ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Соціальна служба

Психологія у моєму житті

19
Бер
2021
#Події тижня Психологічна служба

Що таке психологія? Перш за все це наука, яка є найскладнішою, досить цікавою і важливою для людини. Вдумаймось, наскільки дивні духовні сили особистості, якій вдалося відкрити й обґрунтувати різноманітні закономірності людського буття, закономірності загадкового всесвіту. Та все ж, найбільш загадковим і надалі залишається мозок – маленька крихітка в порівнянні з всесвітом, яка вміщує в собі..


Читати далі…

Вибір професії – крок до життєвого успіху!

23
Лют
2021
#Події тижня Психологічна служба Соціальна служба

Однією з основних і актуальних проблем особистості в підлітковому віці є питання «Ким бути?». Часто вирішити цю проблему допомагають поради сторонніх людей, або вплив моди, колективу. Однак у цьому випадку вибір професії найчастіше необміркований, необґрунтований. І, як наслідок, – марно витрачені роки навчання, робота яка не подобається, розчарування в житті, не реалізованість здібностей, талантів, потреб…


Читати далі…

«Солодка омана» та «Гірка правда» віртуального життя

9
Лют
2021
#Події тижня Психологічна служба

Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті. Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини (і більш глобально – суспільства, держави). Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Вони можуть..


Читати далі…

Від миру вдома до миру в усьому світі!

17
Гру
2020
#Події тижня Психологічна служба

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми..


Читати далі…

ПОЗИТИВНЕ МИСЛЕННЯ – ОСНОВА ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я!

8
Жов
2020
#Події тижня Психологічна служба

Психічні розлади становлять 12% глобального тягаря хвороб в усіх країнах світу. Встановлено, що максимальний тягар психічних розладів лягає на плечі людей молодого віку, тобто найбільш продуктивної групи населення. За даними ВООЗ, половина всіх психічних недуг починається у віці близько 14 років, але часто-густо ці захворювання не виявляють і не лікують. Дедалі більше фахівців визнає: необхідно допомагати молоді..


Читати далі…

Вийдемо зі стресу разом!

24
Вер
2020
#Події тижня Психологічна служба

Ми живемо в напружений час, час надзвичайно інтенсивних змін. Все частіше нам доводиться чути слова про те, що колосальний вплив на нас  мають стресові ситуації. Тому, для сучасної людини володіння технологіями управління стресом є  необхідною умовою його ефективної діяльності. З метою підвищення стресостійкості у ліцеїстів, знаходження власних ресурсів  та розвитку навичок концентрації уваги у складних..


Читати далі…

СТОП БУЛІНГ ТА НАСИЛЬСТВО!!

22
Кві
2020
#Події тижня Соціальна служба

Центральне місце в системі освіти належить середній школі, адже тут формується особистість, її громадянська позиція та моральні якості. Виховати цілісну гармонійно розвинену особистість, відповідального громадянина і патріота, здатного до ризику та інновацій – це основне завдання сучасної школи. Сприяти цьому допомагають не тільки використання інноваційних форм і методів роботи, а й насамперед створення безпечного освітнього..


Читати далі…