У рейтингу спеціалізованих навчальних закладів  України за 2017 рік – наш ліцей посів І місце серед ліцеїв-інтернатів спортивного профілю. Життя захоплює та вирує справжніми пристрастями. Спорт – це і є пристрасть у чистому вигляді, жага до своєї справи, до духу суперництва, до перемог. Тільки найсильнішим та найвитривалішим вдається підкорити вершини. Керуючись такими мотивами, наполегливо працював..


Читати далі…

Чемпіонат України з художньої гімнастики

25
Кві
2018
#Події тижня Спорт

19-22 квітня 2018 року в м. Чернівці відбувся чемпіонат України з гімнастики художньої серед школярів за програмою майстрів спорту України та кандидатів в майстри спорту України . Взяли участь в ньому найталановитіші спортсменки з різних куточків України. В дружній спортивній атмосфері велася боротьба за медалі чемпіонату. Київську область представляли ліцеїстки відділення художньої гімнастики Комунального закладу..


Читати далі…

Антидопінговий контроль в спорті

20
Кві
2018
#Події тижня Спорт

На сьогоднішній день застосування допінгу стало однією з найактуальніших проблем у світовому спортивному русі. Особливу увагу слід приділяти юнакам та юніорам, які займаються спортом і входять до групи ризику. Адже, як вказує Всесвітня антидопінгова агенція,  молоді спортсмени – це обов’язкова цільова група освітніх проектів антидопінгових організацій. 19 квітня 2018року на базі Комунального закладу Київської обласної..


Читати далі…