ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Чорнобильська біда

27
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Наблизилась чергова річниця Чорнобильської аварії – тридцять друга. Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. Скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська катастрофа торкнулася долі мільйонів людей і Україну оголошено зоною екологічного лиха. У квітні кожного року ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя заради нас, майбутнього України, ліквідовуючи наслідки аварії..


Читати далі…

Мотивація досягнень – прагнення людини до перемог і досконалості

24
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Мотивація – одна із головних умов реалізації освітнього процесу. Вона не тільки сприяє розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому. На сучасному етапі розвитку суспільства мотивація до успіху виступає в якості необхідної умови побудови будь-якої ефективної педагогічної системи. Доведено, що в основі творчого активного самопочуття будь-якої людини лежить віра у власні..


Читати далі…

Тепло сімейного вогнища

23
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Немає теплішого вогнища за родинне. Батьки, діти, онуки – найрідніші між собою люди, з’єднані в сім’ю Божою волею. Родина, сім’я – це велика сила. Тільки вона є надійним і незрадливим захистом від усяких життєвих негараздів. Дружні, спокійні, врівноважені стосунки між батьками і дітьми – це запорука процвітання та благополуччя нашої держави. Не може людина творчо..


Читати далі…

Відпочиваємо з користю

23
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Вихідні дні теж зараховуються в тривалість життя. Еміль Кроткий В рамках Клубу вихідного дня, 21 та 22 квітня відбулися заходи для ліцеїстів-мешканців гуртожитку. А саме: майстер-клас по виготовленню дівочих прикрас «Святковий настрій» та година спілкування «Таємниці імен, снів, зірок». Під час заходів вихователі, традиційно, розвивали творчі здібності ліцеїстів, уяву, креативність, а також збагачували їх знаннями, даючи..


Читати далі…

Рукоділля – появ творчості

18
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Весна – найкращий час для змін та перетворень. Хочеться запросити до свого помешкання цю пору року, щоб вона надихнула нас на нові звершення та ідеї. Кожна рукодільниця знає, скільки усіляких підручних матеріалів необхідно мати в роботі і як їх використовувати, щоб прикрасити оселю власними декоративними виробами. В рамках Клубу вихідного дня 14 та 15 квітня,..


Читати далі…

Толерантність: об’єднаємо зусилля

17
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Визначення поняття  «толерантність» кожен з нас розуміє по-своєму і усвідомлює по-різному. Але все ж таки слово «Толерантність» – пояснюється як терплячий. Толерантна людина – це перш за все особистість, якій притаманні духовні, моральні цінності та якості. Як писав Олександр Довженко : «…людина повинна бути Людиною…». Цей вислів пояснюється тим, що кожен з нас повинен задуматися над своїм ставленням до інших…


Читати далі…

Здоровий спосіб життя – запорука майбутнього

13
Кві
2018
#Події тижня Виховання

Кожна молода людина мріє пізнати навколишній світ, спробувати щось нове для себе. У підлітковому віці існує небезпека першої спроби вживання наркотичних і психотропних речовин. Проблема вживання алкоголю, тютюну і наркотиків дуже актуальна в наші дні. Від цього страждає все суспільство, але в першу чергу під загрозу ставиться підростаюче покоління.      12 квітня 2018 року з метою пропаганди..


Читати далі…