ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Відпочиваємо з користю

7
Чер
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Вільний час – з користю! Саме під таким гаслом пройшли заходи в рамках Клубу вихідного дня 5 та 6 червня. Федюк О., вихователь виховної групи №5, організувала й провела настільну гру «Відгадай, хто Я?». Ця вікторина принесла вихованцям позитивні емоції і відмінний настрій. Стороженко Л., вихователь виховної групи №2, підготувала для мешканців гуртожитку інтелектуальну гру..


Читати далі…

Дозвілля вихідного дня

31
Тра
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Одна з безперечних і чистих радощів є відпочинок після праці. Кант, німецький філософ Важливе місце в житті здобувачів освіти займає сфера вільного часу. Раціональна організація дозвілля, естетичне і етичне виховання ліцеїстів є серед пріоритетних напрямів діяльності Клубу вихідного дня. 29 травня відбулася інтелектуально-розважальна гра «Зрозумій мене», яка стимулювала пізнавальну діяльність вихованців та викликала позитивні емоції в..


Читати далі…

Вільний час – простір для розвитку здібностей

24
Тра
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Змістовний відпочинок і дозвілля, поряд з утворенням і задоволенням основних потреб особистості, відіграють велику роль в його розвитку. Заняття дитини у вільний час не тільки розвивають у нього певні якості, але і організовує його, надають йому впевненість у своїх діях і в своїй компетентності. З метою згуртування та розвитку здібностей вихованців у нашому ліцеї з..


Читати далі…

Тиждень безпеки життєдіяльності

18
Тра
2021
#Події тижня Виховання Клуб вихідного дня

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці здобувачів освіти до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти учнів знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в..


Читати далі…

День пам’яті заради перемоги

11
Тра
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Війна… У цьому слові – біль та сум матерів, стогін пораненого, сльози сиріт. Це чорна ганебна сторінка в історії людства. Ми всі пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ніколи не забуваємо про мільйони людей, яким не довелося дожити до світлого, такого бажаного Дня Перемоги. У травні Україна разом з усім світом..


Читати далі…

Онлайн –проєкт «Великдень вдома»

4
Тра
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня Святкуємо разом

Великдень, або Світле Христове Воскресіння – найбільш очікуване свято для багатьох християн. Воно символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей та їх спасіння від страшних бід. Не даремно Великдень називають найсвітлішим святом у році. Це свято є важливим елементом української культури та традицій. Оскільки, в умовах карантинних обмежень, наші вихованці..


Читати далі…

ЛАЙФХАКИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

27
Кві
2021
#Події тижня Клуб вихідного дня

Здоровий спосіб життя – прекрасний вибір. Перейшовши на ЗСЖ одного разу, ніколи не захочети йому змінити. Дивлячись на відмінну фігуру, міцне здоров’я та гарний настрій, навряд чи знайдете хоч один аргумент на користь колишнього способу життя. Є нюанс – перейти на ЗСЖ не так просто, як здається. Пропонуємо вам ознайомитися з ТОП 10 ЛАЙФХАКІВ, які..


Читати далі…