ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Спорт

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ДЮСШ,СДЮСШОР та закладів спортивного профілю

12
Лют
2018
#Події тижня Спорт

04 -10.02.2018року  місто Харків гостинно приймав учасників чемпіонату України з важкої атлетки серед ДЮСШ,СДЮСШОР та закладів спортивного профілю. У чемпіонаті  взяли участь 350 атлетів із  з різних областей України та м. Києва. Вихованці  ліцею в особистій першості показали наступні результати: Срібні нагороди здобули: Тищенко Андрій – у ваговій категорії  56 кг з результатом 196 кг..


Читати далі…

ЧЕМІОНАТ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ У ПРИМІЩЕННІ СЕРЕД ЮНІОРІВ

9
Лют
2018
#Події тижня Спорт

З 6 по 7 лютого 2018 року у місті Суми в  легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів U-20. Взяли участь у ньому понад 480 найсильніших юніорів країни,  які представили 24 команди з різних областей. За нагороди у видах легкоатлетичної програми боролися 6 ліцеїстів Комунального закладу Київської обласної ради «Київський..


Читати далі…

Найкращі «класики» нашого ліцею

6
Лют
2018
#Події тижня Спорт

1-3 лютого в м. Черкаси вiдбувся Чемпiонат України серед кадетiв з греко-римської боротьби. На борцовському килимі змагалося близько 300 учасників з усіх областей України. Майже кожна сутичка ставала яскравим видовищем! Борцi продемонстрували неймовірно безкомпромісну боротьбу! Боротьба кадетів випромінювала необмежений арсенал спортивної техніки! Срібну нагороду виборола збірна Київщини, до складу якої входили найкращі «класики» нашого ліцею. Чемпіонами..


Читати далі…

4 тур чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги

30
Січ
2018
#Події тижня Спорт

26-28 січня в місті Біла Церква пройшов 4 тур чемпіонату Україниз волейболу серед жіночих команд. Команда «СПОРТЛІЦЕЙ» Київського обласного ліцею-інтернату зістрічалась з командами ВК «Львівянка» м.Львів та ВК «Полтавчанка» м.Полтава. В першій грі з одним із лідерів вищої ліги командою «Полтавчанка» наша команда  проявила всі свої кращі якості та  поступилася більш досвідченій та возрастній команді з рахунком..


Читати далі…

Про результативність роботи навчально-спортивного відділу за 2017 рік

26
Січ
2018
#Події тижня Спорт

Про результати роботи навчально-спортивного відділу у 2017  році звітували вчителі з видів спорту та методисти  на  педагогічній раді КЗ КОР «КОЛІФКС», яка відбулася  25.01.2018 року. Швидко промайнув рік, перегорнута ще одна сторінка спортивного життя  ліцею. За плечима рік кропіткої, наполегливої праці. Методист спортивної роботи  Матвієць В.М. акцентував увагу педагогічного  колективу на тому, що  робота проведена..


Читати далі…

НАШ ЛІЦЕЙ посів почесне ІІ місце у рейтингу олімпійських видів спорту

21
Гру
2017
#Події тижня Спорт

20 грудня 2017 року в приміщенні Міністерства молоді та спорту України відбулася нарада директорів спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, де обговорювалися важливі питання щодо діяльності училищ фізичної культури, спеціалізованих спортивних закладів. Приємною подією стало нагородження заступником Міністра освіти і науки Гребою Р.В. організацій за підсумками роботи у 2016 році. Серед ліцеїв – інтернатів Комунальний заклад..


Читати далі…

ХІ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ “ПРИНЦЕСА ЛЕБІДЬ”

18
Гру
2017
#Події тижня Спорт

Є види спорту, які складно описати словами – їх потрібно бачити, відчувати, вдихати. Одним з них є художня гімнастика. У ліцеї, починаючи з 2006 року, вже стало доброю традицією проведення Міжнародного турніру з художньої гімнастики «Принцеса Лебідь». Тож з  15 по 17 грудня 2017 року  відбувалися змагання, які зібрали  шанувальників цього виду спорту з різних ..


Читати далі…