ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Вітаємо всіх, хто зветься – донечка, зі святом!

25
Кві
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

День дочки в багатьох країнах відзначається 25 квітня. Це добре, світле свято любові, тепла і турботи батьків про своїх дочок. Свято створений для того, щоб тато і мама проявили додаткову увагу до дочки і зміцнили сімейні відносини. Невідомо, коли і чому вперше почав відзначатися День дочки. Однак це свято варте уваги – поряд з Днем батька, Днем матері, Днем..


Читати далі…

#Великдень вдома

20
Кві
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Навесні українці радо святкують велике релігійне свято Великдень. Цього року ситуація у світі вимагає від нас карантинних обмежень у святкуванні. Ліцеїсти навчаються дистанційно, не перебувають у межах навчального закладу, і тому не можуть приєднатися до цікавих щорічних великодніх заходів. Отож, задля перепочинку від завдань, колективної розваги та створення святкового настрою, ліцеїсти ІІ курсу разом зі..


Читати далі…

Краса власними руками

8
Бер
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Якщо ви прагнете до краси, то створіть її власними руками. Народне прислів’я Квіти – одне з найпрекрасніших творінь природи. Вони цвітуть для щастя, для радості і для добра, приносять у світ красу, ніжність, мовою квітів можна висловити свої почуття. А їх цвітіння починається з ранньої весни. У рамках Клубу вихідного дня 8 березня Мельник Тетяною..


Читати далі…

В свій вільний час

23
Лют
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

20 лютого в Україні вшановують героїв Небесної Сотні, жертв трагічних подій Революції Гідності. Вихованці вже вкотре приєднуються до пам’ятного дня проведенням загальноліцейського заходу, згадуючи сумні сторінки з історії нашої країни. Це день, про який варто пам’ятати кожному українцю. Тому у рамках Клубу вихідного дня вихователі Л.Редька та І.Манузіна провели приурочені до Дня Героїв Небесної Сотні..


Читати далі…

Дозвіллєва діяльність – фактор розвитку особистості вихованця

17
Лют
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Дозвіллєва життєдіяльність є найкращим засобом для формування у здобувачів освіти правильного світосприймання і світовідчуття, глибокого розуміння моральних і духовних цінностей, гармонійного розвитку. Дозвілля – це діяльність у вільний час, дякуючи якій і дорослі, і діти відновлюють свої сили, свою здатність до праці чи навчання. І якщо дозвілля – це діяльність, то це означає, що вона..


Читати далі…

Дозвілля ліцеїстів

10
Лют
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Спільне проведення дозвілля дуже важливе. Воно дозволяє зацікавити і згуртувати вихованців, виступає як засіб розвитку особистості. У рамках Клубу вихідного дня організовано та проведено вихователями заходи, які були змістовними та цікавими, відзначилися різноманітністю форм. З метою виховання в ліцеїстів інтересу до вивчення культури та традицій рідного краю, зміцнюючи почуття національної гордості й гідності Федюк Ольгою..


Читати далі…

Книга – міст у світ знань

4
Лют
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Любов до книги починається з дитинства, адже зароджується з першою прослуханою казкою. Ніхто не знає скільки треба прочитати, щоб стати мудрим й освіченим, але читати – надзвичайно корисна справа. Книга відкриває нам світ пізнання. Вона не тільки слугує для розваги у вільний час, а й озброює людину безцінними знаннями. Тому цього тижня заходи у рамках..


Читати далі…