ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Привітання

Вельмишановний ВОЛОДИМИРЕ МАТВІЙОВИЧУ!

17
Тра
2019
#Події тижня Привітання

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів. Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років життя. Нехай Ваша життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі плідно слугують..


Читати далі…

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

31
Гру
2018
#Події тижня Привітання

Ми всі вже з нетерпінням чекаємо на найвеселіше свято року — Новий 2019 рік. Жодне свято не дарує нам стільки світлих надій, такого передчуття щастя, як Новий рік. Кожен з нас у цей час робить висновки, осмислює пережите, замислюється про майбутнє своїх дітей та онуків. Дітлахи очікують дива та новорічних подарунків. Дорослі ж дарують це відчуття казки..


Читати далі…

Золотими нитками щирі побажання

8
Гру
2018
#Події тижня Привітання

8 грудня ювілейний День народження святкує прекрасна жінка, досвідчений вчитель, чуйний вихователь та улюблений класний керівник – Войтенко Катерина Феодосіївна. Це чудова мудра людина з великим серцем і золотими руками. Катерина Феодосіївна працює у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту» вже 20 років та випустила у дорослий..


Читати далі…

З нагоди Дня народження ліцею прийміть найщиріші вітання!

1
Лис
2018
#Події тижня Привітання

Шановні колеги! 1 листопада 2018 року ліцей відзначає свій 23-й рік народження. Не дивлячись на юний вік, ми змогли зайняти високі позиції в спортивних рейтингах, зарекомендувати себе як найкращий інтернатний заклад спортивного профілю навчання. Розбудовуючи нашу незалежну державу, ми є творцями її майбутнього. Яким побачать його нащадки — залежить від нашої наполегливої та чесної праці…


Читати далі…

Зі святом, шановні освітяни!

5
Жов
2018
#Події тижня Привітання

Професія вчителя – це покликання душі і веління серця, здатність віддавати себе без залишку своїм учням, ділитися з ними досвідом і мудрістю. Бути вчителем – означає узяти на себе велику відповідальність за формування і становлення громадянина, за його подальшу долю. Ця професія по праву вважається однією з найголовніших на землі, а праця педагога – благородною,..


Читати далі…

Частіше усміхаймося, шановні!

5
Жов
2018
#Події тижня Привітання

Вчені вважають, що посмішка — це вроджена здатність людини, а не набута. Яких тільки не буває посмішок на світі, і кожна з них — це відображення внутрішнього стану людини. Посмішка може бути: щирої, удаваною, повторній, збентеженою, стриманою, комічною, здивованій, сумною, радісній, доброзичливій, таємничою, грайливою, чарівною, «до вух», лукавою, натягнутою, цинічною, гордовитої, крізь сльози, злий і..


Читати далі…

Вельмишановний, ВОЛОДИМИРЕ МАТВІЙОВИЧУ!

17
Тра
2018
#Події тижня Привітання

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких. Бути керівником – це мистецтво і щоденна кропітка праця. Ви..


Читати далі…