ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Клуб вихідного дня

Зимовий настрій

9
Гру
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Зима – найромантичніша пора року. Зимою ми віримов казку, забуваємо про реальність. Внароді говорять: “Зима прийшла і празничків привела”. І дійсно:взимку майже щодня – свято. Уповітрі вже відчувається справжня новорічна атмосфера. Новорічно-різдвяні святавже не за горами, тому і в нашому закладі йде активна підготовка до них. 8 грудня, у рамках Клубу вихідного дня, ліцеїсти-мешканці гуртожитку відвідалисправжню..


Читати далі…

Навчаємось та мріємо

25
Лис
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Суперечка про те, що переможе – класична паперова книга або електронна, нагадує історію з фільму «Москва сльозам не вірить»: один з головних героїв стверджував, що дуже скоро не буде нічого, крім телебачення ні театру, ні кіно. Життя довело: він був не правий. Те ж саме і з книгою. Так, комусь зручніше електронна. Однак «паперовий варіант»..


Читати далі…

Для розуму та душі…

11
Лис
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Єдність душі та розуму може творити дива. Тому мешканці гуртожитку мали завдання наситити свій духовний світ та розкрити свої інтелектуальні можливості. У рамках Клубу вихідного дня 10 листопада вихователь Манузіна Ірина Володимирівна організувала інтелектуальну гру «Зрозумій мене». За правилами командної настільної гри ліцеїсти мали пояснювати різні слова за спеціально відведений час не тільки вербально, але..


Читати далі…

Із користю проведено час

5
Лис
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Праця вихователя – це щоденна творчість і мистецтво. Спільне проведення дозвілля дуже важливе, воно дозволяє зацікавити і згуртувати вихованців, виступає як засіб розвитку особистості. У рамках Клубу вихідного дня організовано та проведено вихователями заходи, які були змістовними та цікавими, відзначилися різноманітністю форм. 03 листопада Стьопенко Юлія Олегівна провела для мешканців гуртожитку майстер-клас «Цілющі властивості глини»,..


Читати далі…

“У світі цікавого”

22
Жов
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Фото – це маленьке життя. У ньому криється якась незабутня і важлива мить, щира посмішка, яскраві враження, теплота, почуття… Такі фото хочеться зберігати і насолоджуватися ними щодня. Для цього існують фоторамки, але як же приємно, коли така рамка виготовлена власними руками.    Наші ліцеїсти-мешканці гуртожитку 20 жовтня, у рамках Клубу вихідного дня, відвідали майстер-клас “Зупинись,..


Читати далі…

В рамках клубу вихідного дня

15
Жов
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Найкращий відпочинок – це цікаво проведений час! Наші ліцеїсти-мешканці гуртожитку, у рамках Клубу вихідного дня, мали можливість отримати корисну інформацію, позмагатися у інтелектуальних здібностях та продемонструвати силу свого логічного мислення. 13 жовтня проведена інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», яка сприяє розвитку розумових здібностей. Під час гри вихованці показали свої знання та ерудицію. 14 жовтня, в..


Читати далі…

Цікаво і корисно проведений час

8
Жов
2018
#Події тижня Клуб вихідного дня

Лялька – мотанка  – давній сакральний оберіг. Їй уже понад п’ять тисяч років. Їх почали робити відтоді, як навчилися вирощувати льон. Лялечка з клаптиків тканини була не просто іграшкою. Вважалося, що вона захищає людину від неприємностей і лиха. При створенні ляльки  –  бажали людині, для якої робився оберіг, добра і щастя, міцного здоров’я. 07 жовтня..


Читати далі…