ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Довгі осінні вечори – гарна нагода провести час з користю

14
Жов
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

У рамках Клубу вихідного дня цього тижня відбулися майстер-класи для мешканців гуртожитку. 12 жовтня вихователь Юрченко В. навчила присутніх створювати народні обереги «Чарівний мішечок». Українці здавна виготовляли такі захисні поробки, вірили, що вони оберігають рідну домівку від темної сили та несуть багатство й добробут господарям. Вихованці долучилися до традицій рідного краю, а результатом їх роботи..


Читати далі…

Цікаве проведення часу

7
Жов
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Спільне проведення дозвілля дуже важливе для наших вихованців. Воно дозволяє їх згуртувати. Незважаючи на значні фізичні навантаження, наші ліцеїсти завжди знаходять вільний час, під час якого вони можуть відпочити, поспілкуватися з друзями, і, звичайно, навчитися чомусь новому. У рамках Клубу вихідного дня 05 жовтня Редька Лілія Петрівна провела майстер-клас з виготовлення дівочих прикрас «Краса своїми..


Читати далі…

Відпочинок у вільний час

1
Жов
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Дозвілля в гуртожитку є важливою основою для розвитку ліцеїстів. Вони набувають знань, досвіду,  не лише за умов систематичного навчання, а й у процесі спілкування, відпочинку, розважально-ігрової діяльності. Усі ці особливості враховуються вихователями під час проведення заходів. У рамках Клубу вихідного дня 28 вересня Федюк О. організувала вікторину «Народознавче лото» з метою згуртування мешканців гуртожитку. Для..


Читати далі…

Виготовлення осінніх сувенірів

22
Вер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Осінь вже розмальовує все навколо яскравими фарбами. Різнокольорові дерева та яскраве сонце не можуть не надихати. Натхнення панує і в нашому закладі.У рамках Клубу вихідного дня 21 вересня було проведено майстер-клас з виготовлення вітальної листівки, де ліцеїсти-мешканці гуртожитку проявили свою фантазію та майстерність створювати прекрасне.22 вересня відбувся майстер-клас з виготовлення осінніх сувенірів, які прикрасять будь-яке..


Читати далі…

Чудово проводимо вихідні

16
Вер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

День фізичної культури і спорту України припадає на другу суботу вересня, тому в цей день, у рамках Клубу вихідного дня, вихователь Войтенко К.Ф. організувала спортивно-розважальні змагання «Веселі старти». Ліцеїсти, які брали участь у естафетах, продемонстрували свою спритність та силу, кмітливість і швидкість, довели свою любов до спорту. 15 вересня вихователь Манузіна І.В. провела майстер-клас зі..


Читати далі…

Креативні поробки – легко та просто

9
Вер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

У рамках Клубу вихідного дня з метою розвитку творчої особистості, сприяння його розвитку та обдарованості з мешканцями гуртожитку проводився майстер-клас по виготовленню поробок «Літо пахне чебрецями» та  «Осінні фантазії». Закінчилося літо та настала золота осінь. Але спогади про літо залишилися. Чи може пахнути літо, спитаєте ви? Звісно може. Літо пахне нагрітими на ласкавому сонці травами…


Читати далі…

Останній тиждень канікул

31
Сер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

На горизонті новий навчальний рік, але час веселощів та відпочинку ще не закінчився! Є багато речей, які можна зробити, щоб максимально ефективно використати останні дні літніх канікул. На думку педагогів, саме розваги з друзями підготують тіло та розум до нового навчального року. То що ж ліцеїсти встигли зробити? В рамках Клубу вихідного дня відбувалися заходи..


Читати далі…