ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

Запровадження у навчальний процес педагогіки толерантності

14
Бер
2019
#Події тижня Методична діяльність

14 березня відбувся  методичний семінар на тему «Запровадження у навчальний процес педагогіки толерантності як запоруки побудови демократичного суспільства», який проводила Смоляр Ірина Василівна. На семінарі опрацювали питання, пов’язані з втіленням   педагогіки партнерства у спільній діяльності учителя й учнів, учителя й батьків, що передбачає взаєморозуміння, єдність інтересів і прагнень з метою  особистісного розвитку учнів. Утілюючи ідеї..


Читати далі…

Завершальний етап атестації вчителів

11
Бер
2019
#Події тижня Методична діяльність

Атестаційний період — це надзвичайно важливий етап діяльності навчального закладу. Досвід свідчить, що атестація відіграє ос­новну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу педагогів. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителів, що атестуються, їхні сильні та слабкі сторони, рівень загальної куль­тури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів. Цього року..


Читати далі…

Сучасні виховні технології у роботі класного керівника

1
Бер
2019
#Події тижня Методична діяльність

Нове суспільство – суспільство майбутнього – висуває нові вимоги перед освітою. Реалізація нових завдань освітнього процесу потребує нових підходів, звернення до особистості ліцеїста з його потребами та інтересами. 28 лютого 2019 року відбувся круглий стілдля класних керівників на тему: «Сучасні виховні технології у роботі класного керівника». Доповіді були цікавими та змістовними. Виступаючі використовували презентації та наочні матеріали, що сприяло ефективному..


Читати далі…

Навчаємо колективної співтворчості

28
Лют
2019
#Події тижня Методична діяльність

Що найбільше впливає на успішність? Кваліфікація вчителя? Витрати на навчання? Рівень розвитку однокласників? Або, скажімо, кількість книг у шкільній бібліотеці? Виявилося, що важливо все: і кваліфікація вчителя, і обладнання кабінетів… Але найбільше – клас! Розвиток товаришів по класу, їх успішність і життєві плани, за великим рахунком, важливіші, ніж решта чинників. Тому включення учнів в активну..


Читати далі…

Рік наполегливої праці

25
Лют
2019
#Події тижня Методична діяльність

Сьогодення диктує, що суспільству потрібна професійно-компетентна молодь, яка вміє швидко адаптуватися в нестабільних умовах, здатна до ризику, самостійного вибору сфер діяльності, поведінки, орієнтованої на успіх, саморегуляцію. Пріоритетним завданням у роботі навчально-спортивного відділу  є максимальна реалізація здібностей ліцеїстів у резервному спорті та спорті вищих досягнень, що на сучасному етапі розвитку сфери фізичної культури і спорту в..


Читати далі…

Чарівність професії

15
Лют
2019
#Події тижня Методична діяльність

Чарівність професії педагога полягає в тому, що в центрі його діяльності – особистість, за своєю природою різноманітна й цікава. Головна заповідь педагога – привернути до себе учнів. У сучасних умовах педагог є не носієм знань, а організатором усіх видів діяльності учня, компетентним консультантом і помічником. Для підвищення рівня обізнаності та розширення знань працівників виховної частини,..


Читати далі…

Обдумав, сформулював, висловив

1
Лют
2019
#Події тижня Методична діяльність

В останній день січня для  вчителів предметників був проведений семінар на тему: «Технології інтерактивного навчання». Свій виступ розпочала Швець Наталія Леонідівна зі слів відомого французького філософа та письменника Дені Дідро : «Людина, що не знає нічого, може навчитися; справа тільки в тому, щоб запалити в ній бажання вчитися». Одним із пріоритетних напрямів реформування освіти в..


Читати далі…