ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

Формування життєвих цінностей особистості через упровадження інноваційних виховних технологій

11
Жов
2019
#Події тижня Методична діяльність

Формуючи життєві цінності, треба пам’ятати, що найвищою турботою вихователів є особистість вихованця; метою і мірою успіху діяльності педагогів – міра фізично-духовного, ідейно-культурного, соціального розвитку дітей як свідомих носіїв інтересів громадянського суспільства. Зміст та організацію освітнього процесу визначає його мета, як очікуваний ідеальний результат. Досягти високого результату допомагають сучасні інноваційні технології. 11 жовтня в нашому ліцеї..


Читати далі…

ПРАЦЮЄМО СУМЛІННО, ТВОРЧО І НА РЕЗУЛЬТАТ!

20
Вер
2019
#Події тижня Методична діяльність

Швидкоплинно промайнув 2018/2019 навчальний рік, перегорнута ще одна сторінка  історії нашого закладу. За плечима рік кропіткої, наполегливої праці, який безперечно, був успішним, мав свої перемоги та досягнення, дарував нам новий професійний та життєвий досвід. Керівниками підрозділів проведений аналіз роботи, підведений підсумок, поставлені завдання на новий 2019/2020 навчальний рік. До вашої уваги звіти керівників підрозділів ліцею-інтернату..


Читати далі…

Створення сприятливих умов для формування й розвитку громадянських компетентностей учнівської молоді

20
Вер
2019
#Події тижня Методична діяльність

На виконання наказу департаменту освіти і науки КОДА від  07.02.2019 року № 35 «Про реалізацію завдань Концепції розвитку громадянської освіти в Україні та розвиток громадянських  компетентностей здобувачів освіти  області» 19 вересня 2019 року в ліцеї був проведений семінар, який підготували методист навчальної частини Олійник  О.Б. та вчитель історії і громадянської освіти Смоляр І.В. На заході..


Читати далі…

Засідання стратегічної сесії педагогічних працівників ліцею

13
Вер
2019
#Події тижня Методична діяльність

12.09 відбулася стратегічна сесія педагогічних працівників ліцею з обговорення розвитку галузі освіти до 2027 р. Розпочала захід заступник директора, яка наголосила на необхідності обговорення стратегії розвитку галузі до 2027р. відповідно до вимог чинного законодавства України та у зв’язку з розробкою Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки. Методист навчальної частини Стешин В.К. акцентував увагу на..


Читати далі…

Педагогічна скарбниця інновацій

3
Тра
2019
#Події тижня Методична діяльність

Педагогічні інновації – це результат творчого пошуку оригінальних, нестандартних рішень різноманітних педагогічних проблем. Прямим продуктом  інновацій є: нові навчальні технології, оригінальні виховні ідеї, форми та методи навчання, нестандартні підходи в управлінні. У результаті використання інновацій в роботі очікується зростання педагогічної майстерності педагога, рівня його культури, мислення, світогляду. З 15 по 26 квітня в ліцеї була..


Читати далі…

Потрібне розумне реформування освіти в Україні

12
Кві
2019
#Події тижня Методична діяльність

11 квітня 2019 року у ліцеї відбулося засідання круглого столу на тему: «Нова українська школа: чого ми прагнемо». Захід було підготовлено і проведено вчителем української мови та літератури Виноградовою Світланою Анатоліївною. У ньому брали участь вчителі та методисти закладу. Обговорення проекту «Нова українська школа» та Закону України «Про освіту» вже не вперше проводиться в ліцеї…


Читати далі…

Підвищення ефективності виховного процесу шляхом упровадження інноваційних виховних технологій

5
Кві
2019
#Події тижня Методична діяльність

Реалізація нових завдань освіти потребує нових підходів, звернення до особистості ліцеїста з його потребами і інтересами. Нагальною постає потреба широкого упровадження інновацій у освітній процес, їх застосування для підвищення ефективності виховної роботи зі спортивно-обдарованою молоддю. Саме з цією метою 04 квітня в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбулося..


Читати далі…