ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Небесна Сотня полинула в небеса

20
Лют
2020
#Події тижня Виховання

Сьогодні в Україні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського..


Читати далі…

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ «Всі професії важливі! Всі професії потрібні!»

10
Лют
2020
#Події тижня Виховання

Вибір професії – це головне питання, яке постає перед  учнями старших класів, особливо перед  випускниками. Дітям дуже складно зробити цей вибір самотужки. Тому на допомогу їм приходять батьки, вчителі і працівники психологічної служби. В період з 03 по 07 лютого в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури  і спорту»  проходив тиждень профорієнтації, який..


Читати далі…

Екскурсія на виробництво – знайомство з професією

7
Лют
2020
#Події тижня Виховання

У рамках тижня профорієнтації  практичним психологом Шевченко Галиною Володимирівною у співпраці з вчителем географії Котелянець Іриною Іванівною  5 лютого  була проведена  екскурсія на новий завод-фракціонатор з виробництва препаратів із плазми донорської крові людини ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗА» в м. Біла Церква. Це єдиний у Східній Європі подібний завод. Його робота перетворить Україну на лідера виробництва препаратів..


Читати далі…

Туберкульоз – небезпечне інфекційне захворювання!

7
Лют
2020
#Події тижня Виховання

Туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі тому питання протидії даного захворювання є одним з пріоритетних напрямів державної політики у сфері охорони здоров’я. Розвиток світової фтизіатричної науки дав змогу розробити низку заходів і програм контролю за туберкульозом. Серед них важливе місце займає профілактика, особливо серед підростаючого..


Читати далі…

Співпраця педагогів та батьків

19
Січ
2020
#Події тижня Виховання

Родинне виховання розглядається як одна з головних ланок виховання підростаючого покоління. Щоб зробити родинне виховання дієвим, педагоги повинні надавати батькам необхідні психолого-педагогічні знання. 19 січня 2020 року в нашому ліцеї відбулись батьківські збори, під час яких батьки мали змогу поспілкуватися з вчителями-предметниками, вчителями з видів спорту на актуальні для них теми. В навчальних групах класні..


Читати далі…

Цікаві заходи щодня

14
Січ
2020
#Події тижня Виховання

Кожного року українці з нетерпінням чекають на Різдвяні свята, які посідають особливе місце у серцях мільйонів людей. Вони асоціюються із сімейним затишком, щасливими моментами у колі друзів, з веселощами та гарним настроєм. Атмосфера родинного тепла та благополуччя відчувалася і в нашому ліцеї, адже вихованці вже почали свій новий спортивний рік. З метою організації дозвілля мешканців..


Читати далі…

Північний полюс – Україна

20
Гру
2019
#Події тижня Виховання

Новий рік – особливий день, початок наступного року. Його святкують усі, незалежно від віросповідання та поглядів. Навіть ті, хто не вірить у Діда Мороза чи Санта Клауса все одно відзначають закінчення старого і початок Нового року. Це чи не єдине свято, яке об’єднує усіх жителів планети Земля. Це велике і прекрасне свято не обійшло стороною..


Читати далі…