ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Бережіть здоров’я змолоду!

15
Бер
2019
#Події тижня Виховання

Статеве виховання – складова загального процесу виховної роботи освітнього закладу і сім’ї, що забезпечує правильний статевий розвиток дітей і молоді. 14 березня у ліцеї-інтернаті відбулася зустріч вихованок з лікарем-гінекологом О.О. Дівнич на тему: «Статеве дозрівання. Наслідки ранніх статевих стосунків. Профілактика абортів». В ході зустрічі лікар розповіла про будову жіночого організму, статеве дозрівання, засоби гігієни та..


Читати далі…

Мудрість батьківської любові

28
Лют
2019
#Події тижня Виховання

Потреба в батьківській любові – одна з найсильніших і найтриваліших потреб людини будь-якого віку. Тому основне завдання батьків – створити належну атмосферу любові. Батьківська любов гарантує почуття безпеки, підтримує сприятливий емоційний стан, вчить любові, моральної поведінки й загалом стає джерелом життєвого досвіду. 27 лютого в ліцеї відбувся круглий стіл для батьків ліцеїстів ІІІ курсу «Мудрість..


Читати далі…

У їхніх серцях жила Україна

20
Лют
2019
#Події тижня Виховання

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Батько і син вже ніколи додому не вернеться… Впала на землю Вкраїни облудна пітьма… Та порокладає дорогу від серця до серця В небі незгасна зоря – його доля сумна. Ми..


Читати далі…

Булінг – стоп!

19
Лют
2019
#Події тижня Виховання

Розуміючи всю складність і небезпечність явища булінгу в учнівському середовищі в ліцеї-інтернаті практичним психологом Барною Лілією Василівною протягом тижня з 11.02 по 15.02 був спланований та проведений виховний захід на тему: «Профілактика булінгу в учнівському середовищі» задля запобігання жорстокого поводження серед учнівської молоді. Під час просвітницької роботи ліцеїсти I-IV курсу мали змогу ознайомитися з поняттям..


Читати далі…

Ліцейські стріли Амура

14
Лют
2019
#Події тижня Виховання

Кохання – одне з найпрекрасніших та найзагадковіших людських почуттів. Про нього було написано багато поезій, пісень, його досліджували вчені й філософи, змальовували у своїх витворах художники та скульптори. А покровителем людської любові та усіх закоханих вважають Святого Валентина. Щороку в усьому світі люди чекають 14 лютого, щоб зізнатися в щирих почуттях або привітати свою «другу..


Читати далі…

ЗДОРОВА ЇЖА – ЦЕ ЗДОРОВО!

12
Лют
2019
#Події тижня Виховання

Здорове харчування – це основа здоров’я людини. Їжа, яку ми вживаємо є джерелом енергії, яку організм витрачає у процесі своєї життєдіяльності. Саме вона дозволяє нашим клітинам і тканинам оновлюватися. І чим більш здорове харчування ви собі забезпечуєте, тим швидше оновлюється ваш організм і тим він стає молодшим. Здорове харчування – це здорове життя і молодість. Ось чому здорове харчування є..


Читати далі…

Цікаві зимові вихідні

28
Січ
2019
#Події тижня Виховання

Катання на ковзанах люблять і діти, і дорослі. Для когось – це професійний спорт, а для інших – то лише зимова забава. Але більшість з нас  з нетерпінням чекають зими і перших морозів, щоб нарешті піти на каток з родиною або друзями. Класний керівник навчальної групи №11 Федюк О.М. 27 січня 2019 року  організувала похід..


Читати далі…