ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Не погасити пам’яті вогонь

29
Лис
2020
#Події тижня Виховання Клуб вихідного дня

Голодомор 32-33 років — одна з найстрашніших сторінок історії українського народу. Це історія геноциду проти квітучої нації, що жила на родючій землі. Тоді, у ті роки, весь хліб, який виростили українські селяни, з України було вивезено, і тисячі людей пухли та вмирали з голоду, втрачаючи своїх дітей. Страшнішого, здається, у світі бути просто не може! ..


Читати далі…

Комунікативні обрії спілкування

23
Лис
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

За словами Арістотеля: «Зі звички так чи інакше лихословити випливає звичка до здійснення поганих вчинків». Тому з метою формування у ліцеїстів негативного ставлення до лихо­слів’я шляхом надання інформації про його вплив на здоров’я, розвиток особистості та про значення і силу слова в житті людини 21 листопада в рамках Клубу вихідного дня вихователь Шмакова А.М.  провела ..


Читати далі…

Цікаві та пізнавальні вихідні

9
Лис
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Багата добрими і героїчними традиціями українська земля. ЇЇ сини – запорізькі козаки навіки ввійшли до скарбниці пам’яті українського народу. З метою поглиблення знань вихованців про добу козаччини, в рамках Клубу вихідного дня, вихователь Юрченко В.В. 7 листопада  провела вікторину «Козаки не простаки». Учасники вікторини були поділені на дві команди. В результаті запеклої боротьби перемогу здобула..


Читати далі…

ОСІНЬ – ДИВОВИЖНА ПОРА РОКУ

12
Жов
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Осінь –  прекрасна і неймовірна пора. Вона радує нас красивими барвами та прекрасними краєвидами. Осінь – це час творчості і натхнення. Але людство чомусь сприймає цю пору року найбільш депресивно – осіння хандра повністю поглинає їх. Все через те, що вони неправильно розподіляють свій час і не тим займаються. Для того, щоб ця осіння пора..


Читати далі…

Цікаве дозвілля у вихідний день

5
Жов
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Сучасна молодь є досить непосидючою, їй важко втриматися на одному місці бодай хвилину. Дехто занурюється головою у навчання, забуваючи про вільний час для улюбленого заняття. А хтось, не покладаючи рук, будує грандіозні плани на вечір, а то й на вихідні. Проте, є і такі, які вміють поєднувати і навчання, і працю, яка допомагає розслабитися, забути..


Читати далі…

Скарбниця знань

28
Вер
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

Впевненість у собі – перша необхідна умова великих починань. І як вважав  відомий американський письменник Марк Твен: «Щоб досягти успіху в житті, потрібні лише дві речі: невігластво і впевненість у собі». У рамках Клубу вихідного дня 26 вересня, з метою формування у вихованців впевненої поведінки, вихователь Шмакова А. провела тренінгове заняття на тему «Що означає..


Читати далі…

Ігри розуму

20
Вер
2020
#Події тижня Клуб вихідного дня

19 вересня в рамках Клубу вихідного дня ліцеїсти взяли участь у інтерактивній грі «Маршрут безпеки», яка була проведена з метою профілактичної роботи серед молоді з тем «ВІЛ/СНІД» вихователем Стороженко Л. Це сучасний комунікативний інструмент, який безпосередньо націлений задовольнити пізнавальні потреби молоді з питань ВІЛ/СНІДу. Заняття в такій формі збільшують ймовірність зміни поведінки учасників на більш..


Читати далі…