ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Привітання

Щиро вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

31
Гру
2017
#Події тижня Привітання

Біжить ріка часу. Настала мить зустрічі Нового 2018 року. Жодне свято не дарує нам стільки світлих надій, такого передчуття щастя, як Новий рік.  Кожен з нас у цей час робить висновки, осмислює пережите, замислюється про майбутнє своїх дітей та онуків. І знову нас чекають нові сподівання на краще майбутнє… Шановні працівники ліцею, колеги, батьки, ліцеїсти!..


Читати далі…

Щирі слова, що йдуть від чистого серця

1
Гру
2017
#Події тижня Привітання

Валентина Логвинівна Наумчук – тренер, вчитель з волейболу понад 20 років плідно працює в нашому ліцеї.  Вона є  і практиком, і теоретиком одночасно.  Ця людина несе багатство знань, надію на майбутнє і успіх у подальших досягненнях своїх вихованок. Тренування під керівництвом Валентини Логвинівни приносять їм величезне задоволення, розвивають силу, спритність і сміливість, командний дух, віру..


Читати далі…

З нагоди Дня народження ліцею прийміть найщиріші вітання!

1
Лис
2017
#Події тижня Привітання

Шановні колеги! 1 листопада 2017 року ліцей відзначає свій 22-й рік народження. Не дивлячись на юний вік, ми змогли зайняти високі позиції в спортивних рейтингах, зарекомендувати себе як найкращий інтернатний заклад спортивного профілю навчання. Розбудовуючи нашу незалежну державу, ми є творцями її майбутнього. Яким побачать його нащадки — залежить від нашої наполегливої та чесної праці…


Читати далі…