ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Спорт

Вітаємо з вдалим виступом!

10
Бер
2020
#Події тижня Спорт

7.03.2020 року закінчилась  міжнародна матчева зустріч з командами «Україна-Білорусь-Сербія-Туреччина-Турччина-2» серед юнаків Ю-18   в місті Стамбул (Туреччина), серед збірної команди України  й наші вихованці: Бойко Владислав приніс в скарбничку збірної бронзову нагороду на дистанції 800 м, з результатом 1.59.77с, а  Стецюк Надія виборола трете місце на дистанції 400 м з новим особистим рекордом та нормативом на..


Читати далі…

5
Бер
2020
#Події тижня Спорт

З   01  по 06 березня 2020 року в м. Чернігів відбувається Кубок України з важкої атлетики. В складі  збірної команди Київської області  взяли  участь наші вихованці відділення важкої атлетики . Росінська Євгенія, ліцеїстка 41 групи виборола золоту нагороду в ваговій категорії 71 кг з результатом 183 кг! Тож вітаємо Євгенію та її тренера  з вдалим..


Читати далі…

Чемпіонат міста Біла Церква з греко-римської боротьби серед юніорів та юнаків

18
Лют
2020
#Події тижня Спорт

15 лютого 2020 року   проходив  чемпіонат міста Біла Церква  з греко-римської  боротьби серед юніорів та юнаків,який зібрав більше 150 учасників з усіх областей України. 16 вихованців Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»  представляли заклад. Підтвердивши свій високий клас та майстерність,  вихованці тренерів Лозового В.В., Ломтадзе І.З., Житовоза Г.П. на..


Читати далі…

ЧЕРЕЗ ПРОФЕСІЙНУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ – ДО УСПІХУ!

12
Лют
2020
#Події тижня Спорт

Третій рік поспіль за результатами рейтингу з олімпійських видів спорту в Україні серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» займає почесне І місце. Сьогодні із впевненістю можна сказати, що наш ліцей твердо крокує до своєї мети, робить значні успіхи в розв’язанні головної задачі – підготовки..


Читати далі…

Вітаємо з вдалим виступом!

10
Лют
2020
#Події тижня Спорт

З   4  по 09 лютого 2020 року в м. Коломия відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів. В складі  збірної команди Київської області  взяли  участь наші вихованці відділення важкої атлетики та показали наступні результати: Росінська Євгенія виборола срібну нагороду в ваговій категорії 67 кг з результатом 179 кг; Никоненко Ангеліна посіла п’яте місце з..


Читати далі…

Вітаємо з вдалим виступом!

6
Лют
2020
#Події тижня Спорт

З 2 по 5 лютого 2020 року в м. Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні. В складі  команди Київської області взяли участь вихованці  та випускники Комунального закладу  Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відділення легкої атлетики. Наш вихованець Бойко Владислав отримав бронзову нагороду на дистанції 400м,..


Читати далі…

Вітаємо з вдалим виступом!

31
Січ
2020
#Події тижня Спорт

З 27  по 29 січня 2020 року в м. Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 років народження та молодше, в складі  команди Київської області взяли участь вихованці КЗ КОР «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відділення легкої атлетики. Стецюк Надія в запеклій боротьбі  стала чемпіонкою на дистанції 400 м  з..


Читати далі…