ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

Педагогічна скарбниця інновацій

3
Тра
2019
#Події тижня Методична діяльність

Педагогічні інновації – це результат творчого пошуку оригінальних, нестандартних рішень різноманітних педагогічних проблем. Прямим продуктом  інновацій є: нові навчальні технології, оригінальні виховні ідеї, форми та методи навчання, нестандартні підходи в управлінні. У результаті використання інновацій в роботі очікується зростання педагогічної майстерності педагога, рівня його культури, мислення, світогляду. З 15 по 26 квітня в ліцеї була..


Читати далі…

Потрібне розумне реформування освіти в Україні

12
Кві
2019
#Події тижня Методична діяльність

11 квітня 2019 року у ліцеї відбулося засідання круглого столу на тему: «Нова українська школа: чого ми прагнемо». Захід було підготовлено і проведено вчителем української мови та літератури Виноградовою Світланою Анатоліївною. У ньому брали участь вчителі та методисти закладу. Обговорення проекту «Нова українська школа» та Закону України «Про освіту» вже не вперше проводиться в ліцеї…


Читати далі…

Підвищення ефективності виховного процесу шляхом упровадження інноваційних виховних технологій

5
Кві
2019
#Події тижня Методична діяльність

Реалізація нових завдань освіти потребує нових підходів, звернення до особистості ліцеїста з його потребами і інтересами. Нагальною постає потреба широкого упровадження інновацій у освітній процес, їх застосування для підвищення ефективності виховної роботи зі спортивно-обдарованою молоддю. Саме з цією метою 04 квітня в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбулося..


Читати далі…

Зміна освітніх парадигм

22
Бер
2019
#Події тижня Методична діяльність

У новій освітній парадигмі найголовніше місце відводиться аналітичним здібностям учня, тобто його спроможності шукати і знаходити необхідну інформацію, точно формулювати проблеми і гіпотези, вбачати в сукупностях даних певні закономірності. А це сприятиме формуванню учнів – як відповідальних членів суспільства, здатних самостійно долати проблеми повсякденного життя, вибирати шлях подальшого навчання відповідно до своїх інтересів і здібностей…


Читати далі…

Запровадження у навчальний процес педагогіки толерантності

14
Бер
2019
#Події тижня Методична діяльність

14 березня відбувся  методичний семінар на тему «Запровадження у навчальний процес педагогіки толерантності як запоруки побудови демократичного суспільства», який проводила Смоляр Ірина Василівна. На семінарі опрацювали питання, пов’язані з втіленням   педагогіки партнерства у спільній діяльності учителя й учнів, учителя й батьків, що передбачає взаєморозуміння, єдність інтересів і прагнень з метою  особистісного розвитку учнів. Утілюючи ідеї..


Читати далі…

Завершальний етап атестації вчителів

11
Бер
2019
#Події тижня Методична діяльність

Атестаційний період — це надзвичайно важливий етап діяльності навчального закладу. Досвід свідчить, що атестація відіграє ос­новну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу педагогів. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителів, що атестуються, їхні сильні та слабкі сторони, рівень загальної куль­тури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів. Цього року..


Читати далі…

Сучасні виховні технології у роботі класного керівника

1
Бер
2019
#Події тижня Методична діяльність

Нове суспільство – суспільство майбутнього – висуває нові вимоги перед освітою. Реалізація нових завдань освітнього процесу потребує нових підходів, звернення до особистості ліцеїста з його потребами та інтересами. 28 лютого 2019 року відбувся круглий стілдля класних керівників на тему: «Сучасні виховні технології у роботі класного керівника». Доповіді були цікавими та змістовними. Виступаючі використовували презентації та наочні матеріали, що сприяло ефективному..


Читати далі…