ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

Дотримуючись усіх вимог та порад міністерства освіти та науки України

4
Тра
2020
#Події тижня Методична діяльність

Питання про дистанційне навчання під час карантину сьогодні є актуальними, бо про нього говорять у закладах освіти, колективах педагогів, учнів і батьків. Наразі, через карантин, вчителі, батьки і діти опинились у полоні своїх комфортних домівок, але це не стало приводом до припинення навчання. Тому… Давайте поговоримо, як відбувається дистанційне навчання у нашому ліцеї. По-перше. Під..


Читати далі…

Сучасні інтерактивні форми виховної роботи в умовах карантину

1
Тра
2020
#Події тижня Методична діяльність

Ситуація у світі нам вкотре довела той факт, що світ змінюється, а разом із ним і нам потрібно вдосконалюватись, знаходити нові форми й методи роботи з учнями й батьками під час дистанційного навчання. 30 квітня  відбулось онлайн-засідання методичної комісії вихователів та класних керівників «Сучасні інтерактивні форми виховної роботи в умовах карантину». Керуючись нормативними документами Кабінету..


Читати далі…

Навчально-методична діяльність в ліцеї активно продовжується

26
Кві
2020
#Події тижня Методична діяльність

24 квітня 2020 року у ліцеї відбулась запланована відеоконференція вчителів у програмі Zoom в режимі реального часу. Тема конференції: “Організаційні питання щодо роботи вчителів під час карантину”. Організовано захід заступником директора з навчальної роботи Мазуркевич Тетяною Василівною. У конференції брали участь вчителі-предметники та методисти навчальної частини. Були розглянуті питання щодо виконання річного плану та навчальних..


Читати далі…

Організаційно-методична робота навчальної частини в умовах карантину

6
Кві
2020
#Події тижня Методична діяльність

За майже 25-річну історію спортивного ліцею  вчителі  вперше зіткнулися з такою надскладною ситуацією, коли припинення навчання, внаслідок карантину, триває так довго. Тому педагоги ефективно організували свою роботу із забезпечення дистанційного навчання ліцеїстів та виконання інших організаційних функцій. В умовах карантинних обмежень навчальна частина залишається в авангарді методичної  роботи та намагається у повному обсязі виконувати всі..


Читати далі…

Виховання ліцеїстів в умовах нових стандартів освіти

14
Лют
2020
#Події тижня Методична діяльність

Загальновідомо, що сучасне поняття «освіта» включає навчання, виховання і розвиток. Тому виховний процес є невід’ємною складовою усього освітнього процесу і орієнтується на загальнолюдські цінності. Нові стандарти освіти передбачають, що головною метою освітнього процесу є не тільки здобуття суми знань, а й опанування здобувачами освіти певного набору компетентностей та наскрізних умінь. Робота працівників виховної частини ліцею-інтернату..


Читати далі…

Професійна майстерність вчителя є запорукою успіху спортсмена

3
Лют
2020
#Події тижня Методична діяльність

30 січня 2020 року відбулося засідання педагогічної ради – “Професійно особистісний розвиток вчителя з виду спорту в умовах нових освітніх вимог “. Сучасний спорт – це складна багатофакторна структура, яка повинна розглядатися як явище культури, вид та результат спеціалізованої діяльності, сукупність духовних та матеріальних предметних цінностей. Різноманітність соціальних функцій спорту, високий рівень спортивних досягнень потребує..


Читати далі…

Творчий звіт педагогів 2020

23
Січ
2020
#Події тижня Методична діяльність

Творчий звіт – це форма представлення досвіду, що відображає цілісну систему роботи педагога за рішенням педагогічних, психологічних проблем. Головна мета якого полягає у тому, щоб уявити результати методичної діяльності з обраної проблеми або теми, професійну компетентність та провести самоаналіз  педагогічної діяльності. Завданням педагога, зацікавленого в результатах своєї праці, є постійний творчий пошук, системна робота, апробація нових,..


Читати далі…