ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Казкові канікули

26
Гру
2018
#Події тижня Виховання

Зима – казкова пора року! Сніг, новорічні свята, подарунки, вихідні дні із сім’єю та друзями. Це чекає на кожного з нас. Але поки наші вихованці готуються до змагань під час зимових канікул, вихователі проводять цікаві заходи, які нагадують про наближення казкових свят. 21 грудня для ліцеїстів відбулася розважальна програма «Новорічна історія». Вихованці не лише із..


Читати далі…

Ситуація успіху в освітньому процесі

22
Гру
2018
#Події тижня Виховання

Дати дітям радість праці, радість успіху,  збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гордості —  це перша заповідь вихователя. В. О. Сухомлинський Головна мета діяльності педагога – створити ситуацію успіху для розвитку особистості дитини, дати можливість кожному вихованцю відчути радість досягнення успіху, усвідомлення своїх здібностей, віри у власні сили. Створена ситуація успіху стає точкою відліку..


Читати далі…

У гостях у Святого Миколая

20
Гру
2018
#Події тижня Виховання

Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці, І принесе у твою хату добробут, радості багато. Щорічно 19 грудня відзначають День Святого Миколая, саме з нього і починаються новорічні свята. Святий Миколай – один із найшанованіших церковних святих – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Не могли оминути стороною це велике і дуже..


Читати далі…

Права людини починаються з прав дитини

18
Гру
2018
#Події тижня Виховання Навчання

Правове виховання молоді – обов’язкова умова формуванн яжиттєвої компетентності особистості.  З метою підвищення рівня правової культури ліцеїстів, створення належних умов для набуття ними правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки у нашому закладі з 10 грудня по 16 грудня пройшов Всеукраїнський тиждень права. Так у ліцеї-інтернаті було відзначено всесвітній тиждень..


Читати далі…

Родинне свято – сходинка до сімейного зближення

17
Гру
2018
#Події тижня Виховання

Серед усіх геніальних винаходів людства одне з найважливіших місць відводиться сім’ї, родині. В Україні говорять: «Без сім’ї – немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить уширокий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду. Родина, сім’я – це найдорожче..


Читати далі…

Сорочинський ярмарок по-зимовому

11
Гру
2018
#Події тижня Виховання 14-4

Зима – це не тільки холод та морози, а ще й велика кількість зимових свят. Адже як кажуть у народі: «Зима прийшла – празники привела». Традиційно зимовий цикл українських свят розпочинається 4грудня з Введення в храм Пресвятої Богородиці й триває до настання весни. Алекульмінацією святкування звичайно є Святвечір та Різдво Христове. Це дні, коли кожна..


Читати далі…

Дівочі вечорниці на Катерини

9
Гру
2018
#Події тижня Виховання

Серед великого розмаїття жіночих свят, що ще з сивої давнини відзначали українські жінки, – День святої великомученицi Катерини. Саме 7 грудня, незаміжні панянки ворожать на власну долю, вагiтнi жiнки моляться про легкi пологи. Ба, й навіть парубки крадькома загадують на майбутнiх жiнок. 7 грудня у ліцеї-інтернаті відбулося театралізоване свято з нагоди Дня пам’яті святої великомучениці..


Читати далі…