ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Святкуємо разом

Свято останнього дзвоника

11
Чер
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить урочистого свята Останнього дзвоника, який пролунав у нашому закладі 11 червня 2021 року. Вже другий рік поспіль ми святкуємо його в режимі онлайн. Це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, особливо для випускників. Протягом 2020/2021 навчального року на Чемпіонатах України наші вихованці здобули 29 золотих, 33..


Читати далі…

Хай живе філологія!

25
Тра
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Мистецтво володіння словом завжди  було виразною ознакою розуму та освіченості. Історія та культура кожної нації, родини, людини зберігається у слові, передається і твориться в ньому. Слово є надзвичайно сильною  зброєю і водночас найбільшою надією, порятунком і розрадою. Тому той, хто опанував мистецтвом слова, зробив його своїм професійним інструментом – отримав більше, ніж фах. Таких людей..


Читати далі…

Хто шукає нових вражень?! ВПЕРЕД!

21
Тра
2021
#Події тижня Навчання Святкуємо разом

Музеї – духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвиткові. Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. Тема Міжнародного дня музеїв 2021 року — “Майбутнє музеїв: відновлення і переосмислення”. У постковідну еру вона є як ніколи актуальною. Адже кожен із нас має дбати про культуру,..


Читати далі…

Світ сяє радістю у вишиванці

20
Тра
2021
#Події тижня Виховання Святкуємо разом

Встає над світом щире сонце вранці, І землю гріє променем ясним. А я іду по світу в вишиванці Я – Українець. Я – горджуся цим Надія Красоткіна Вишиванка – національна святиня, бо символізує собою духовне багатство, високу  мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Вона настільки сильно..


Читати далі…

Онлайн –проєкт «Великдень вдома»

4
Тра
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня Святкуємо разом

Великдень, або Світле Христове Воскресіння – найбільш очікуване свято для багатьох християн. Воно символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей та їх спасіння від страшних бід. Не даремно Великдень називають найсвітлішим святом у році. Це свято є важливим елементом української культури та традицій. Оскільки, в умовах карантинних обмежень, наші вихованці..


Читати далі…

Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі ‒ 2021

28
Кві
2021
#Події тижня ПОРАДИ Святкуємо разом

28 квітня в Україні відзначається Національний день охорони праці. Мета запровадження цього дня – привернути увагу до проблем збереження життя та здоров’я людей у процесі трудової діяльності. Відтак це професійне свято стосується кожної людини, що заробляє на життя власною працею. Право на працю є одним з важливих економічних прав людини, яке відображає потребу людини створювати..


Читати далі…

ВІДЗНАЧЕННЯ КРАЩИХ З-ПОМІЖ КРАЩИХ (презентаційне відео)

25
Лют
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Наприкінці зими Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»  традиційно відзначає найвищими та найціннішими нагородами кращих з-поміж кращих на вечорі Спортивної слави. Незважаючи на складний рік, рік карантинних обмежень, дистанційних тренувань та навчальних занять, ми пишаємось тим, що можемо підвести підсумки роботи закладу за 2020 рік та обрати кращих серед..


Читати далі…