ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

«Дзвони Чорнобиля»

26
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Сьогодні, 26 квітня, українці та весь світ згадують одну з найстрашніших техногенно-екологічних катастроф за часів існування людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Тоді на Чорнобильській АЕС вибухнув четвертий енергоблок – у довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Ліцеїсти 11 групи вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей фізичної культури та спорту» разом..


Читати далі…

Використання елементів театралізованого мистецтва на уроках зарубіжної літератури

23
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Виховання творчої особистості – одна з найважливіших завдань сучасного викладання зарубіжної літератури. Театралізація – методичний прийом, що передбачає введення в урок заздалегідь підготовлених елементів театральної дії, оформлення, при якому заздалегідь підготовлені учні з’являються в класі з елементами костюма героя, вимовляють найбільш виразні його репліки. Ліцеїсти 1 та 2 курсу, знайомлячись із драматургією Мольєра та Бернарда..


Читати далі…

Креативність – здатність людини творити незвичайні ідеї

12
Кві
2018
#Події тижня Навчання

На сучасному етапі розвитку соціальних і культурних змін, розвиток креативних здібностей ліцеїстів – це одна з принципових цілей освіти. Оригінальність мислення вчителя проявляється у виборі змісту , форм і методів навчання, що формує креативне ставлення учнів через відкриття, розвідку та самовдосконалення. Під гаслом «Креативність – здатність людини творити незвичайні ідеї», був організований тиждень педагогічної майстерності..


Читати далі…

Як зробити процес навчання більш цікавим, наочним та пізнавальним

11
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Інтерактивна дошка –  це цінний інструмент для навчання. Застосування інтерактивних дошок у сфері освіти відкриває безліч додаткових можливостей. Саме з цими можливостями мали змогу познайомитися учасники практичного семінару «Smart-технології – стандарт сучасного навчального закладу», який було проведено в ліцеї 10 квітня для вчителів-предметників. Для проведення семінару були залучені провідні фахівці КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» м…


Читати далі…

Майстер-клас «Великоднє дерево»

10
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Великдень – одне з найсвітліших та найрадісніших свят, яке впродовж багатьох поколінь вшановують українці. Це свято, що об’єднує, наповнює наші серця добротою, любов’ю, зміцнює кожного з нас духовно. Людство відзначає цей день вже тисячі років. Тож зібрало чимало способів вшанування Воскреслого Христа, що сформувалися у традиції та звичаї. Традиція прикрашати великоднє дерево прийшла з Європи..


Читати далі…

Симетрія у писанках

7
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Напевне, немає такої галузі чи професії, яка б не потрапила в тенети математики. І я рада, що в цьому навчальному році маю можливість саме напередодні Великодня показати застосування однієї із тем геометрії,  такої як – “Симетрія”. Слово симетрія походить від давньогрецького – домірність, рівновага, пропорційність, гармонія.    Традиційно термін «симетрія» співвідноситься з уявленням про порядок. Герман..


Читати далі…

Великодню, своїм світлом нас благослови!

6
Кві
2018
#Події тижня Навчання

В нашому ліцеї, немов у велетенській казковій рукавичці, знаходять прихисток народні українські традиції та мистецтво наших мудрих предків за багато століть, а педагоги заохочує молодь відроджувати й продовжувати  пізнавати глибше корені української культури.  Великдень — це велике свято, яке сповнює наші душі радістю. У родинному ліцейському колі пізнавальне та весело  зустріти учні світле свято. У..


Читати далі…