ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Цікаві вихідні

14
Кві
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Вихователі ліцею завжди прагнуть, щоб дозвілля вихованців було змістовним, корисним та цікавим. Тому постійно знаходяться у творчому пошуку. Техніка, в основу якої покладено виготовлення картин та листівок за допомогою тонких паперових смужок, що скручені у роли, виникла в Європі наприкінці XIV на початку XV століття.  Сьогодні створити виріб чи навіть мистецький шедевр у техніці квілінгу..


Читати далі…

В МАЙБУТНЄ – ЗДОРОВИМИ!

8
Кві
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

7 квітня, щорічно, відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. У наш час, здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до..


Читати далі…

В рамках Клубу вихідного дня

1
Кві
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Інтелектуальний розвиток – це не лише підручники та підготовка до уроків. У рамках Клубу вихідного разом зі Стьопенко Ю.О. мешканці гуртожитку навчилися розвивати свої інтелектуальні навички завдяки цікавій та пізнавальній грі “Зрозумій мене”, де кожен зміг проявити свої знання, здогадливість та вміння працювати в команді. Календарні свята – це найдавніша обрядовість, яка корінням сягає первісний,..


Читати далі…

Подих весни

25
Бер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Весна, у самому її розпалі, без сумніву, надихає нас на нові звершення. 23 березня вихователь Стьопенко Ю.О. провела майстер-клас для ліцеїстів-мешканців гуртожитку “Подих весни”, де вихованці власноруч виготовили яскраві весняні квіти.24 березня вихователь Манузіна І.В. організувала майстер-клас “Весна” за технікою стрінг-арт. Ліцеїсти познайомилися з новим для себе видом мистецтва: а саме навчилися створювати об’ємне панно..


Читати далі…

Секрети вишуканого образу

19
Бер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Жоден вишуканий образ не може бути довершеним без невеличких жіночих хитрощів: краплинки улюблених парфумів, приязної посмішки та, звичайно, неповторних прикрас! Причому ваші сережки, кулон чи брошка зовсім не обов’язково повинні бути надзвичайно коштовними – ви можете легко виготовити прикраси своїми руками, тим паче що подібні вироби ручної роботи останнім часом набувають все більшої популярності. 16..


Читати далі…

Весна іде, красу несе…

4
Бер
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Весна – чудова пора року, час оновлення, відродження і змін. І не тільки у природі! Навесні багатьох з нас охоплює непереборне бажання щось змінити, впустити свіжий вітер в своє життя. Весна – це квіти. Ледве сходить сніг, як щойно просохла земля вкривається первоцвітами. Весна… Здавалося б, нічого такого – просто ще одна пора року, яка..


Читати далі…

Весна іде – гарний настрій несе

25
Лют
2019
#Події тижня Клуб вихідного дня

Завершилися останні зимові вихідні, березень наступає на п`яти морозним дням. Теплі промені сонця все частіше радують погляд, і навкруги панує справжній весняний настрій. Наші вихованці також в очікуванні весни, а тому у рамках Клубу вихідного дня відбулися тематичні заходи. 23 лютого вихователь Федюк О.М. провела майстер-клас за технікою декупаж «Весняний настрій». Ліцеїсти власноруч створили прекрасне..


Читати далі…