ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

Особистісно зорієнтоване навчання в умовах закладу спортивного профілю

26
Лис
2020
#Події тижня Методична діяльність

Саме цій темі був присвячений  практичний семінар в ліцеї.    Особистісно зорієнтоване навчання спрямоване на вирішення ключових проблем гуманізації загальної середньої освіти: підвищення престижу шкільної освіти; розвитку у ліцеїстів стійкого інтересу до пізнання, бажання та вміння самостійно вчитися; подолання труднощів, викликаних генетично та соціально обумовленими відмінностями в рівні розвитку дітей; формування основ базової  культури  особистості.     Якщо..


Читати далі…

Розвиток творчої компетенції ліцеїстів – активна складова виховання в умовах нових стандартів освіти

12
Лис
2020
#Події тижня Виховання Методична діяльність

Швидкі темпи розвитку суспільства, характерні для останніх років, необхідність пошуку шляхів виходу нашої економіки із занепаду, впровадження нових технологій – усе це потребує докорінних змін у системі управління виробництвом, використання виробничих ресурсів із врахуванням творчих можливостей особистості. Лише творча особистість спроможна створювати, управляти, пропонувати нові теорії, нові технології, нові напрямки розвитку, знаходити шляхи виходу зі..


Читати далі…

Самоосвіта – це потреба

27
Жов
2020
#Події тижня Методична діяльність

Метою науково-методичної роботи  методичних комісій ліцею є підтримка ділового тонусу вчителя, допомога в подоланні труднощів, відкриття шляху до пошуку, ініціативи й творчості. При цьому важливо зацікавити педагогів, залучаючи до проведення того чи іншого семінару, круглого столу. Тож у нашому ліцеї практикують такі  форми роботи, які захоплюють учителів, сприяють розвитку різного роду компетентностей, індивідуального стилю, креативності,..


Читати далі…

Гендерне виховання в умовах НУШ

22
Жов
2020
#Події тижня Методична діяльність

Проблеми ґендерного виховання особливо актуалізуються в умовах глобалізації освіти, модернізації загальноосвітньої школи, що має на меті формувати у школярів громадянську відповідальність, ґендерну рівноправність, ініціативність, самостійність, толерантність, здатність успішної соціалізації. Саме це сприяє формуванню в середовищі молоді ґендерної культури як необхідної умови всебічної самореалізації особистості. Знання нюансів виховання та навчання дівчат та хлопців вкрай необхідні сучасному вчителю…


Читати далі…

Дотримуючись усіх вимог та порад міністерства освіти та науки України

4
Тра
2020
#Події тижня Методична діяльність

Питання про дистанційне навчання під час карантину сьогодні є актуальними, бо про нього говорять у закладах освіти, колективах педагогів, учнів і батьків. Наразі, через карантин, вчителі, батьки і діти опинились у полоні своїх комфортних домівок, але це не стало приводом до припинення навчання. Тому… Давайте поговоримо, як відбувається дистанційне навчання у нашому ліцеї. По-перше. Під..


Читати далі…

Сучасні інтерактивні форми виховної роботи в умовах карантину

1
Тра
2020
#Події тижня Методична діяльність

Ситуація у світі нам вкотре довела той факт, що світ змінюється, а разом із ним і нам потрібно вдосконалюватись, знаходити нові форми й методи роботи з учнями й батьками під час дистанційного навчання. 30 квітня  відбулось онлайн-засідання методичної комісії вихователів та класних керівників «Сучасні інтерактивні форми виховної роботи в умовах карантину». Керуючись нормативними документами Кабінету..


Читати далі…

Навчально-методична діяльність в ліцеї активно продовжується

26
Кві
2020
#Події тижня Методична діяльність

24 квітня 2020 року у ліцеї відбулась запланована відеоконференція вчителів у програмі Zoom в режимі реального часу. Тема конференції: “Організаційні питання щодо роботи вчителів під час карантину”. Організовано захід заступником директора з навчальної роботи Мазуркевич Тетяною Василівною. У конференції брали участь вчителі-предметники та методисти навчальної частини. Були розглянуті питання щодо виконання річного плану та навчальних..


Читати далі…