ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Яскраві та емоційні вихідні

12
Лют
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Залишилося декілька днів до найромантичнішого свята у році. Тому напередодні Дня Святого Валентина у рамках Клубу вихідного дня вихователі провели ряд заходів. 09 лютого Редька Лілія Петрівна влаштувала майстер-клас з виготовлення декору «Затишна оселя», під час якого ліцеїсти навчилися робити оригінальні тематичні підставки для гарячих напоїв у техніці «декупаж». Вихованці можуть використовувати свої поробки вдома..


Читати далі…

Цікаві та змістовні вихідні

4
Лют
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Неможливо уявити сучасний світ без Інтернету, але чи всі вміють безпечно ним користуватися? На жаль, мало хто замислюється, що існують певні правила користування Веб-ресурсами, які убезпечують нас та нашу техніку від неприємностей. 5 лютого у світі відзначають День безпечного Інтернету, про який, в рамках Клубу вихідного дня, 2 лютого, говорили ліцеїсти-мешканці гуртожитку. Разом з вихователем..


Читати далі…

Проводимо вихідні з користю

27
Січ
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

З метою вироблення ліцеїстами вміння використовувати здобуті  теоретичні знання на практиці, розвивати пізнавальні здібності ліцеїстів, інтерес до географії та історії, творчу активність, вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити, працювати в команді, вихователем Редькою Лілією Петрівною 26 січня, в рамках Клубу вихідного дня, було проведено інтелектуальну гру «Галопом по Європах». Кожна людина віддає перевагу..


Читати далі…

Цікаві канікули

20
Січ
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Зимові канікули – час спілкування не лише з рідними та друзями, а й у колі творчості. Саме так і проходив останній тиждень канікул у вихованців ліцею. 14 січня відбувся майстер-клас з виготовлення листівок за технікою квілінг «Зимова фантазія», під час якого вихованки ліцею створювали чудові листівки власноруч, використовуючи папір, картон, клей та ножиці. 15 січня..


Читати далі…

Чарівна пора зимових канікул

15
Січ
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Вихователі ліцею завжди прагнуть, щоб дозвілля наших спортсменів було повноцінним та правильним, тому постійно знаходяться в творчому пошуку, використовують нові форми, цікаві знахідки у своїй роботі. З 08 по 13 січня в стінах нашого закладу цікаво та змістовно були організовані заходи Клубу вихідного дня. З метою розкриття та збагачення творчого потенціалу вихованців, були проведені майстер-класи..


Читати далі…

Зима прийшла – свята принесла

28
Гру
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Взимку, коли сніг вже давно вкрив своєю ковдрою подвір’я, коли чудернацькі коштовні візерунки прикрашають вікна осель, у нашій країні відзначають свята. Ці свята пов’язані з великою кількістю традицій та народних звичаїв. З 24 по 27 грудня 2018 року, з метою згуртування та розвитку творчих здібностей вихованців, з мешканцями гуртожитку до зимових свят організовано роботу Клубу..


Читати далі…

Різдвяний вінок своїми руками

16
Гру
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

15 грудня вихователь Манузіна Ірина Володимирівна провела для мешканців гуртожитку майстер-клас з виготовлення різдвяного віночка «Новорічні атрибути». Здавна їх вішали на вхідні двері, щоб відлякувати нечисту силу. Тепер вінки стали декоративним елементом і все частіше служать для залучення уваги гостей, а не для відлякування нечисті. Під час проведення майстер-класу, ліцеїсти вчилися плести віночки з верби..


Читати далі…