ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Святкуємо разом

Онлайн –проєкт «Великдень вдома»

4
Тра
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня Святкуємо разом

Великдень, або Світле Христове Воскресіння – найбільш очікуване свято для багатьох християн. Воно символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей та їх спасіння від страшних бід. Не даремно Великдень називають найсвітлішим святом у році. Це свято є важливим елементом української культури та традицій. Оскільки, в умовах карантинних обмежень, наші вихованці..


Читати далі…

Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі ‒ 2021

28
Кві
2021
#Події тижня ПОРАДИ Святкуємо разом

28 квітня в Україні відзначається Національний день охорони праці. Мета запровадження цього дня – привернути увагу до проблем збереження життя та здоров’я людей у процесі трудової діяльності. Відтак це професійне свято стосується кожної людини, що заробляє на життя власною працею. Право на працю є одним з важливих економічних прав людини, яке відображає потребу людини створювати..


Читати далі…

ВІДЗНАЧЕННЯ КРАЩИХ З-ПОМІЖ КРАЩИХ (презентаційне відео)

25
Лют
2021
#Події тижня Святкуємо разом

Наприкінці зими Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»  традиційно відзначає найвищими та найціннішими нагородами кращих з-поміж кращих на вечорі Спортивної слави. Незважаючи на складний рік, рік карантинних обмежень, дистанційних тренувань та навчальних занять, ми пишаємось тим, що можемо підвести підсумки роботи закладу за 2020 рік та обрати кращих серед..


Читати далі…

З ювілеєм, рідний ліцею!

2
Лис
2020
#Події тижня Святкуємо разом

Як швидко минає час… Здається, зовсім недавно у 1995 році гостинно відчинив двері Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту». І ось ми всі разом першого листопада святкуємо 25-річницю нашого славетного закладу. День народження ліцею – це яскрава традиція, яка спонукає кожного з нас прагнути до нових і ще вищих..


Читати далі…

Це свято щасливе, це свято барвисте!

3
Жов
2020
#Події тижня Святкуємо разом

Художник живе в картинах, Живе астроном у зірках… А вчитель, він, мабуть, єдиний – У наших серцях і думках. На початку жовтня, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові, Україна відзначає прекрасне свято – День працівників освіти. 02 жовтня 2020..


Читати далі…

День знань – особливе свято!

2
Вер
2020
#Події тижня Святкуємо разом

День знань — особливе свято! Це зустріч з друзями і педагогами, радість від спілкування, пізнання невідомого і цікавого. Усі шляхи цього дня ведуть до освітніх закладів. Промайнуло літо непомітно,  В спогадах лишивши теплий слід. І ліцей вам усміхається привітно, Обіцяючи відкрити новий світ. 1 вересня 2020 року Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат..


Читати далі…

ВІТАЄМО!

24
Сер
2020
#Події тижня Святкуємо разом

Сьогодні ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і..


Читати далі…