ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

365 днів ‒ як на долоні. Підбиваємо підсумки …

8
Січ
2020
#Події тижня Методична діяльність

У клопотах підійшов до завершення 2019 рік. А це означає, що прийшла пора підводити підсумки  роботи прожитого року, зокрема  першого семестру  вчителів методичної комісії природничо-математичних дисциплін. Усі ми: Усова Алла Анатоліївна — вчителька математики, Жихарєва Тетяна Василівна — вчителька математики та  інформатики, Гетьман Василь Григорович — вчитель фізики та астрономії, Скоропадська Світлана Олексіївна — вчителька..


Читати далі…

Гендерне виховання – національна потреба сучасної освітньої системи

3
Січ
2020
#Події тижня Методична діяльність

Зміни, що відбуваються у світі з усвідомленням гендерної рівності, потребують кардинальних змін в системі освіти. Формування гендерної свідомості – актуальна проблема сучасності, яка на даному етапі починає активно впроваджуватись в українське суспільство. Концепція виховання дітей і молоді в Україні передбачає виховання гендерної культури як однієї з базових компонентів культури особистості. Модернізація виховного процесу передбачає створення..


Читати далі…

Разом до Нової української школи

23
Гру
2019
#Події тижня Методична діяльність

«Разом до Нової української школи» – під таким гаслом 19.12.2019 р. у   Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» було проведено педагогічну раду, де вчителі-предметники демонстрували свою педагогічну майстерність щодо впровадження Програми Нової української школи, Реальна дієвість Нової української школи залежить від кожного конкретного педагога: його знань, умінь, компетенцій, розуміння стратегічних..


Читати далі…

Створення інноваційного освітнього середовища в роботі з батьками ліцеїстів

13
Гру
2019
#Події тижня Методична діяльність

Співдружність ліцею з сім’єю, опора на родинні традиції набуває сьогодні  нового педагогічного змісту та особливої актуальності. Адже об’єктивна необхідність взаємодії навчального закладу і сім’ї у розвитку особистості ліцеїста має глибокі соціальні й психолого-педагогічні основи. Вона зумовлена сутністю самого процесу виховання і розвитку, який пов’язаний з безпосереднім сприйманням особистістю як організованих, так і випадкових зовнішніх  впливів…


Читати далі…

Змінюємо освітній простір: як набути вчителю майстерності та бути сучасним

9
Гру
2019
#Події тижня Методична діяльність

П’ятого грудня 2019 року у ліцеї для вчителів відбувся круглий стіл на тему «Змінюємо освітній простір: як набути вчителю майстерності та бути сучасним». Захід було проведено вчителем вищої категорії Виноградовою Світланою Анатоліївною. Світ, у якому ми живемо, стає дедалі складнішим і динамічнішим, тому інтеграція в сучасне суспільство вимагає від кожної людини дедалі більших зусиль. Професія..


Читати далі…

Формування ключових компетентностей як складова становлення успішної особистості ліцеїста

21
Лис
2019
#Події тижня Методична діяльність

Ідея компентентнісно орієнтованої освіти – це одна з умов для модернізації освітнього процесу. В освітньому закладі, особливо спортивного профілю, ці ідеї мають реалізовуватись одночасно на усіх рівнях. У сучасному житті назріла необхідність заміни проведення стандартних заходів на інноваційні форми та методи, які зорієнтовані на компетентнісний підхід здобувачів освіти. Ліцей, без сумніву, створює особливий педагогічний простір,..


Читати далі…

Вивчаємо новий Український правопис

7
Лис
2019
#Події тижня Методична діяльність

Протягом вересня — листопада 2019 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбулося обговорення вчителями закладу основних положень  проєкту  нового Українського правопису, схваленого Кабінетом Міністрів України відповідною постановою від 22 травня 2019 року, яка з’явилася на сайті уряду з метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови..


Читати далі…