ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Цікаві та пізнавальні вихідні

11
Лис
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Декорування столу – чудовий спосіб створити затишну атмосферу і додати барв та тепла будь-якому святу.   Для цього зовсім не потрібно докладати багато зусиль та значних коштів. З метою сприяння естетичному вихованню ліцеїстів,  вихователь Юрченко В.В. 09 листопада, в рамках Клубу вихідного дня, провела майстер-клас по виготовленню підсвічників «Декор святкового столу». Творчість, креатив, старання вихованців і..


Читати далі…

Поетичними стежками України

3
Лис
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Осінь – це пора овочів та вітамінів, що особливо важливо для юних cпортсменів. Харчуванню ліцеїстів завжди приділяється особлива увага, але важливо, щоб їжа була не лише корисна, але й смачна. З метою розказати мешканцям гуртожитку про особливості спортивного харчування та наголосити на користі саме національної кухні різних країн 02 листопада Войтенко К., в рамках Клубу..


Читати далі…

Це не викреслити з пам’яті

27
Жов
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 75 річницю. Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні». 27 жовтня в..


Читати далі…

Довгі осінні вечори – гарна нагода провести час з користю

14
Жов
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

У рамках Клубу вихідного дня цього тижня відбулися майстер-класи для мешканців гуртожитку. 12 жовтня вихователь Юрченко В. навчила присутніх створювати народні обереги «Чарівний мішечок». Українці здавна виготовляли такі захисні поробки, вірили, що вони оберігають рідну домівку від темної сили та несуть багатство й добробут господарям. Вихованці долучилися до традицій рідного краю, а результатом їх роботи..


Читати далі…

Цікаве проведення часу

7
Жов
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Спільне проведення дозвілля дуже важливе для наших вихованців. Воно дозволяє їх згуртувати. Незважаючи на значні фізичні навантаження, наші ліцеїсти завжди знаходять вільний час, під час якого вони можуть відпочити, поспілкуватися з друзями, і, звичайно, навчитися чомусь новому. У рамках Клубу вихідного дня 05 жовтня Редька Лілія Петрівна провела майстер-клас з виготовлення дівочих прикрас «Краса своїми..


Читати далі…

Відпочинок у вільний час

1
Жов
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Дозвілля в гуртожитку є важливою основою для розвитку ліцеїстів. Вони набувають знань, досвіду,  не лише за умов систематичного навчання, а й у процесі спілкування, відпочинку, розважально-ігрової діяльності. Усі ці особливості враховуються вихователями під час проведення заходів. У рамках Клубу вихідного дня 28 вересня Федюк О. організувала вікторину «Народознавче лото» з метою згуртування мешканців гуртожитку. Для..


Читати далі…

Виготовлення осінніх сувенірів

22
Вер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Осінь вже розмальовує все навколо яскравими фарбами. Різнокольорові дерева та яскраве сонце не можуть не надихати. Натхнення панує і в нашому закладі.У рамках Клубу вихідного дня 21 вересня було проведено майстер-клас з виготовлення вітальної листівки, де ліцеїсти-мешканці гуртожитку проявили свою фантазію та майстерність створювати прекрасне.22 вересня відбувся майстер-клас з виготовлення осінніх сувенірів, які прикрасять будь-яке..


Читати далі…