ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Онлайн-проєкт «Українська вишиванка»

21
Тра
2020
#Події тижня Виховання Святкуємо разом

Вишиванка – національний скарб української спільноти, що несе в собі не лише відголосся минулого, а й уособлює глибокі народні цінності й патріотичну свідомість. У наш час цей елемент одягу набув широкої міжнародної популярності та щовесни вшановується проведенням Всесвітнього дня вишиванки. Зроби: вдягнись з самого ранку,Як небо пахне ще зірками,Ти в українську вишиванку,Живими шитими шовками. Микола..


Читати далі…

15 травня – Міжнародний день сім’ї

15
Тра
2020
#Події тижня Виховання

Сім’я – найголовніше в житті будь-якої людини. Це не потрібно доводити нікому. Вона, як гарний, вишитий з любов’ю оберіг, що захищає від бід і нещасть. Але, погодьтеся, що міцна сім’я – це щоденна, наполеглива праця. 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Засноване в 1993 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, воно швидко знайшло своїх прихильників..


Читати далі…

Тих днів не померкне слава!

9
Тра
2020
#Події тижня Виховання

8 та 9 травня в Україні відзначаються Дні пам’яті та примирення, починаючи з 2015 року. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Для ліцеїстів..


Читати далі…

Здоровий спосіб життя – нагальна необхідність сьогодення

5
Тра
2020
#Події тижня Виховання

Здоров’я людини – цікаве й складне явище. Воно завжди привертало і буде привертати увагу не лише дослідників, але й кожної людини. Здоров’я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне здоров’я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, веселість. Соціальне здоров’я забезпечує успішність у навчанні, будь-якій діяльності Але..


Читати далі…

Розвиток творчого потенціалу та креативності вихованців гуртків за інтересами

29
Кві
2020
#Події тижня Гурткова робота

Розвиток української держави зумовлює необхідність виховання нового типу особистості з високим рівнем духовності і культури, спроможної самостійно приймати нестандартні рішення, здійснювати вільний вибір, творчо мислити, гнучко реагувати на зміни обставин і самій їх творити. Гурткова робота – сприятливий простір творчого та особистісного вдосконалення ліцеїстів, розвитку їх здібностей, реалізації  можливостей та  прагнень. Головна особливість творчої особистості..


Читати далі…

Загальноліцейська онлайн-акція «Чорнобиль – незабутній біль українців»

26
Кві
2020
#Події тижня Виховання

26 квітня 1986 року – ця дата назавжди залишиться у пам’яті людства.   Тихої весняної ночі на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції прогримів вибух, яких сколихнув увесь світ. У ці дні ми привертаємо увагу як української, так і світової громадськості до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації. Чорнобиль – в пам’яті людськійУ віршах..


Читати далі…

Обережно, мобільний телефон!

11
Бер
2020
#Події тижня Виховання

Мобільні телефони давно стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Залежність від гаджетів радикально змінила наше життя, і це не завжди має позитивні наслідки. Підлітки майже не гуляють на вулиці, не читають книги, живе спілкування замінюють мережевим. З метою запобіганню негативного впливу мобільних телефонів на здоров’я людини та ознайомлення ліцеїстів з правилами їх використання, в ліцей-інтернаті..


Читати далі…