ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Будь обережним на дорозі!

2
Жов
2021
#Події тижня Виховання

У вересні місяці в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту» проходив місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!». До участі були залучені здобувачі освіти І – ІУ курсів. Тиждень розпочався з виставки стінних газет «Безпека дорожнього руху». Класними керівниками були організовані та проведені години спілкування «Будь..


Читати далі…

ЗРОСТАЄМО РАЗОМ

30
Вер
2021
#Події тижня Виховання

Для всіх розвинених країн світу екологічна ситуація, що складається у містах є предметом особливої ​​уваги офіційної влади всіх рівнів, політичних партій і громадських рухів, засобів масової інформації та широких верств населення. У рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна» 30 вересня 2021 року першокурсники ліцею-інтернату на чолі з  директором Володимиром Балясниковим долучилися до екологічної..


Читати далі…

Осінь – час тихої краси та пряних ароматів

29
Вер
2021
#Події тижня Виховання

Осінь – це надзвичайна, чарівна  і казкова пора року. Та окрім краси вона приносить нам щедрий врожай та дарунки від природи. Ця пора року завжди була особливою для українців, сповнена різними традиціями та святами. З 27 по 29 вересня у нашому закладі відбулася виставка «ДАРИ ОСЕНІ», де свої роботи презентували ліцеїсти I – IV курсів…


Читати далі…

Від батьків — для батьків — заради дітей

19
Вер
2021
#Події тижня Виховання

Одним із ключових компонентів сучасної освіти є педагогіка партнерства, яка ґрунтується на взаємодії між здобувачами освіти, педагогами й батьками. З березня 2020 року освітяни опинилися в незвичних умовах, пов’язаних з карантинними обмеженнями. Усі переконалися, що потрібно знайти баланс між різними формами дистанційної взаємодії. Спілкування відбувається під час особистої зустрічі класного керівника з батьками або ж..


Читати далі…

Світ сяє радістю у вишиванці

20
Тра
2021
#Події тижня Виховання Святкуємо разом

Встає над світом щире сонце вранці, І землю гріє променем ясним. А я іду по світу в вишиванці Я – Українець. Я – горджуся цим Надія Красоткіна Вишиванка – національна святиня, бо символізує собою духовне багатство, високу  мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Вона настільки сильно..


Читати далі…

Тиждень безпеки життєдіяльності

18
Тра
2021
#Події тижня Виховання Клуб вихідного дня

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці здобувачів освіти до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти учнів знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в..


Читати далі…

Чорнобиль у пам’яті моїй

26
Кві
2021
#Події тижня Виховання Навчання

Була весна – квітуча, напоєна запахами землі й нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ. Чорний день Чорнобильської трагедії ось вже 35 років продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і..


Читати далі…