ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Посміхайтеся! Сьогодні День народження смайлика! :)

19
Вер
2018
#Події тижня Навчання

-Добрий день, шановні учні! Сподіваюсь, що сьогодні на уроці на нас чекає і успіх, і радість, ви зможете продемонструвати свою обдарованість і кмітливість. Саме з таких слів починається урок у нашому закладі. Але все ж дуже цікаво зазирнути і подивитися, що саме відбувається під час самого уроку. Цього року оновлений кабінет інформатики знов гостинно зустрів ліцеїстів..


Читати далі…

Для досягнення учнями результатів навчання

18
Вер
2018
#Події тижня Навчання

В епоху інформаційних технологій та сталого розвитку сучасна освіта повинна бути якісною і професійною. А стати такою вона може лише за умови її отримання за освітніми програмами. Освітні програми – це новий якісний виток в історії розвитку української освіти. Вони мають ряд переваг: сучасність, практичність, націленість на результат. Сьогодні суспільству потрібна трансформація загальної середньої освіти,..


Читати далі…

Квест-студія «Welcome до славнозвісного спортивного ліцею!»

6
Вер
2018
#Події тижня Навчання

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для наших першокурсників ці перші дні осені постають в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до нових вершин у навчанні та спорті. Тому, щоб «новачки» відчули себе повноцінними членами нашої дружньої ліцейської родини, вчитель англійської мови Швець Н.Л. організувала і провела квест-студію «Welcome..


Читати далі…

ТОП-10 порад, як здати ЗНО і ДПА

14
Тра
2018
#Події тижня Навчання

Напевно, Ніцше мав рацію, коли казав: «Все, що нас не вбиває, робить сильнішими». Після тестування відчуєш це на собі. Здобути високі бали не просто, але можливо. Для своїх учнів ми зібрали корисні поради. Як добре підготуватися та знайти мотивацію? Цим питанням ломав собі голову не один і учень. Адже змотивувати себе до якісної і регулярної підготовки..


Читати далі…

Свято матері

11
Тра
2018
#Події тижня Навчання

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято матері .  11 травня ліцеїсти 1-2 курсів зібралися  на свято, щоб вшанувати жінку –  матір. Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона – корінь життя, берегиня роду людського,..


Читати далі…

Проектна робота «З любов’ю до України»

3
Тра
2018
#Події тижня Навчання

Необхідність використання у школі нових сучасних технологій сьогодні вже не викликає сумнівів. На  зміну  пасивному учню приходить учень як активний суб’єкт , що здобуває знання. Особливо продуктивною є проектна технологія, яка на уроках зарубіжної літератури та Київщинознавства  надає вчителю безмежні можливості для виконання навчальних завдань і розвитку творчих здібностей учнів. Саме учень стає одним із..


Читати далі…

«Дзвони Чорнобиля»

26
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Сьогодні, 26 квітня, українці та весь світ згадують одну з найстрашніших техногенно-екологічних катастроф за часів існування людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Тоді на Чорнобильській АЕС вибухнув четвертий енергоблок – у довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Ліцеїсти 11 групи вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей фізичної культури та спорту» разом..


Читати далі…