ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Краса на білім полотні

28
Чер
2019
#Події тижня Виховання

Кожне рукоділля дарує радість, наснагу. А як приємно творити красу своїми руками. Неможливо забути ту чарівну мить, ті відчуття, коли робиш останній штрих і творіння готове. Сучасна вишивка мав глибокий зв’язок з традиціями народної вишивки, зберігає свій духовний зміст і доводить, що народне мистецтво як і народна пісня – це велике надбання нашої багатовікової культури…


Читати далі…

ЗРОБИМО ЖИТТЯ БЕЗПЕЧНИМ!

24
Тра
2019
#Події тижня Виховання

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освітнього закладу у підготовці дітей та молоді до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає.  Життєво необхідно озброїти вихованців знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. У нашому закладі з 20 по 26 травня 2019 року був проведений тиждень знань з безпеки життєдіяльності. Цікавою..


Читати далі…

Моя сім’я – мій скарб

15
Тра
2019
#Події тижня Виховання

Сім’я – головна частинка суспільства. Вона відіграє надзвичайну роль у житті кожного з нас. У сім’ї створюється найбільше суспільне багатство – людина. Тут вона народжується і формується як особистість. Мабуть, саме тому одним із найбільш приємних для всієї родини свят варто назвати Міжнародний день сім’ї, що у 2019 році відзначається 15 травня та День матері..


Читати далі…

Правила дорожнього руху знай – життя зберігай

12
Тра
2019
#Події тижня Виховання

Тема профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму вічна, бо є, власне кажучи, не темою, а постійним процесом виховання, формування необхідних навиків поведінки дитини в такому небезпечному місці, яким є для людського життя дорога. Практично кожна третя дорожньо-транспортна пригода в Україні сталася з вини дітей, тобто через незнання неповнолітніми чи свідоме ігнорування ними Правил дорожнього руху.       Одне з..


Читати далі…

Великоднє розмаїття

28
Кві
2019
#Події тижня Виховання

З весною приходить в нашу оселю радісне і величне християнське свято – Пасха. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які ми зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління. З 14 квітня по 25 квітня в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичною культури і спорту» з нагоди Великодніх свят вихователями Федюк..


Читати далі…

Гірчить Чорнобиль крізь роки

26
Кві
2019
#Події тижня Виховання

Чорнобиль… Це слово стало символом горя і страждання, покинутих домівок. Минуло тридцять три роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.  У квітні кожного року ми вшановуємо потерпілих і всіх, хто віддав своє життя заради нас,..


Читати далі…

Здоровий спосіб життя – запорука успішної кар’єри

13
Кві
2019
#Події тижня Виховання

Шкідливі звички руйнують не лише особистісні цінності, а й заважають розвиватися професійно, повноцінно жити. 11 квітня 2019 року для ліцеїстів другого курсу відбулася  лекція  «Шкідливі звички», яку провів Карпан К.М., психолог КНП БМР «Білоцерківської міської лікарні №4». Під час зустрічі учні дізналися про вплив наркотичних речовин на організм людини. Зокрема, про дію тютюну та нікотину,..


Читати далі…