ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Привітання

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

31
Гру
2019
#Події тижня Привітання

Ми всі вже з нетерпінням чекаємо на найвеселіше свято року — Новий 2020 рік. Жодне свято не дарує нам стільки світлих надій, такого передчуття щастя, як Новий рік. Кожен з нас у цей час робить висновки, осмислює пережите, замислюється про майбутнє своїх дітей та онуків. Дітлахи очікують дива та новорічних подарунків. Дорослі ж дарують це відчуття казки..


Читати далі…

З нагоди Дня народження ліцею прийміть найщиріші вітання!

1
Лис
2019
#Події тижня Привітання

Шановні колеги! 1 листопада 2019 року ліцей відзначає свій 24-й рік народження. Не дивлячись на юний вік, ми змогли зайняти високі позиції в спортивних рейтингах, зарекомендувати себе як найкращий інтернатний заклад спортивного профілю навчання. Розбудовуючи нашу незалежну державу, ми є творцями її майбутнього. Яким побачать його нащадки — залежить від нашої наполегливої та чесної праці…


Читати далі…

З Покровою Пресвятої вітаємо!

14
Жов
2019
#Події тижня Привітання

Щиросердечно поздоровляю вас та ваші родини зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українсь­кого козацтва!  Історія улюбленого в народі свята Покрови, або третьої Пречистої, уособлює конкретний прояв покро­вительства Божої Матері, заступництва добра і справедливості від усього злого і лихого. Тож нехай кожного з вас Пресвята Богородиця покриває своїм омофором, щоб ніякі злі сили не надломили вас. Це..


Читати далі…

Зі святом, шановні освітяни!

4
Жов
2019
#Події тижня Привітання

Професія педагога по праву вважається однією з найголовніших на землі, а праця вчителя – благородною, творчою і, звичайно, дуже важкою і відповідальною. У руках освітян завжди знаходиться майбутнє країни. Часто саме від вашого професіоналізму, бажання, уміння і самовіддачі залежить, яке нове покоління в черговий раз підростає в країні. Тож напередодні Дня працівників освіти хочемо привітати..


Читати далі…

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята!

14
Вер
2019
#Події тижня Привітання

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я..


Читати далі…

Вітаємо з Днем знань!

1
Вер
2019
#Події тижня Привітання

1 вересня – свято, яке залишається в пам’яті людини назавжди. Це день з якого починається дорога в майбутнє ліцейське життя для першокурсників, він дає можливість повернутися учням старших курсів до своєї другої домівки – у наш ліцей. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись цього дня вперше переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку,..


Читати далі…

Щиро вітаємо із Днем незалежності України!

24
Сер
2019
#Події тижня Привітання

Хай живе вільний народ! Процвітання, здоров’я, міцності, багатства Україні! Нехай ваші сім’ї завжди будуть згуртованими, столи – повними, свята – веселими, сусіди – чуйними, а друзі – щирими! Успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.