ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Виховання

Безпечна країна

17
Лис
2019
#Події тижня Виховання

З  11 по 17 листопада в нашому ліцеї проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. До участі були залучені ліцеїсти І – ІУ курсів. Тиждень розпочався з виставки стінних газет «Твій друг – безпечний рух». Класними керівниками був організований та проведений єдиний національний урок «Безпечна країна», метою якого є підвищення безпеки дорожнього руху, попередження травматизму учасників дорожнього..


Читати далі…

ТОЛЕРАНТНІСТЬ ВРЯТУЄ СВІТ

16
Лис
2019
#Події тижня Виховання

На нашій планеті існує дуже велика кількість різних людей. Всі ми не схожі один на одного і щоб мирно співіснувати, нам потрібно миритися з цим розмаїттям, сприймати їх погляди, інтереси, переконання. Тому толерантність є найважливішою умовою миру і злагоди в сім’ї, колективі та суспільстві. Усі люди мають недоліки – хто більші, хто менші. Ось чому..


Читати далі…

Тісна співпраця з батьками

15
Лис
2019
#Події тижня Виховання

На сьогодні сім’я відіграє визначальну роль не лише у формуванні особистості дитини, а й суспільства в цілому. Саме в сім’ї закладаються основи ціннісно-мотиваційної сфери особистості, формується її характер. Вплив сім’ї визначає життєвий шлях у майбутньому дитини. Для батьків ІV курсу 12 листопада Мельник Тетяною Степанівною проведено тренінгове заняття «Пошук професійного шляху». Під час заняття, виконуючи..


Читати далі…

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я!

10
Лис
2019
#Події тижня Виховання

Збалансоване та здорове харчування відіграє дуже важливішу роль у фізичному та розумовому розвитку дитини. Від цього залежить її зовнішній вигляд, успішність у навчанні, спорті та настрій в цілому. Нездорова їжа, як скажімо, фастфуд, взагалі не містить необхідних вітамінів, мінералів та антиоксидантів для розвитку дитини. Окрім цього, вона ще й може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям…


Читати далі…

ТИЖДЕНЬ «СТОП, БУЛІНГ!»

26
Жов
2019
#Події тижня Виховання

У сучасному, динамічно змішаному світі у різних сферах життєдіяльності людини виникає безліч проявів. І не завжди вони позитивні. Насильство є демонстрацією сили і бажанням здобути цілковитий контроль над іншою стороною. Булінг – це одна з форм насильства; це зарозуміла, образлива поведінка, пов’язана з дисбалансом влади, сили або авторитету. Останнім часом яскраво вираженими є прояви цькування,..


Читати далі…

КРАЙ КОЗАЦЬКИЙ – МОЯ ЗЕМЛЯ

23
Жов
2019
#Події тижня Виховання

Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні! Скільки слів можна підібрати, щоб описати Україну! Співуча, квітуча, красива, барвиста, прекрасна… Перш за все, це − рідна земля, − земля, де ми народилися, де зростаємо, пізнаємо її красу, чарівність, неповторність. З 13 по 20 жовтня  у нашому закладі проходив..


Читати далі…

Цікава подорож в українське минуле

14
Жов
2019
#Події тижня Виховання

Тиждень своєї діяльності творча група «Від родинного джерела до громадянського становлення» розпочала з екскурсії до Національного музею народної архітектури та побуту України в селищі Пирогів, яка відбулася 13 жовтня. Під час екскурсії ліцеїсти на чолі з вихователями Федюк О.М. та Юрченко В.В. побували в різних етнографічних зонах України, а саме: Поліссі, Наддніпрянщині  та Карпатах.  Ознайомилися..


Читати далі…