ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Тоненька нитка породжує мистецтво

19
Чер
2018
#Події тижня Виховання

Рідна оселя… Тут на нас чекають радість спілкування з найріднішими людьми, спокій, взаєморозуміння, лагідний затишок. А ще обов’язково повинна чекати на нас у нашій домівці краса. Краса, яка б віддзеркалювала наш внутрішній світ, нашу особистість, робила б наше помешкання індивідуальним, оригінальним.  Вдало підібрані та майстерно вишиті картина чи панно, прикрасять наш побут, нададуть йому неповторних..


Читати далі…

У рамках Клубу вихідного дня

14
Чер
2018
#Події тижня Виховання

Спекотне, палке та різнокольорове літо завжди асоціюється з розвагами та відпочинком. У нашому ліцеї це не стало винятком. Для ліцеїстів-мешканців гуртожитку вихователі, у рамках Клубу вихідного дня, організували ряд цікавих заходів. Наші ліцеїсти на чолі з Войтенко К.Ф. на майстер-класі «Барвиста галявина», який відбувся 4 червня, створили маленький шматочок літа на папері. Різнокольорові квіти стали..


Читати далі…

Весело і цікаво проведено вільний час

4
Чер
2018
#Події тижня Виховання

Літні канікули – найулюбленіші канікули всіх дітей. Літо – це один з найкращих сезонів року, який надає багато варіантів для проведення часу. Для мешканців гуртожитку протягом тижня вихователі в рамках Клубу вихідного дня організували та провели різноманітні заходи. 30 травня Литвиненко Олена Володимирівна годину спілкування «Літній цикл народних українських свят. Традицій та звичаїв», де вихованці..


Читати далі…

Зелене свято у травах іде

30
Тра
2018
#Події тижня Виховання

Трійця – одне з найбільших і найшанованіших християнських свят. Воно вбирає в себе велику кількість традицій святкування як дохристиянських, так і християнських. У народі Трійцю називають Зеленими святами, бо українці в цей день прикрашають оселі травами та квітами, ідуть до церкви освячувати букети з м’яти, чебрецю, любистку та багатьох інших запашних трав. Обрядовість Зелених свят..


Читати далі…

Безпека на дорозі – безпека життя!

24
Тра
2018
#Події тижня Виховання

Дорожньо-транспортний травматизм наразі є однією з найбільших проблем охорони здоров’я. З метою запобігання дитячого дорожньо-транспортному травматизму серед ліцеїстів, формування у них навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху в ліцеї-інтернаті був організований та проведений перший етап Тижня безпеки дорожнього руху під гаслом «Безпека на дорозі – безпека..


Читати далі…

А за вікном – весна!

21
Тра
2018
#Події тижня Виховання

Весна — чудова пора року! З приходом весни все навколо змінюється на краще. Кожен день сповнений чудових перетворень, що відбуваються на наших очах. У рамках Клубу вихідного дня для мешканців гуртожитку  вихователями організовано та проведено цікаві та повчальні заходи. 19 травня  Редька Лілія Петрівна організувала та провела Турнір з настільного тенісу. У першому груповому етапі..


Читати далі…

Безпечна праця – крок у щасливе майбутнє

18
Тра
2018
#Події тижня Виховання

Існує вислів: «Перша ознака здорового життя – праця». Якщо людина вміло обрала для себе професію, то від своєї праці вона отримує насолоду, приносить користь своїм рідним і державі. Держава, в свою чергу, цінує життя і здоров’я своїх громадян, охороняє їх законом в процесі праці. В ліцеї  з 14 по 18 травня відбувся Тиждень «Захищене і..


Читати далі…