ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Дари осені

19
Вер
2018
#Події тижня Виховання

На вулицях міста оселилася осінь, яка своїм золотим пензликом розмальовує  листя дерев та квітів. Ця пора завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Кожен день не схожий на попередній. Він дивує, дарує нові кольори і форми. Це осіннє різнобарв’я надихнуло влаштувати в нашому закладі, наприкінці вересня, тематичну виставку..


Читати далі…

Взаємодія ліцею і сім’ї

17
Вер
2018
#Події тижня Виховання

16 вересня 2018 року ліцей привітно розкрив обійми для батьків вихованців, гостинно запрошуючи поринути в світ ліцейського життя. Класні керівники проаналізували роботу навчальних груп та кожного ліцеїста групи за підсумками 2017/2018 навчального року, наголосили про досягнення як навчальної, спортивної, так і позаурочної діяльності вихованців, розповіли про життя ліцеїстів у навчальному закладі, який для них вже..


Читати далі…

В рамках клубу вихідного дня!

17
Вер
2018
#Події тижня Виховання

Немає кращого подарунка, ніж той, який зроблений своїми руками.      З метою розвитку у ліцеїстів творчих здібностей та умінь 15 вересня вихователем Федюк Ольгою Миколаївною було проведено майстер клас по виготовленню привітальних листівок за технікою айріс фолдінг «Від щирого серця». Спілкування є невіддільною і загальною умовою формування особистості. Саме в спілкуванні відбувається процес соціалізації зростаючої людини, її становлення…


Читати далі…

Життя – найвища цінність людини

11
Вер
2018
#Події тижня Виховання

До Всесвітнього дня запобігання самогубства 10 вересня в ліцеї-інтернаті практичним психологом Барною Л.В. була організована та проведена година спілкування «Попередження суїцидальної поведінки». Ліцеїсти мали можливість взяти участь в акції «Життя – це скарб», під час якої зазначали в чому полягає їхня цінність життя. Вихованцям було запропоновано переглянути соціальний відеоролик «Цінність життя» і поміркувати над тим,..


Читати далі…

Здорова молодь – здорова Україна!

10
Вер
2018
#Події тижня Виховання

Активність на свіжому повітрі сучасній молоді до вподоби. Саме рухливі ігри – корисні для здоров’я. Під час гри розвивається сила, гнучкішим стає тіло. У рамках Клубу вихідного дня, з метою розвитку фізичних умінь, спритності, витривалості, сміливості, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, в стінах нашого ліцею з вихованцями гуртожитку проводилися різноманітні ігри. 08 та 09 вересня ліцеїсти активно..


Читати далі…

Тоненька нитка породжує мистецтво

19
Чер
2018
#Події тижня Виховання

Рідна оселя… Тут на нас чекають радість спілкування з найріднішими людьми, спокій, взаєморозуміння, лагідний затишок. А ще обов’язково повинна чекати на нас у нашій домівці краса. Краса, яка б віддзеркалювала наш внутрішній світ, нашу особистість, робила б наше помешкання індивідуальним, оригінальним.  Вдало підібрані та майстерно вишиті картина чи панно, прикрасять наш побут, нададуть йому неповторних..


Читати далі…

У рамках Клубу вихідного дня

14
Чер
2018
#Події тижня Виховання

Спекотне, палке та різнокольорове літо завжди асоціюється з розвагами та відпочинком. У нашому ліцеї це не стало винятком. Для ліцеїстів-мешканців гуртожитку вихователі, у рамках Клубу вихідного дня, організували ряд цікавих заходів. Наші ліцеїсти на чолі з Войтенко К.Ф. на майстер-класі «Барвиста галявина», який відбувся 4 червня, створили маленький шматочок літа на папері. Різнокольорові квіти стали..


Читати далі…