ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

В рамках клубу вихідного дня

15
Жов
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Найкращий відпочинок – це цікаво проведений час! Наші ліцеїсти-мешканці гуртожитку, у рамках Клубу вихідного дня, мали можливість отримати корисну інформацію, позмагатися у інтелектуальних здібностях та продемонструвати силу свого логічного мислення. 13 жовтня проведена інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», яка сприяє розвитку розумових здібностей. Під час гри вихованці показали свої знання та ерудицію. 14 жовтня, в..


Читати далі…

Цікаво і корисно проведений час

8
Жов
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Лялька – мотанка  – давній сакральний оберіг. Їй уже понад п’ять тисяч років. Їх почали робити відтоді, як навчилися вирощувати льон. Лялечка з клаптиків тканини була не просто іграшкою. Вважалося, що вона захищає людину від неприємностей і лиха. При створенні ляльки  –  бажали людині, для якої робився оберіг, добра і щастя, міцного здоров’я. 07 жовтня..


Читати далі…

Відпочинок у вільний час

3
Жов
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

29 жовтня 2018 року з метою розвитку творчої особистості, сприяння  обдарованості було проведено вихователем О.М. Федюк, в рамках Клубу вихідного дня, з вихованцями гуртожитку  майстер-клас по виготовленню декоративного панно «Україна – моя Батьківщина». Найактивніші були такі ліцеїсти: Чукардіна Катерина, Переверзєва Валерія, Дяченко Кароліна та Лисеєнков Олександр . Всі, хто брав  участь у виготовлені композиції, отримали..


Читати далі…

Корисне дозвілля осіннього уікенду (weekend)

24
Вер
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Найкращий спосіб розкрити свою індивідуальність – це показати, на що здатні Твої умілі руки. З метою розвитку індивідуальних та колективних творчих здібностей, удосконалення навичок роботи з різними матеріалами у рамках Клубу вихідного дня були проведені майстер-класи. 22 вересня вихователь Манузіна Ірина Володимирівна організувала урок з виготовлення об’ємної фігури з пінопласту та гофре-паперу «Олімпійський вогонь ліцею». Такий захід..


Читати далі…

В рамках клубу вихідного дня!

17
Вер
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Немає кращого подарунка, ніж той, який зроблений своїми руками.      З метою розвитку у ліцеїстів творчих здібностей та умінь 15 вересня вихователем Федюк Ольгою Миколаївною було проведено майстер клас по виготовленню привітальних листівок за технікою айріс фолдінг «Від щирого серця». Спілкування є невіддільною і загальною умовою формування особистості. Саме в спілкуванні відбувається процес соціалізації зростаючої людини, її становлення…


Читати далі…