ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Співпраця батьків та педагогів – спільна турбота про дітей

16
Січ
2022
#Події тижня Виховання

Один із ключових компонентів концепції Нової української школи є педагогіка партнерства – педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між усіма учасниками освітнього процесу. Відповідно до річного плану роботи, 16 січня 2022 року відбулися батьківські збори у форматі онлайн з метою організації освітньої..


Читати далі…

СВЯТКОВИЙ ПЕРЕДЗВІН

16
Січ
2022
#Події тижня Виховання

Новий рік та Різдво – це очікування дива та здійснення найзаповітніших мрій: прикрашання ялинки та будинку яскравими вогнями, випікання святкового печива, колядки та щедрівки. З 5 січня 2022 року по 15 січня 2022 року в нашому закладі проходила низка новорічних заходів «Святковий передзвін», а саме: година спілкування «Зимові звичаї та обряди українців», гра-вікторина «Різдвяні чудеса»,..


Читати далі…

ЗИМОВА КРУГОВЕРТЬ

21
Гру
2021
#Події тижня Виховання

В народі кажуть: «Зима прийшла – свята привела». І дійсно: взимку майже щодня – свято. Саме з грудня починаються зимові свята, яких з нетерпінням чекають діти і дорослі. З 13 грудня 2021 року по 19 грудня 2021 року в нашому закладі проходила низка новорічних заходів «Зимова круговерть», адже це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити..


Читати далі…

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДОСЯГНЕМО УСПІХУ!

21
Гру
2021
#Події тижня Виховання

Самоврядування – це насамперед керування людини собою, вибудова своєї особистості, самостійне керівництво своїм розвитком, інакше – самовиховання. В.Сухомлинський Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає учням змогу відчути себе справжніми господарями навчального закладу освіти разом з тим зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення. З..


Читати далі…

На хвилі здоров’я

20
Гру
2021
#Події тижня Виховання Методична діяльність

Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,  не  багатства,  що  їх маєш  у  скринях…  Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,  щоб  його  зберегти, потрібно багато що знати.  Авіценна, філософ З 13 по 19 грудня 2021 року в нашому закладі пройшов тиждень діяльності творчої групи вихователів «На хвилі здоров’я». Здоров’я — це життєва..


Читати далі…

Схилімо голову в скорботі…

25
Лис
2021
#Події тижня Виховання

Людина живе не в одному часі, а у трьох часових вимірах: у минулому, сьогоденні та майбутньому. Дорога у майбутнє пролягає через минуле, яке потрібно осмислити, зрозуміти, бо історія повторюється. І коли люди не зроблять сьогодні висновків, то вони будуть ходити по колу. Зараз країна перебуває в процесі національного та історичного самовизначення, наново осмислює події давнього..


Читати далі…

Відповідальність – крок до успіху

20
Лис
2021
#Події тижня Виховання

Цьогоріч українці вперше відзначали Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина. Він напрацював 15 універсальних кроків для становлення особистості відповідальної людини, роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства вимірюється наполегливим самовдосконаленням, повагою до ближніх, підтримкою сім’ї, любов’ю до навколишнього середовища та щирою взаємодією зі світом. З..


Читати далі…