ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Починаємо з нової крапки відліку!

13
Вер
2019
#Події тижня Навчання

Новий навчальний рік. Нові задуми та проєкти, які починають втілюватися у ліцейське життя вже сьогодні. Цього тижня у рамках ліцейського креативного проєкту «Едьютеймент» став інтегрований захід – де знов поєдналися література, технології та мистецтво. Щоб додати дітям впевненості у своїх здібностях, вчителі Корнійчук Олена Сергіївна та  Жихарєва Тетяна Василівна 13 вересня разом з ліцеїстами І-ІІ..


Читати далі…

ЯК УСПІШНО ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ДПА З БІОЛОГІЇ

4
Чер
2019
#Події тижня Навчання

5 кроків психологічної підготовки У своєму житті ми обираємо два шляхи: один широкий, протоптаний тисячами ніг, інший – це шлях крізь терні до зірок – зірок всередині самих себе, це процес поступового розвитку, який дійсно починається зсередини і поступово переходить до навколишнього світу, до оточуючих, однолітків, друзів, рідних. Це шлях успіху. Що потрібно для успіху?..


Читати далі…

Проведення ДПА у 2019 році

3
Чер
2019
#Події тижня Навчання

Державна підсумкова атестація (ДПА) в основній школі (9 клас) в 2018/2019 навчальному році проводиться відповідно до «Порядку проведення державної підсумкової атестації», наказу МОН «Про проведення в 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту» та листа МОН «Щодо методичних рекомендацій про проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році». Строки..


Читати далі…

Щоб знов потрапити туди…

1
Чер
2019
#Події тижня Навчання

Дитинство – це етап життєвого циклу між немовлям, підлітковим віком та дорослим життям,  який є тільки у людей. Для чого потрібно дитинство  – для зростання, розвитку, навчання або для чогось ще? Досліджуючи цей захоплюючий кордон, де біологія стикається з культурою, де дітей підштовхує в одну сторону їх природа, а в іншу – культура, нам, вчителям,..


Читати далі…

Будемо думати, діяти та збережемо довкілля

29
Тра
2019
#Події тижня Навчання

Освітній проект «На Урок» підготував для учнів України онлайн-конкурс, який допоміг  у цікавому форматі перевірити загальну ерудицію дітей та збагатив їх новою інформацією. Всеукраїнський конкурс «3D: Думай, Дій, збережи Довкілля» дозволив перевірити знання дітей у царині екології  і звернув увагу школярів на ситуацію із вирішенням екологічних проблем в Україні та світі. Мета цього конкурсу досить проста..


Читати далі…

Вишиванка — генетичний код нашої нації

17
Тра
2019
#Події тижня Навчання

В Україні уже в 14-те відзначили «Всесвітній день вишиванки». Ця традиція виникла у 2006 році у Чернівцях і швидко поширилася скрізь, де живуть українці. З кожним роком все більше людей цього дня демонструють свою прихильність до українського традиційного одягу. Історія цієї традиції розпочалася у Чернівцях 2006 року, коли студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин..


Читати далі…

«Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги…»

10
Тра
2019
#Події тижня Навчання

День пам’яті та примирення і День перемоги символізують не тріумф переможців над переможеними , а  є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, усіх загиблих, усіх, хто..


Читати далі…