ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Перетворення образів за законами краси

17
Лис
2018
#Події тижня Навчання

Вирішальну роль в здійсненні загальнокультурного розвитку учнів грає естетичне виховання, яке можна охарактеризувати як складний і тривалий процес, коли діти отримують перші художні враження та залучаються до мистецтва. Сьогодні побувати у сучасній виставкової залі, де відбувається  знайомство з майстрами, які  творять у місті Біла Церква – це реальна можливість для ліцеїстів побачити і дізнатися більше..


Читати далі…

Екскурсія до музею

14
Лис
2018
#Події тижня Навчання

Біла Церква – це мальовниче місто з багатовіковою історією. У його центральній частині на березі річки Рось розташувався Білоцерківський краєзнавчий музей, який сьогодні є скарбницею музейного фонду України, потужним науково-методичним центром  та культурним осередок Правобережної Київщини. 13 листопада ліцеїсти групи № 13 у супроводі вчителя української мови та літератури Черненко Олени Володимирівни відвідали краєзнавчий музей..


Читати далі…

Проектна робота «Цитита тижня»

12
Лис
2018
#Події тижня Навчання

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації. Якщо ж мова стає необхідною і вживається насамперед національною елітою – сильною і високорозвиненою стає..


Читати далі…

«Велич української мови»

10
Лис
2018
#Події тижня Навчання

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято — День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України Леоніда Кучми з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства..


Читати далі…

День української писемності у міській бібліотеці

9
Лис
2018
#Події тижня Навчання

9 листопада ліцеїсти групи № 31 у супроводі вчителя української мови та літератури Черненко Олени Володимирівни і вихователя Мельник Тетяни Степанівни ходили у Білоцерківську бібліотеку – філіал №8. Відкрита трибуна «Я спілкуюся українською» – це захід, що підготували бібліотекарі з нагоди Дня української писемності та мови, у якому і взяли активну участь наші ліцеїсти. На початку..


Читати далі…

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9
Лис
2018
#Події тижня Навчання

У День української писемності та мови традиційно покладають квіти до пам’ятника Нестору Літописцеві, відзначають кращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, що випускають літературу українською мовою. Також в цей день стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, до якого щорічно долучаються понад 5 млн учасників з 20 країн світу. Крім того, в День української..


Читати далі…

Ми пізнаємо світ

5
Лис
2018
#Події тижня Навчання

Багато наук вивчають і досліджують навколишній світ. Але серед них особливе місце займають географія, хімія і біологія. Ці науки старі і нові водночас. Старі тому, що вони були відомі ще в далекі доісторичні часи. Науки молоді тому, що саме за останні два століття вони досягли значно більших успіхів, ніж за попередні тисячоліття. Кожен учитель прагне зацікавити..


Читати далі…