ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Світ сяє радістю у вишиванці

20
Тра
2021
#Події тижня Виховання Святкуємо разом

Встає над світом щире сонце вранці, І землю гріє променем ясним. А я іду по світу в вишиванці Я – Українець. Я – горджуся цим Надія Красоткіна Вишиванка – національна святиня, бо символізує собою духовне багатство, високу  мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Вона настільки сильно..


Читати далі…

Тиждень безпеки життєдіяльності

18
Тра
2021
#Події тижня Виховання Клуб вихідного дня

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці здобувачів освіти до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти учнів знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в..


Читати далі…

Чорнобиль у пам’яті моїй

26
Кві
2021
#Події тижня Виховання Навчання

Була весна – квітуча, напоєна запахами землі й нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ. Чорний день Чорнобильської трагедії ось вже 35 років продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і..


Читати далі…

Долучаємось до екологів Землі

23
Кві
2021
#Події тижня Виховання Навчання

  22 квітня з ліцеїстами навчальних груп ліцею-інтернату було проведено у форматі онлайн  годину спілкування «22 квітня – Всесвітній День Землі». Під час якої вони долучилися до перегляду відеопрезентації, яка відображала екологічні проблеми навколишнього середовища та шляхи їх вирішення. Обговорили кроки для покращення та збереження довкілля. А також власними діями і прикладом, вихованці показали на..


Читати далі…

Фото челлендж #НеНудьгуйНаКарантині

20
Кві
2021
#Події тижня Виховання

В умовах карантинних обмежень та переведення закладу на дистанційне навчання  у здобувачів освіти виникає питання: «Як використовувати свій вільний час?», «Як організувати дозвілля?». Щоб урізноманітнити дозвілля ліцеїстів в період карантину вихователі ліцею запустили фото челлендж #НеНудьгуйНаКарантині, який має на меті демонстрацію світлин з прикладами раціонального використання молоддю свого дозвілля. Адже час дистанційного навчання можна використати..


Читати далі…

Я і закони моєї держави

15
Гру
2020
#Події тижня Виховання

Правове виховання молоді – обов’язкова умова формування життєвої компетентності особистості.  10 грудня людство відзначає Міжнародний День прав людини.  З цією метою у ліцеїі-інтернаті з 7 по 13 грудня 2020 року пройшов  Всеукраїнський тиждень права. У рамках тижня були проведені освітні заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів і традицій…


Читати далі…

ВЕЧОРНИЦІ У СВІТЛИЦІ

7
Гру
2020
#Події тижня Виховання

Серед великого розмаїття жіночих свят, що ще з сивої давнини відзначали українські жінки, – День святої великомученицi Катерини. Це свято в Україні споконвіку вважали пророчим для долі кожної дівчини. Жінки молилися до святої про злагоду в родині, дівчата – про щасливий шлюб. 7 грудня у ліцеї-інтернаті відбувся захід з нагоди Дня пам’яті святої великомучениці Катерини…


Читати далі…