ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

Підведемо підсумки методичної роботи за І семестр

19
Січ
2022
#Події тижня Методична діяльність

Традиційно у січні методична комісія гуманітарних дисциплін підводить підсумки методичної роботи за 1 семестр. Методист навчальної частини Стешин В.К. організував інтерв’ю з вчителями-гуманітаріями. – Над якою методичною темою працюють педагоги в цьому навчальному році? Корнійчук О.С.: «2021-2022 навчальний рік методична комісія гуманітарних дисциплін розпочала роботу над методичною проблемою  «Формування ключових компетентностей на уроках гуманітарного циклу»,..


Читати далі…

Атестація — крок до професійної майстерності

18
Січ
2022
#Події тижня Методична діяльність

Педагогічна майстерність — це високе мистецтво освітнього процесу, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму. Атестаційний період — важливий етап освітнього закладу, що відіграє основну роль у становленні творчого педагога. Під час атестації здійснюється моніторинг професійних якостей, результативності діяльності, рівень загальної культури педагогічного працівника…


Читати далі…

Вдосконалюємося та обмінюємося досвідом роботи

14
Січ
2022
#Події тижня Методична діяльність

Зимові канікули ліцеїстів – час для плідної роботи педагогів. Вимоги часу спонукають рухатися вперед і не зупинятися, навіть досягнувши вершини. Модель сучасного педагога передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у творчому пошуку. Працівники виховної частини підвищували свою кваліфікацію на різноманітних онлайн-вебінарах та курсах, активно співпрацювали із засобами масової інформації та..


Читати далі…

На хвилі здоров’я

20
Гру
2021
#Події тижня Виховання Методична діяльність

Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,  не  багатства,  що  їх маєш  у  скринях…  Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,  щоб  його  зберегти, потрібно багато що знати.  Авіценна, філософ З 13 по 19 грудня 2021 року в нашому закладі пройшов тиждень діяльності творчої групи вихователів «На хвилі здоров’я». Здоров’я — це життєва..


Читати далі…

Круглий стіл «Застосування новітніх технологій і методів в умовах дистанційного навчання»

29
Лис
2021
#Події тижня Методична діяльність

Пандемія ковід-19 змінила звичний ритм життя. Здобувачі освіти, батьки та педагоги змушені були перейти на зовсім інший формат навчання і виховання. Сьогодні, у період карантинних обмежень, коли використання традиційних методів є неможливим, важливо оптимізувати сили та знання педагогів для того, щоб продовжувати освітній процес. Інноваційні методи  стають основою формування і  сучасної виховної системи. Виховна робота..


Читати далі…

Виховання громадянина-патріота

3
Лис
2021
#Події тижня Методична діяльність

Останнім часом чимало говорять про патріотизм, особливо сьогодні, коли постає питання про любов до рідної землі, уміння і бажання її захищати. Точаться суперечки, кого можна назвати патріотами. Не залишились байдужими до цієї теми і вихователі та класні керівники навчальних груп, які на засіданні круглого столу «Патріотизм – одна з найсуттєвіших моральних якостей особистості», обговорили шляхи..


Читати далі…

21 ідея для мотивації учнів

28
Жов
2021
#Події тижня Методична діяльність

28 жовтня вчитель Корнійчук О.С. організувала та провела семінар для вчителів “ Мотивація навчальної діяльності”. Найкращі уроки, книги і матеріали в світі не змусять дітей навчатися і старанно працювати, якщо у тих відсутня мотивація. Мотивація — як внутрішня, так і зовнішня — є запорукою успіху учнів на всіх етапах навчання. Учителі можуть зіграти ключову роль..


Читати далі…