ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

Продуктивна форма методичної роботи

6
Тра
2021
#Події тижня Методична діяльність

Методична комісія гуманітарних дисциплін ліцею — центр методичної роботи,  вивчення і втілення досягнень теорії та передового досвіду у практику . У процесі методичної роботи здійснюється підвищення наукового рівня вчителів, їх підготовка до засвоєння змісту нових програм і технологій їх реалізації. 6 травня голова методичної комісії гуманітарних дисциплін Корнійчук О.С. організувала та провела семінар-практикум «Сучасний урок…


Читати далі…

Засідання методичної комісії навчально-спортивного відділу

23
Кві
2021
#Події тижня Методична діяльність

22 квітня 2021 року  відбулось он-лайн засідання методичної комісії начально-спортивного відділу за допомогою аудіовізуальної програми Goоgle-Meet. На обговорення була винесена  дуже важлива тема: «План відбору і адаптація абітурієнтів на 2021/2022 рік». Доповідав по темі методист спортивної частини Матвієць Валерій Миколайович,  який розповів про план відбору ліцеїстів на 2021-2022 навчальний рік. Співдоповідачем виступила Апалькова Ольга Сергіївна,..


Читати далі…

Майстерність педагога у виховній взаємодії

21
Кві
2021
#Події тижня Методична діяльність

Однією з найважливіших якостей педагога є його вміння організувати взаємодію з дітьми, спілкуватися з ними і керувати їхньою діяльністю. Цьому  повинно сприяти педагогічне спілкування, яке допомагає вихователю забезпечити умови для реалізації виховних задач. У педагогічній взаємодії на особливу увагу заслуговує сам процес спілкування і його можливості виховного впливу на вихованців. 21 квітня в форматі онлайн..


Читати далі…

Педагогічна рада в онлайн форматі

16
Кві
2021
#Події тижня Методична діяльність

15 квітня 2021 року навчально-спортивним відділом Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» проведена педагогічна рада в онлайн форматі «Критерії успішної професійної діяльності вчителя з виду спорту». Сьогодні  діяльність вчителя з виду спорту характеризується конкретною спеціалізацією, рівнем контингенту спортсменів, технологією тренувального процесу та  як слідство високою  результативністю в змагальній діяльності…


Читати далі…

Воркшоп виховних проєктів від А до Я

19
Лют
2021
#Події тижня Методична діяльність

Однією з основних концептуальних засад реформування Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке сприятиме індивідуальному розвитку й мотивації здобувачів освіти до творчої діяльності. Новий етап у розвитку освіти в нашому закладі пов’язаний із впровадженням компетентнісного підходу до формування змісту та організації освітнього процесу. І тому працівники виховної частини ліцею знаходяться у постійному пошуку..


Читати далі…

Ми працюємо на майбутнє

15
Лют
2021
#Події тижня Методична діяльність

Професія вчителя – це не тільки дар від Бога, а й дуже відповідальна та важка праця. Вчитель вкладає в кожну дитину своє серце і душу, розвиваючи її таланти, інтелектуальні, творчі здібності необхідні для успішної реалізації компетентностей. Змінився час, змінюються і вимоги до вчителя, його освіченості та компетентностей. Творчий звіт вчителів необхідний для проведення всебічного систематичного..


Читати далі…

Творчий звіт педагогів 2021 «Шляхи творчого зростання»

1
Лют
2021
#Події тижня Методична діяльність

Успішна реалізація цілей та завдань сучасного освітнього процесу неможливе без постійної наполегливої самоосвітньої роботи. Саме самоосвітня робота, спроможна сформувати ерудовану та всебічно розвинену особистість, якою, без сумніву, має бути педагог. Традиційно в нашому закладі відбувся творчий звіт педагогів, які атестуються. Творчий звіт – це чудова нагода обмінятися думками, досвідом і планами на майбутнє. У своєму..


Читати далі…