ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Не погасити пам’яті вогонь

29
Лис
2020
#Події тижня Виховання Клуб вихідного дня

Голодомор 32-33 років — одна з найстрашніших сторінок історії українського народу. Це історія геноциду проти квітучої нації, що жила на родючій землі. Тоді, у ті роки, весь хліб, який виростили українські селяни, з України було вивезено, і тисячі людей пухли та вмирали з голоду, втрачаючи своїх дітей. Страшнішого, здається, у світі бути просто не може! ..


Читати далі…

Мальовнича моя Україна

18
Лис
2020
#Події тижня Виховання

В Україні національно-патріотичне виховання дітей та молоді сьогодні є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави та суспільства щодо розвитку громадянина як високоморальної особистості, яка плекає українські традиції, духовні цінності, володіє відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатна реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства. З 09 по 15 листопада 2020 року в нашому закладі відбувся тиждень..


Читати далі…

Розвиток творчої компетенції ліцеїстів – активна складова виховання в умовах нових стандартів освіти

12
Лис
2020
#Події тижня Виховання Методична діяльність

Швидкі темпи розвитку суспільства, характерні для останніх років, необхідність пошуку шляхів виходу нашої економіки із занепаду, впровадження нових технологій – усе це потребує докорінних змін у системі управління виробництвом, використання виробничих ресурсів із врахуванням творчих можливостей особистості. Лише творча особистість спроможна створювати, управляти, пропонувати нові теорії, нові технології, нові напрямки розвитку, знаходити шляхи виходу зі..


Читати далі…

Безпека дорожнього руху

1
Жов
2020
#Події тижня Виховання

У вересні місяці в нашому ліцеї проходив місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!». До участі були залучені здобувачі освіти І – ІУ курсів. Тиждень розпочався з виставки стінних газет «Безпека дорожнього руху». Класними керівниками були організовані та проведені години спілкування та тематичні вікторини «Я – учасник дорожнього руху», метою яких є підвищення безпеки..


Читати далі…

ДАРИ ОСЕНІ

23
Вер
2020
#Події тижня Виховання

Осінь – дивовижна пора! Вона надихає на творчість, філософські роздуми та загалом допомагає усвідомлювати сутність життя. З 21 по 23 вересня 2020 року у нашому освітньому закладі відбулася  виставка поробок із природніх матеріалів «Дари осені». Осінь – пора року, коли природа щедра на врожай,  усе навколо достигає, квітнуть останні квіти, природа готується до сну. Здобувачі..


Читати далі…

Онлайн-проєкт «Українська вишиванка»

21
Тра
2020
#Події тижня Виховання Святкуємо разом

Вишиванка – національний скарб української спільноти, що несе в собі не лише відголосся минулого, а й уособлює глибокі народні цінності й патріотичну свідомість. У наш час цей елемент одягу набув широкої міжнародної популярності та щовесни вшановується проведенням Всесвітнього дня вишиванки. Зроби: вдягнись з самого ранку,Як небо пахне ще зірками,Ти в українську вишиванку,Живими шитими шовками. Микола..


Читати далі…

15 травня – Міжнародний день сім’ї

15
Тра
2020
#Події тижня Виховання

Сім’я – найголовніше в житті будь-якої людини. Це не потрібно доводити нікому. Вона, як гарний, вишитий з любов’ю оберіг, що захищає від бід і нещасть. Але, погодьтеся, що міцна сім’я – це щоденна, наполеглива праця. 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Засноване в 1993 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, воно швидко знайшло своїх прихильників..


Читати далі…