ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Привітання

8 БЕРЕЗНЯ – СВЯТО ЖІНОК, ВЕСНИ ТА КРАСИ!

6
Бер
2020
#Події тижня Привітання

Весна… Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну. За що ми любимо весну? За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг. І за те, що на початку весни є жіноче свято. Любі жінки!..


Читати далі…

З Днем народження!

11
Лют
2020
#Події тижня Привітання

Сьогодні, 11 лютого, святкує свій ювілейний День народження Мазуркевич Тетяна Василівна – чарівна жінка, яскрава особистість, творчий  і талановитий вчитель, професіонал своєї справи, вчитель-методист, заступник директора за навчальної роботи. Педагогічний колектив нашого закладу щиро вітає Тетяну Василівну та бажає їй міцного здоров’я, здійснення мрій та реалізації планів, плідної праці. Ви – сильна і самодостатня особистість,..


Читати далі…

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

31
Гру
2019
#Події тижня Привітання

Ми всі вже з нетерпінням чекаємо на найвеселіше свято року — Новий 2020 рік. Жодне свято не дарує нам стільки світлих надій, такого передчуття щастя, як Новий рік. Кожен з нас у цей час робить висновки, осмислює пережите, замислюється про майбутнє своїх дітей та онуків. Дітлахи очікують дива та новорічних подарунків. Дорослі ж дарують це відчуття казки..


Читати далі…

З нагоди Дня народження ліцею прийміть найщиріші вітання!

1
Лис
2019
#Події тижня Привітання

Шановні колеги! 1 листопада 2019 року ліцей відзначає свій 24-й рік народження. Не дивлячись на юний вік, ми змогли зайняти високі позиції в спортивних рейтингах, зарекомендувати себе як найкращий інтернатний заклад спортивного профілю навчання. Розбудовуючи нашу незалежну державу, ми є творцями її майбутнього. Яким побачать його нащадки — залежить від нашої наполегливої та чесної праці…


Читати далі…

З Покровою Пресвятої вітаємо!

14
Жов
2019
#Події тижня Привітання

Щиросердечно поздоровляю вас та ваші родини зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українсь­кого козацтва!  Історія улюбленого в народі свята Покрови, або третьої Пречистої, уособлює конкретний прояв покро­вительства Божої Матері, заступництва добра і справедливості від усього злого і лихого. Тож нехай кожного з вас Пресвята Богородиця покриває своїм омофором, щоб ніякі злі сили не надломили вас. Це..


Читати далі…

Зі святом, шановні освітяни!

4
Жов
2019
#Події тижня Привітання

Професія педагога по праву вважається однією з найголовніших на землі, а праця вчителя – благородною, творчою і, звичайно, дуже важкою і відповідальною. У руках освітян завжди знаходиться майбутнє країни. Часто саме від вашого професіоналізму, бажання, уміння і самовіддачі залежить, яке нове покоління в черговий раз підростає в країні. Тож напередодні Дня працівників освіти хочемо привітати..


Читати далі…

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята!

14
Вер
2019
#Події тижня Привітання

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я..


Читати далі…