ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

З Масляною, будьте здорові!

13
Лют
2018
#Події тижня Виховання Навчання

Скільки приємних хвилювань виникає при одному слові – «Масляна». Веселі розваги, фольклорний експрес, смачні млинці  – так святкували Масницю у нашому ліцеї.   Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного  тижня із закликанням довгоочікуваної  весни, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік.  У Світлиці та кабінеті зарубіжної літератури..


Читати далі…

І ніколи не здаватися…

12
Лют
2018
#Події тижня Навчання

У наш бурхливий час, коли світ заполонили відео, стерео, мобілки, коли полиці супермаркетів вгинаються від величезної кількості періодичних і неперіодичних видань… У той час, коли ви можете годинами просиджувати перед моніторами комп’ютерів, чи ловити кайф, слухаючи музику… Саме тоді ми забуваємо про все на світі, а тим паче, про математику та фізику. Але вони нагадали..


Читати далі…

Будьмо здорові!

9
Лют
2018
#Події тижня Навчання

Щорічно в стінах нашого закладу проводяться заходи під гаслом «Бережи здоров’я змолоду». Метою їх є профілактика різних захворювань. На цьому тижні вчителі з основ здоров’я Скоропадська С.О. та Волик Г.П. провели диктанти, темою яких було надання додаткових знань про грізні захворювання, які небезпечні для нашого суспільства. Це, зокрема, грип, туберкульоз, кір,  небезпека для здоров’я шкідливих..


Читати далі…

Відкриття тижня фізико-математичних дисциплін

5
Лют
2018
#Події тижня Навчання

Головною метою проведення тижня є популяризація предметів фізико-математичного циклу.  Основним завданням є втілення інноваційних ідей, нових підходів щодо організації навчання і виховання ліцеїстів у сучасних умовах. Тиждень педагогічної майстерності фізико-математичних дисциплін  організовується і проводиться щорічно, згідно з річним планом роботи ліцею. Головною метою є підвищення рівня педагогічної майстерності вчителів.  Основним завданням є:  виявлення, пропаганда та здійснення..


Читати далі…

Тригонометрія – це просто!

1
Лют
2018
#Події тижня Навчання

Чомусь на запитання, яке я ставлю перед учнями: «Найскладніша тема в математиці?», найчастіше відповідають – «тригонометрія». Що саме цікаве відповідають не тільки старшокласники, а, навіть, і восьмикласники. Розділ тригонометрії вважають складним, тому що потрібно тримати в голові багато математичної інформації. Для того, щоб полегшити процес запамятовування можна скористатися  такими порадами. Порада 1. Правило коня: В..


Читати далі…

“…Цей захід відкрив для мене багато нового!”

31
Січ
2018
#Події тижня Навчання

Линь же в завтра лебедино І співай натхненно, Україно, Україно, Люба наша нене! Україна здавна приваблювала до себе світових митців. Нашій батьківщини присвячували найкращі свої рядки письменники різних країн і різних епох.  І всі вони зливаються у дзвінку пісню до нашої землі. У кабінеті зарубіжної літератури на віртуальній екскурсії радо вітали почесних гостей – відомих..


Читати далі…