ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

Воркшоп виховних проєктів від А до Я

19
Лют
2021
#Події тижня Методична діяльність

Однією з основних концептуальних засад реформування Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке сприятиме індивідуальному розвитку й мотивації здобувачів освіти до творчої діяльності. Новий етап у розвитку освіти в нашому закладі пов’язаний із впровадженням компетентнісного підходу до формування змісту та організації освітнього процесу. І тому працівники виховної частини ліцею знаходяться у постійному пошуку..


Читати далі…

Ми працюємо на майбутнє

15
Лют
2021
#Події тижня Методична діяльність

Професія вчителя – це не тільки дар від Бога, а й дуже відповідальна та важка праця. Вчитель вкладає в кожну дитину своє серце і душу, розвиваючи її таланти, інтелектуальні, творчі здібності необхідні для успішної реалізації компетентностей. Змінився час, змінюються і вимоги до вчителя, його освіченості та компетентностей. Творчий звіт вчителів необхідний для проведення всебічного систематичного..


Читати далі…

Творчий звіт педагогів 2021 «Шляхи творчого зростання»

1
Лют
2021
#Події тижня Методична діяльність

Успішна реалізація цілей та завдань сучасного освітнього процесу неможливе без постійної наполегливої самоосвітньої роботи. Саме самоосвітня робота, спроможна сформувати ерудовану та всебічно розвинену особистість, якою, без сумніву, має бути педагог. Традиційно в нашому закладі відбувся творчий звіт педагогів, які атестуються. Творчий звіт – це чудова нагода обмінятися думками, досвідом і планами на майбутнє. У своєму..


Читати далі…

Педагогічний тренінг «Розвиток креативних здібностей педагогів»

30
Січ
2021
#Події тижня Методична діяльність

Викликом сьогодення є формування покоління педагогів здатних нестандартно та оригінально мислити. Лише творчий вихователь зможе працювати в нових умовах, які вимагають неабиякого винахідництва, прагнення відійти від шаблонів, вміння експерементувати та знаходити оригінальні рішення. Розвиток креативності кожного педагога призводить до відчутного підвищення якості навчання та виховання, тобто до зростання професійної майстерності. Тільки креативний вихователь здатний подолати..


Читати далі…

Кроки до відкритого навчання

8
Січ
2021
#Події тижня Методична діяльність

Сучасне суспільство початку третього тисячоліття має низку особливостей, до яких насамперед варто віднести підвищення значення інтелектуальної праці із застосуванням інформаційно-комунікативних технологій, поширення мережевих форм спілкування, глобалізація економіки, політики, культури, мистецтва та освіти. Яскравим вираженням процесу інформатизації та глобалізації освіти є відкрита освіта. 05 січня 2021 року у КЗ КОР “КОЛІФКС” відбулася педагогічна рада в онлайн форматі “Кроки..


Читати далі…

Толерантність починається з мене…

4
Гру
2020
#Події тижня Методична діяльність

Міжнародний день толерантності відзначають 16 листопада. Що таке толерантність? Кожен вкладає в це поняття своє бачення: стриманість, повага до вибору іншого, ввічливість, лояльність, комунікабельність. «Декларацією принципів толерантності», затвердженою у 1995 році, визначено риси толерантної особистості: гарне ставлення до інших, поблажливість, терпіння, почуття гумору, чуйність,  довіра, альтруїзм, терпимість до відмінностей, уміння володіти собою, уміння слухати, допитливість…Погодьтесь,..


Читати далі…

Особистісно зорієнтоване навчання в умовах закладу спортивного профілю

26
Лис
2020
#Події тижня Методична діяльність

Саме цій темі був присвячений  практичний семінар в ліцеї.    Особистісно зорієнтоване навчання спрямоване на вирішення ключових проблем гуманізації загальної середньої освіти: підвищення престижу шкільної освіти; розвитку у ліцеїстів стійкого інтересу до пізнання, бажання та вміння самостійно вчитися; подолання труднощів, викликаних генетично та соціально обумовленими відмінностями в рівні розвитку дітей; формування основ базової  культури  особистості.     Якщо..


Читати далі…