ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Відпочивати потрібно цікаво і корисно!

10
Чер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Відпочивати потрібно цікаво і корисно! Таким гаслом керувалися вихователі ліцею при плануванні та проведенні заходів Клубу вихідного дня під час літніх канікул. Спільне проведення дозвілля дуже важливе, воно дозволяє захопити ліцеїстів, згуртувати і виступає як засіб розвитку особистості кожного вихованця. З 03 по 09 червня були організовані та проведені змістовні виховні заходи, щоб час, вільний..


Читати далі…

У рамках Клубу вихідного дня

27
Тра
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Інтелектуальний розвиток – це рівень і швидкість розумових процесів: вміння порівнювати, дізнаватися, узагальнювати, робити висновки. З метою розвитку у ліцеїстів навичок логічного мислення, у рамках Клубу вихідного дня, 25 травня, вихователем Стьопенко Ю. О. було проведено турнір з шашок. Абсолютним чемпіоном у грі стала Дзюба Поліна, яка довела, що прораховувати кожен свій крок, бачити наперед..


Читати далі…

Вихідні дні ліцеїстів

20
Тра
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

18 травня 2019 року виповнилося 75 років з дня депортації кримськотатарського народу. З метою збереження історичної пам’яті, громадянського виховання ліцеїстів була проведена інформаційна година щодо трагічних подій, пов’язаних із геноцидом кримськотатарського народу та інших національностей. 19 травня на подвір’ї ліцею Тетяною Степанівною Мельник було проведено турнір з настільного тенісу. Свою майстерність  у грі показали як..


Читати далі…

Маки – символи пам’яті

6
Тра
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

В історії кожної  держави  є події, які з часом не втрачають свого історичного значення. День Перемоги назавжди залишиться символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. 9 травня, Україна разом з усім цивілізованим світом вшановуватиме пам’ять жертв війни у День пам’яті та примирення та у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 04 травня..


Читати далі…

Змістовне та цікаве дозвілля ліцеїстів

2
Тра
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

У сучасних умовах сфера дозвілля має суттєве значення для формування та самовизначення людини, тобто актуалізується її соціально-виховний потенціал. Аби забезпечити активне, змістовне та повноцінне дозвілля вихованців ліцею у святкові дні, вихователі організували та провели низку цікавих тематичних заходів в рамках Клубу вихідного дня. 27 квітня 2019 року, напередодні Великодня, для мешканців гуртожитку пройшов майстер-клас з..


Читати далі…

Цікаві вихідні

14
Кві
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Вихователі ліцею завжди прагнуть, щоб дозвілля вихованців було змістовним, корисним та цікавим. Тому постійно знаходяться у творчому пошуку. Техніка, в основу якої покладено виготовлення картин та листівок за допомогою тонких паперових смужок, що скручені у роли, виникла в Європі наприкінці XIV на початку XV століття.  Сьогодні створити виріб чи навіть мистецький шедевр у техніці квілінгу..


Читати далі…

В МАЙБУТНЄ – ЗДОРОВИМИ!

8
Кві
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

7 квітня, щорічно, відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. У наш час, здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до..


Читати далі…