ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Святкуємо разом

До Дня народження ліцею

19
Жов
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Шановні першокурсники! Що таке ліцейське життя? Це уроки та тренування, заняття та гуртки, екскурсії та подорожі, змагання, конкурси, свята. Це багато справ – непомітних для цілого світу, але так необхідних для тебе і твоїх однолітків. Це гіркота поразок та велике щастя перемог. І пам’ятай:  ліцейське життя хоча і важке, але дуже цікаве! Наше ліцейське життя  сповнене..


Читати далі…

До Дня народження ліцю

15
Жов
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Як швидко минає час… Здається, зовсім недавно у 1995 році гостинно відчинив двері Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту». І ось ми всі разом першого листопада будемо святкувати наступну річницю нашого славетного закладу. Традиційно, саме в цей день відбувається Посвята в ліцеїсти, під час якої першокурсники сміливо заявляють про..


Читати далі…

До Дня народження ліцею

13
Жов
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Щороку, на початку листопада, ліцей офіційно відзначає свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! Це одне з найулюбленіших свят нашого навчального закладу, адже воно об’єднує всю ліцейську родину разом. Кожна річ, кожна людина має свою долю. Має її і наш славетний заклад. Його шлях буремний і водночас щасливий В 1995 році вперше двері для своїх вихованців та майбутніх чемпіонів відчинив..


Читати далі…

До Дня народження ліцею

12
Жов
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Звідки беруть початок дороги, і куди вони ведуть? Швидко минає час, змінюється життя, та незмінною залишається дорога, яка з’єднує в єдине вчора, сьогодні і завтра. Дорога, яка веде до навчального закладу, об’єднала життя і долі вихованців та працівників Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту». Кожна людина має свою долю…


Читати далі…

Ми Вам даруємо тепло своїх сердець!

3
Жов
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Традиційно  кожної першої неділі жовтня в Україні  святкують День працівників освіти. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. 1 жовтня, в прекрасний осінній день, з самого ранку в нашому закладі панувала святкова атмосфера. Хол ліцею прикрасили стінні газети з найкращими побажаннями для шановних педагогів…


Читати далі…

З Днем фізичної культури та спорту!

11
Вер
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я..


Читати далі…

1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ!

1
Вер
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Перше вересня – це особливе свято. Цей день завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Лунають теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! На подвір’ї нашого ліцею 1 вересня 2021 року відбулася урочиста лінійка для..


Читати далі…