ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Розважально – навчально – пізнавальні вихідні

11
Жов
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Вихідні дні – це дні щотижневого відпочинку, але в ліцеї вони проходять в розважально – пізнавально – навчальній атмосфері . 9 жовтня у рамках клубу вихідного дня Ольга Федюк, вихователь виховної групи №7, організувала й провела настільну гру «UNO». Ця вікторина принесла вихованцям позитивні емоції і відмінний настрій. 10 жовтня у ліцеї – інтернаті відбувся  навчально – пізнавальний..


Читати далі…

Ми діти твої, Україно!

4
Жов
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

В усі віки наші діди-прадіди шанували те, що ми сьогодні називаємо символами, або оберегами. Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Вишитий рушник і сорочка, писанка, лялька, віночок, намисто або браслет – без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів починається для кожного Батьківщина. 2 жовтня в рамках Клубу вихідного..


Читати далі…

Осінні фантазії

27
Вер
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Осінь — хоч і не сама сонячна, але досить таки яскрава пора, різнокольорові килими з листя в парках, червона горобина в дворі… І напевно багатьом хочеться додати цій яскравості осіннього настрою в свій будинок. 25 вересня Шмакова А.М. та 26 вересня Мельник Т.С. у рамках Клубу вихідного дня провели з вихованцями майстер-клас «Декорування осінніх виробів»..


Читати далі…

Барви осінніх вихідних

20
Вер
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Цьогоріч Біла Церква святкує своє 989-річчя з дня заснування. Тому з нагоди Дня міста 18 вересня в рамках Клубу вихідного дня вихователь Шмакова А.М. та вихованці ліцею долучились  до створення фотоколажу на тему «Мандрівка сторінками Білої Церкви». У своїй роботі вихованці відобразили мальовниче місто з багатою історією та захоплюючими пам’ятками архітектури, красу дендропарку «Олександрія» та..


Читати далі…

Заходи Клубу вихідного дня

13
Вер
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Головною умовою успішної реалізації людини є її виховання. Виховання являє собою складний і багатогранний процес формування позитивних якостей особистості шляхом створення оптимальних умов для її фізичного, психічного та соціального розвитку. В умовах ліцею-інтернату виховний процес здійснюється впродовж всього навчального року, впродовж будніх та вихідних днів. Зокрема, під час вихідних днів він потребує особливої уваги, адже..


Читати далі…

Цікаве дозвілля наших вихованців

6
Вер
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Правильно організоване дозвілля – запорука гарного настрою. 04 вересня, в рамках Клубу вихідного дня, вихователь Федюк О.М. провела турнір з тенісу. Ліцеїсти завзято боролися за перемогу, в результаті  запеклої боротьби перемогу здобув  Лампіцький Максим. 05 вересня вихователь Юрченко В.В. провела розважальну гру-вікторину «Хто я», під час якої кожному з учасників за одну хвилину необхідно було..


Читати далі…

Відпочиваємо з користю

7
Чер
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Вільний час – з користю! Саме під таким гаслом пройшли заходи в рамках Клубу вихідного дня 5 та 6 червня. Федюк О., вихователь виховної групи №5, організувала й провела настільну гру «Відгадай, хто Я?». Ця вікторина принесла вихованцям позитивні емоції і відмінний настрій. Стороженко Л., вихователь виховної групи №2, підготувала для мешканців гуртожитку інтелектуальну гру..


Читати далі…