ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

А вже скоро весна

19
Лют
2018
#Події тижня Виховання

Кінець зими плавно переходить у перші весняні дні. Спочатку наступає похмура, тиха та тепла погода. Сніг поволі тане. Природа неначе завмирає в очікуванні чогось. Але настрій вже весняний, веселий та бадьорий. З кожним днем все менше на дорогах снігу та криги. Вже зовсім скоро з’являться перші  весняні квіти. Але поки що ще холодно і квітучі..


Читати далі…

День святого Валентина – свято любові, свято емоцій, свято почуттів

14
Лют
2018
#Події тижня Виховання

14 лютого у світі відзначають День закоханих. Це свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. В ліцеї в цей..


Читати далі…

З Масляною, будьте здорові!

13
Лют
2018
#Події тижня Виховання Навчання

Скільки приємних хвилювань виникає при одному слові – «Масляна». Веселі розваги, фольклорний експрес, смачні млинці  – так святкували Масницю у нашому ліцеї.   Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного  тижня із закликанням довгоочікуваної  весни, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік.  У Світлиці та кабінеті зарубіжної літератури..


Читати далі…

У передчутті весни

12
Лют
2018
#Події тижня Виховання

Здається, що на світі не існує людини, якій би була байдужою тема кохання. Може, це і є те найблагородніше почуття, яке робить людину людиною. Кохання робить нас добрими і лагідними, чуйними і чистими Традиція святкування Дня святого Валентина, прийшла до нас не так давно. 10.02.18, напередодні цього свята, в рамках клубу вихідного дня, відбувся  літературний..


Читати далі…

Творимо і відпочиваємо

4
Лют
2018
#Події тижня Виховання

Праця вихователя – це щоденна творчість і мистецтво, яка спрямована на формування гармонійно розвиненої особистості. З метою згуртування та розвитку творчих здібностей вихованців, з мешканцями гуртожитку, вихователі організували роботу Клубу вихідного дня. 03 лютого Юрченко Вікторія Валентинівна провела майстер-клас по виготовленню підсвічників «Декор святкового столу». У багатьох культурах оздоблення святкового столу це ціла філософія, зі..


Читати далі…

Здоров’я – шлях до щастя

2
Лют
2018
#Події тижня Виховання

У  XXI столітті туберкульоз легенів є глобальною проблемою в Україні. Це одне з найсерйозніших інфекційних хвороб, що може бути загрозою життю та здоров’ю людини. 1 лютого 2018 року, з метою профілактики розповсюдження захворювання на туберкульоз серед підлітків, було проведено  для ліцеїстів І –ІІІ курсів зустріч з лікарем-фтизіатром Білоцерківської міської лікарні №3  Бойко Ларисою на тему:..


Читати далі…

Відпочиваємо, спілкуємося, розвиваємося

30
Січ
2018
#Події тижня Виховання

Виховання — процес різнобічний, багатоплановий, але в той же час єдиний, цілісний, бо різні риси і якості людської особи завжди пов’язані між собою і не формуються ізольовано, а у внутрішніх залежностях. Як стверджував А. С. Макаренко: «Людина не виховується частинами, вона створюється синтетично, всією сумою впливів, яких вона зазнає як цілісна особистість». Саме тому у..


Читати далі…