ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Відпочиваємо з користю

20
Лис
2018
#Події тижня Виховання

Безперечно, серед усіх днів, що є у році, саме передноворічний час є найказковішим та найчарівнішім. Саме тоді дорослі і діти щиро вірять у дива, котрі стають реальністю і саме тоді збувають найпотаємніші мрії і бажання. Новий рік – це свято котре завжди хочеться зустрічати у теплому родинному колі, поряд із друзями, родичами, найріднішими для нас..


Читати далі…

Вихованість – багатство душі

16
Лис
2018
#Події тижня Виховання

У рамках Міжнародного Дня толерантності 16 листопада 2018 року в ліцеї з метою формування в ліцеїстів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку симпатії та толерантних стосунків між учасниками освітнього процесу з 12 по 16 листопада практичним психологом Барною Лілією Василівною був проведений  тиждень  Толерантності «Вихованість – багатство душі».   Упродовж  тижня  робота практичного психолога та класних керівників навчальних..


Читати далі…

Незабутня подорож до міста Лева

13
Лис
2018
#Події тижня Виховання

Учнівські екскурсії – чудова можливість дізнатися багато нового про міста нашої країни. Це спілкування з одногрупниками і друзями в невимушеній атмосфері, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в інших містах і куточках Землі. Це ті події, які пізніше згадуються все життя. Цікавою і змістовною була поїздка до славетного..


Читати далі…

Діти – дзеркало батьків

31
Жов
2018
#Події тижня Виховання

Загальновідомо, що становлення повноцінної особистості дитини залежить, насамперед, від системи стосунків у родині. «Дитина – рентгенівський знімок сім’ї», – писав видатний педагог Антон Семенович Макаренко. З метою розширення та збагачення знань щодо ролі сім’ї у становленні особистості дитини та виховання педагогічної компетентності батьків 25 жовтня  вихователі ІІ курсу провели тренінгове заняття «Мистецтво ефективного спілкування»  та..


Читати далі…

Крила українського народу

30
Жов
2018
#Події тижня Виховання

Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині є пріоритетами загальнодержавного масштабу. Сьогодні як стратегічні визначені завдання виховання у дітей і молоді любові до Батьківщини, усвідомлення нею свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей, утвердження якостей громадянина – патріота України. Для вихованців ліцею в один із..


Читати далі…

Людина – не товар!

22
Жов
2018
#Події тижня Виховання

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. З метою просвіти та попередження торгівлі людьми у нашому ліцеї 17 – 19 жовтня відбулися виховні..


Читати далі…

Від козаків до кіборгів

11
Жов
2018
#Події тижня Виховання Навчання

Традиційним стало проведення заходів, приурочених до Дня козацтва. 10 жовтня вчителі Котелянець І.І та Смоляр І.В. об’єднали ліцеїстів ІІ та ІІІ курсів, щоб в історичній ретроспективі переглянути історичні подвиги наших побратимів. Історія українського війська сягає давніх-давен. Ще за часів Київської Русі весь світ говорив про перемоги наших воїнів. Створення козацького руху на території нашої держави..


Читати далі…