ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Святкуємо разом

Усім жінкам світу присвячується…

8
Бер
2019
#Події тижня Святкуємо разом

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як і неможливо собі уявити життя без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без поради..


Читати далі…

ПРОФЕСІЙНИЙ УСПІХ СПОРТИВНОГО ЛІЦЕЮ

26
Лют
2019
#Події тижня Святкуємо разом

Наприкінці зими Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»  традиційно відзначає найвищими, найціннішими нагородами кращих з-поміж кращих на вечорі Спортивної слави. Щороку на сцену для отримання нагород піднімаються ті, в серцях яких не згасає прагнення долати перешкоди і здійматися на найвищі вершини, щороку їх славетна плеяда поповнюється новими іменами та..


Читати далі…

Казкові канікули

9
Січ
2019
#Події тижня Святкуємо разом

Магія Різдвяних свят завжди зачаровує, а особливо дітей, які мають віру у казкове здійснення мрій! Робити свято в рази приємніше, адже позитивних емоцій отримуєш в стократ більше! Перша сцена країни (Національний палац мистецтв «Україна») підготувала дивовижне шоу – новорічну виставу «АКАДЕМІЯ БЕШКЕТНИКІВ», яку й відвідали наші вихованці 4 січня 2019 року. Веселе, насичене, артистичне, казкове..


Читати далі…

День народження ліцею – це свято для всіх!

2
Лис
2018
#Події тижня Святкуємо разом

01 листопада ліцей відсвяткував свій День народження. Кожна річ, кожна людина має свою долю. Має її і наш славетний заклад. Його шлях буремний і водночас щасливий довжиною у славних 23 роки. Хтось знає його з першого дня існування, а хтось прожив його радощами і тривогами неповний навчальний рік. День народження ліцею – це не тільки..


Читати далі…

ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ

26
Жов
2018
#Події тижня Святкуємо разом

25 жовтня 2018 року у спортивному залі ДЮСШ-1 традиційно, перед святкуванням 1 листопада Дня народження ліцею-інтернату проводиться футбольний матч на Кубок директора між командами ліцеїстів і вчителів. Цього року команду ліцеїстів представляли: Макарчук Роман, Шиманський Віталій – відділення баскетболу, Васильківський Василь, Рафа Вадим, Гавловський Марк – греко-римської боротьби, Багаченко Максим, Харитонов Богдан, Лавренюк Валерій- легкої..


Читати далі…

Учителю! Вклонюсь Тобі доземно!

8
Жов
2018
#Події тижня Святкуємо разом

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня вся країна урочисто відзначає День працівників освіти, свято тих, хто вкладає душу і серце у своїх вихованців! 5 жовтня у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»   відбувся святковий концерт «Учителю! Вклонюсь Тобі..


Читати далі…