ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Святкуємо разом

З ювілеєм, рідний ліцею!

2
Лис
2020
#Події тижня Святкуємо разом

Як швидко минає час… Здається, зовсім недавно у 1995 році гостинно відчинив двері Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту». І ось ми всі разом першого листопада святкуємо 25-річницю нашого славетного закладу. День народження ліцею – це яскрава традиція, яка спонукає кожного з нас прагнути до нових і ще вищих..


Читати далі…

Це свято щасливе, це свято барвисте!

3
Жов
2020
#Події тижня Святкуємо разом

Художник живе в картинах, Живе астроном у зірках… А вчитель, він, мабуть, єдиний – У наших серцях і думках. На початку жовтня, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові, Україна відзначає прекрасне свято – День працівників освіти. 02 жовтня 2020..


Читати далі…

День знань – особливе свято!

2
Вер
2020
#Події тижня Святкуємо разом

День знань — особливе свято! Це зустріч з друзями і педагогами, радість від спілкування, пізнання невідомого і цікавого. Усі шляхи цього дня ведуть до освітніх закладів. Промайнуло літо непомітно,  В спогадах лишивши теплий слід. І ліцей вам усміхається привітно, Обіцяючи відкрити новий світ. 1 вересня 2020 року Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат..


Читати далі…

ВІТАЄМО!

24
Сер
2020
#Події тижня Святкуємо разом

Сьогодні ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу. Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і..


Читати далі…

Онлайн – випуск 2020

25
Лип
2020
#Події тижня Святкуємо разом

24 липня  в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» – особливе свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність – онлайн-випуск 2020 року. У цей незвичайний і урочистий день попрощалися із рідним ліцеєм  28 випускників. Вони всі довго чекали цього дня, але на серці в..


Читати далі…

Останній дзвоник в режимі онлайн

29
Тра
2020
#Події тижня Святкуємо разом

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить урочистого свята Останнього дзвоника, який пролунав у нашому закладі 29 травня 2020 року, сповістивши, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє  пролунав він  для випускників, покликавши їх у незвідану дорогу майбутнього… Для ліцеїстів, їх батьків, педагогів  та працівників закладу..


Читати далі…

Онлайн-проєкт «Українська вишиванка»

21
Тра
2020
#Події тижня Виховання Святкуємо разом

Вишиванка – національний скарб української спільноти, що несе в собі не лише відголосся минулого, а й уособлює глибокі народні цінності й патріотичну свідомість. У наш час цей елемент одягу набув широкої міжнародної популярності та щовесни вшановується проведенням Всесвітнього дня вишиванки. Зроби: вдягнись з самого ранку,Як небо пахне ще зірками,Ти в українську вишиванку,Живими шитими шовками. Микола..


Читати далі…