ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Новорічний калейдоскоп

28
Гру
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Зима – чудова пора, коли ми можемо зігріти один одного теплом спілкування і радості. Вона вабить не лише сніжком та зимовими візерунками, а й новорічними розвагами та канікулами. Напередодні свят, в рамках діяльності Клубу вихідного дня, були організовані цікаві й творчі заходи. 25 грудня 2021 року Юрченко В.В. організувала і провела годину спілкування «Католицьке Різдво. Різдво..


Читати далі…

Пізнавальні вихідні

13
Гру
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Арт-терапія – методика, яка має на увазі лікуємось «мистецтвом». Як відомо, мистецтво допомагає висловити почуття людини, такі як гнів, розчарування, радість, образу, внаслідок чого він хоче позбутися “внутрішньої тяжкості”, відкривається для світу. 11 грудня, в рамках клубу вихідного дня, вихователь Наталія Леонідівна Швець організувала і провела арт-терапію «Малюємо крапками». Під час якої, вихованці ліцею-інтернату вчились ..


Читати далі…

Дозвілля вихідного дня

22
Лис
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Наближаються новорічні свята, в ці дні хочеться своїм рідним подарувати щось незвичайне. Найкращий подарунок виготовлений власноруч. Тому для вихованців-мешканців гуртожитку вихователь Ольга Федюк 20 листопада провела майстер-клас по виготовленню привітальних листівок в техніці «айріс-фолдінг». Під час заходу панувала творча атмосфера, вихованки ділилися оздобленням та матеріалами, разом опановуючи нові вміння й навики. Здорове харчування – доволі..


Читати далі…

В рамках Клубу вихідного дня

15
Лис
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Холодні осінні вечори не привід для смутку, адже для вихованців ліцею завжди знайдуться цікаві заходи, які вони відвідують із задоволенням. 13 листопада вихователь Юрченко В. провела настільну розважальну гру «Джанга», під час якої вихованці позмагалися в спритності та умілості. Під час гри учасники почергово діставали блоки з основи вежі і клали їх на верх, роблячи..


Читати далі…

Дозвілля вихідного дня

1
Лис
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Загальновiдомо, що якщо людина не має чим зайнятися у вiльний час, вона намагається зайняти себе чимось цiкавим, в чомусь реалiзувати себе – це є природною i соцiальною специфiкою людського органiзму, який завжди потребує дiї, якогось заняття. Вихователі ліцею турбуються про дозвілля здобувачів освіти, організовуючи різнопланові заходи в рамках Клубу вихідного дня. 30 жовтня відбувся турнір..


Читати далі…

Розважально – навчально – пізнавальні вихідні

11
Жов
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Вихідні дні – це дні щотижневого відпочинку, але в ліцеї вони проходять в розважально – пізнавально – навчальній атмосфері . 9 жовтня у рамках клубу вихідного дня Ольга Федюк, вихователь виховної групи №7, організувала й провела настільну гру «UNO». Ця вікторина принесла вихованцям позитивні емоції і відмінний настрій. 10 жовтня у ліцеї – інтернаті відбувся  навчально – пізнавальний..


Читати далі…

Ми діти твої, Україно!

4
Жов
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

В усі віки наші діди-прадіди шанували те, що ми сьогодні називаємо символами, або оберегами. Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Вишитий рушник і сорочка, писанка, лялька, віночок, намисто або браслет – без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів починається для кожного Батьківщина. 2 жовтня в рамках Клубу вихідного..


Читати далі…