ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Моя сім’я – мій скарб

15
Тра
2019
#Події тижня Виховання

Сім’я – головна частинка суспільства. Вона відіграє надзвичайну роль у житті кожного з нас. У сім’ї створюється найбільше суспільне багатство – людина. Тут вона народжується і формується як особистість. Мабуть, саме тому одним із найбільш приємних для всієї родини свят варто назвати Міжнародний день сім’ї, що у 2019 році відзначається 15 травня та День матері..


Читати далі…

Правила дорожнього руху знай – життя зберігай

12
Тра
2019
#Події тижня Виховання

Тема профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму вічна, бо є, власне кажучи, не темою, а постійним процесом виховання, формування необхідних навиків поведінки дитини в такому небезпечному місці, яким є для людського життя дорога. Практично кожна третя дорожньо-транспортна пригода в Україні сталася з вини дітей, тобто через незнання неповнолітніми чи свідоме ігнорування ними Правил дорожнього руху.       Одне з..


Читати далі…

Великоднє розмаїття

28
Кві
2019
#Події тижня Виховання

З весною приходить в нашу оселю радісне і величне християнське свято – Пасха. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які ми зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління. З 14 квітня по 25 квітня в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичною культури і спорту» з нагоди Великодніх свят вихователями Федюк..


Читати далі…

Гірчить Чорнобиль крізь роки

26
Кві
2019
#Події тижня Виховання

Чорнобиль… Це слово стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло тридцять три роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.  У квітні кожного року ми вшановуємо потерпілих і всіх, хто віддав своє життя заради нас,..


Читати далі…

Здоровий спосіб життя – запорука успішної кар’єри

13
Кві
2019
#Події тижня Виховання

Шкідливі звички руйнують не лише особистісні цінності, а й заважають розвиватися професійно, повноцінно жити. 11 квітня 2019 року для ліцеїстів другого курсу відбулася  лекція  «Шкідливі звички», яку провів Карпан К.М., психолог КНП БМР «Білоцерківської міської лікарні №4». Під час зустрічі учні дізналися про вплив наркотичних речовин на організм людини. Зокрема, про дію тютюну та нікотину,..


Читати далі…

Виховуємо патріотів

12
Кві
2019
#Події тижня Виховання

На сучасному етапі розвитку України виникає нагальна необхідність здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання ліцеїстів. Ідеалом виховання виступає різнобічно та гармонійно розвинений  національно свідомий, високоосвічений, життєво компетентний громадянин, здатний до саморозвитку та самовдосконалення. З цією метою класними керівниками 11 квітня було проведено виховні години у формі усного журналу «Державність і символіка». Під час виховних..


Читати далі…

Створення умов позитивного мікроклімату в сімейних відносинах

11
Кві
2019
#Події тижня Виховання

Сім’я для дитини є джерелом практичного досвіду та еталоном розвитку сімейних відносин. Позитивний мікроклімат сімейних відносин створює сприятливу атмосферу для формування психічного здоров’я дитини. В такій родині діти відчувають комфорт та благополуччя. 11 квітня для батьків ІІ курсу був організований і проведений семінар-практикум «Створення умов позитивного мікроклімату в сімейних відносинах»,  на якому Литвиненко О.В. та..


Читати далі…