ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Методична діяльність

Стем «Яблука – символ пізнання». Підсумки роботи методичної комісії гуманітарних дисциплін

15
Січ
2019
#Події тижня Методична діяльність

Що таке стем? Цим терміном традиційно окреслюють підхід до освітнього процесу, відповідно до якого основою набуття знань є проста та доступна візуалізація , що дає змогу легко охопити і здобути знання . Це цікава історія, де є початок,середина і кінець, символом якої стало яблуко як  пізнання нового та відображення набутого досвіду. Зимове засідання методичної комісії..


Читати далі…

Збереження та зміцнення психологічного здоров’я педагога

14
Січ
2019
#Події тижня Методична діяльність

Професія педагога в усі часи вважалася такою, яка має досить багато стресогенних факторів і ризиків втратити психічне здоров’я, розчаруватися в собі, отримати психосоматичні захворювання. Для ефективної роботи та  збереження психічного здоров’я педагогу важливо відновити свій психоенергетичний потенціал, позбутися страхів, розчарування, пом’якшити вплив стресових ситуацій. Збереження психологічного здоров’я в наш час – найактуальніша проблема. 10 січня..


Читати далі…

Розставити всі крапки над “і” або коротко про головне

10
Січ
2019
#Події тижня Методична діяльність

Цей фразеологізм є буквальним перекладом із французької. Він пов’язаний із графічною будовою літери “і”, над якою ставили крапку. Розставити крапки над “і” — означає остаточно з’ясувати, уточнити всі подробиці, довести що-небудь до логічного завершення. До завершення роботи над методичною темою ще три роки, тому розставляти крапки над “і” будемо поступово. Дізнаємося, яким був І семестр..


Читати далі…

Розвиток комунікативної компетентності педагогів

9
Січ
2019
#Події тижня Методична діяльність

Педагоги мають володіти високорозвиненою комунікативною компетентністю як психологічним інструментом реалізації в діяльності своєї особистості, професійного зростання, якісного виконання фахових завдань, як засобом психопрофілактики, вчасного подолання розбіжностей між ідеальними уявленнями про зміст та умови психолого-педагогічної діяльності й її реальним характером, а також як запорукою розвитку самих себе як суб’єктів спілкування. 03 січня 2019 року відбулося засідання..


Читати далі…

Сучасний педагог, що готовий до змін

8
Січ
2019
#Події тижня Методична діяльність

Під час зимових канікул вчителі-предметнки взяли участь у семінарі  «Розвиток професійної компетентності педагогів», який підготували та провели вчителі Корнійчук Олена Сергіївна та Жихарєва Тетяна Василівна. Професійна компетентність педагога визначається обсягом компетенцій, колом повноважень у сфері професійної діяльності, що окреслюють індивідуальний стиль роботи, спосіб досягнення навчально-виховної мети, забезпечують якість і ефективність професійної діяльності. Під час свого..


Читати далі…

Роль навчального предмета в майбутній професії та житті ліцеїста

29
Гру
2018
#Події тижня Методична діяльність

Напередодні Новорічних свят, ми традиційно зустрічаємося у дружньому колі педагогів, обговорити проблемні питання освітньої діяльності само нашого закладу. Дуже часто схильність до певних предметів у школі визначає майбутню професію дитини. Яким предметам віддається перевага та професія зацікавить учня у майбутньому. Можна вважати, що коло майбутніх професій наших випускників об’єктивно звужена до спортивного профілю. Однак, як..


Читати далі…

З’єднання теоретичних знань з технологією тренерської праці

30
Лис
2018
#Події тижня Методична діяльність

29 листопада відбулось засідання методичної комісії начально-спортивного відділу. На обговорення була винесена тема: «Сучасне навчально-тренувальне заняття – індивідуальна стратегія професійного росту тренера». Професійна майстерність тренера  полягає у з’єднанні теоретичних знань з технологією тренерської праці. А це припускає розвиток певних особистих якостей, здібностей, творчого потенціалу. Тренер повинен вчитися удосконалювати головний об’єкт успіху – самого себе. Педагогічна..


Читати далі…