ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Медична діяльність

Розвиток критичного мислення ліцеїстів та вчителів в умовах закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю

28
Лис
2019
#Події тижня Медична діяльність

«Фундаментальна мета сучасної освіти полягає не в наданні учням інформації, а в тому, щоб розвивати в них критичний спосіб мислення» Джон Дьюї Сучасна модель освіти націлена на досягнення основної мети — розвиток особистості учня/ліцеїста через призму формування життєво-необхідних компетентностей. Впровадження гуманістичної парадигми  в освіті   веде до певної зміни ролі й функцій вчителя, зростання його самостійності..


Читати далі…

Зміни починаються з нас!

18
Чер
2019
#Події тижня Медична діяльність

Щодня життя підкидає нам чимало питань і проблем, які вимагають наших відповідей та ефективних рішень. Деякі з них прості, а деякі – не зовсім: Як заощадити, не втрачаючи якості життя? За якого політика варто проголосувати? У який банк краще покласти гроші на депозит?… Щоб обрати найкраще з рішень, слід увімкнути критичне мислення – це особливо..


Читати далі…

Медична рада як ефективна складова комплексного розв’язання завдань, що стоять перед МВЦ

3
Чер
2019
#Події тижня Медична діяльність

Поняття здоров’я має комплексний характер. Це і соматичне, фізичне, психічне здоров’я. Здоров’я – це скарб, який дитина отримує від природи. Тому завдання персоналу медико-відновлювального центру (МВЦ)нашого ліцею – допомогти зберегти ліцеїстам цей скарб. Проблема збереження здоров’я учнів в умовах інтенсивної спортивно-тренувальної діяльності, медичного забезпечення ліцеїстів, профілактики спортивного травматизму серед ліцеїстів, санітарно-просвітницької діяльності розглядаються в ліцеї комплексно. Так..


Читати далі…