ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Соціальна служба

Всеукраїнський тиждень попередження булінгу

7
Жов
2021
#Події тижня Психологічна служба

Явище булінгу надзвичайно поширене в сучасній школі, а його наслідки, негативно впливають на самореалізацію особистості. Варто розуміти, що реформація сучасної нової української школи можлива за умови створення соціально безпечного освітнього простору шляхом формування в здобувачів освіти вміння правильно поводитись у небезпечних та критичних ситуаціях загрози життю, честі та гідності особистості, булінгу, мобінгу, надавати допомогу собі..


Читати далі…

Правова відповідальність, найкращий путівник у вчинках!

5
Жов
2021
#Події тижня Соціальна служба

Відповідальна поведінка виступає однією з найважливіших категорій соціуму і демонструє здатність людини усвідомлювати свої дії та вчинки, розуміти їх наслідки. Сьогодні чимало злочинів вчиняються неповнолітніми, щороку кількість неповнолітніх злочинців, на жаль зростає. До того ж правопорушниками стають дедалі молодші особи. Багато хто вважає, що неповнолітньому ніщо не загрожує та він зможе уникнути відповідальності.  Тому з..


Читати далі…

Психологічні методи згуртування колективу

24
Вер
2021
#Події тижня Психологічна служба

Успішна виховна робота не можлива без згуртованого колективу в якому панує сприятливий психологічний мікроклімат.  Саме через колектив класний керівник впливає на ставлення ліцеїстів до навчальних обов’язків, до суспільно корисної праці, на їхню дисципліну та успішність. 23 вересня практичним психологом ліцею Шевченко Г.В.  був проведений семінар–практикум для класних керівників «Психологічні методи згуртування учнівського колективу» під час..


Читати далі…

Психологія у моєму житті

19
Бер
2021
#Події тижня Психологічна служба

Що таке психологія? Перш за все це наука, яка є найскладнішою, досить цікавою і важливою для людини. Вдумаймось, наскільки дивні духовні сили особистості, якій вдалося відкрити й обґрунтувати різноманітні закономірності людського буття, закономірності загадкового всесвіту. Та все ж, найбільш загадковим і надалі залишається мозок – маленька крихітка в порівнянні з всесвітом, яка вміщує в собі..


Читати далі…

Вибір професії – крок до життєвого успіху!

23
Лют
2021
#Події тижня Психологічна служба Соціальна служба

Однією з основних і актуальних проблем особистості в підлітковому віці є питання «Ким бути?». Часто вирішити цю проблему допомагають поради сторонніх людей, або вплив моди, колективу. Однак у цьому випадку вибір професії найчастіше необміркований, необґрунтований. І, як наслідок, – марно витрачені роки навчання, робота яка не подобається, розчарування в житті, не реалізованість здібностей, талантів, потреб…


Читати далі…

«Солодка омана» та «Гірка правда» віртуального життя

9
Лют
2021
#Події тижня Психологічна служба

Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в інтернеті. Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини (і більш глобально – суспільства, держави). Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Вони можуть..


Читати далі…

Від миру вдома до миру в усьому світі!

17
Гру
2020
#Події тижня Психологічна служба

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Прикро, що ми звикли сприймати насильство, як щось неминуче, адже прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми..


Читати далі…