ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Обережно, мобільний телефон!

11
Бер
2020
#Події тижня Виховання

Мобільні телефони давно стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Залежність від гаджетів радикально змінила наше життя, і це не завжди має позитивні наслідки. Підлітки майже не гуляють на вулиці, не читають книги, живе спілкування замінюють мережевим. З метою запобіганню негативного впливу мобільних телефонів на здоров’я людини та ознайомлення ліцеїстів з правилами їх використання, в ліцей-інтернаті..


Читати далі…

Надійшов забави час, іде Масляна до нас

2
Бер
2020
#Події тижня Виховання

Масляна – етнічне слов`янське свято, відоме своїми цікавими традиціями та смачними стравами, яке символізує початок весни і знаменує останній тиждень перед Великим постом. З 27 лютого по 01 березня 2020 року в ліцеї-інтернаті вихователі разом із ліцеїстами не змогли залишитись осторонь й організували ряд тематичних виховних заходів «Надійшов забави час, іде Масляна до нас»: конкурсно-розважальну..


Читати далі…

Тісна співпраця з батьками – запорука успіху у справі виховання та навчання ліцеїстів

27
Лют
2020
#Події тижня Виховання

Виховання особистості – важлива та складна справа, яка вимагає сил, енергії і щирого серця. Батьки повинні завжди пам’ятати про свою відповідальність за дитину, а також взаємодіяти із людьми, які впливають на неї поза межами дому: тренерами, вихователями та вчителями. Без співпраці, взаєморозуміння та взаємопідтримки між навчальним закладом та батьками неможлива ефективна робота ліцею.  З метою..


Читати далі…

Небесна Сотня полинула в небеса

20
Лют
2020
#Події тижня Виховання

Сьогодні в Україні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського..


Читати далі…

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ «Всі професії важливі! Всі професії потрібні!»

10
Лют
2020
#Події тижня Виховання

Вибір професії – це головне питання, яке постає перед  учнями старших класів, особливо перед  випускниками. Дітям дуже складно зробити цей вибір самотужки. Тому на допомогу їм приходять батьки, вчителі і працівники психологічної служби. В період з 03 по 07 лютого в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури  і спорту»  проходив тиждень профорієнтації, який..


Читати далі…

Екскурсія на виробництво – знайомство з професією

7
Лют
2020
#Події тижня Виховання

У рамках тижня профорієнтації  практичним психологом Шевченко Галиною Володимирівною у співпраці з вчителем географії Котелянець Іриною Іванівною  5 лютого  була проведена  екскурсія на новий завод-фракціонатор з виробництва препаратів із плазми донорської крові людини ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗА» в м. Біла Церква. Це єдиний у Східній Європі подібний завод. Його робота перетворить Україну на лідера виробництва препаратів..


Читати далі…

Туберкульоз – небезпечне інфекційне захворювання!

7
Лют
2020
#Події тижня Виховання

Туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі тому питання протидії даного захворювання є одним з пріоритетних напрямів державної політики у сфері охорони здоров’я. Розвиток світової фтизіатричної науки дав змогу розробити низку заходів і програм контролю за туберкульозом. Серед них важливе місце займає профілактика, особливо серед підростаючого..


Читати далі…