ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Тиждень зарубіжної літератури як інтегрований комплекс навчально-виховних заходів

17
Жов
2021
#Події тижня Навчання

З 08.10.2021 по 14.10.2021 у нашому ліцеї проведено ряд заходів у рамках тижня  педагогічної майстерності із зарубіжної літератури вчителем Корнійчук О.С. , які були спрямовані на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до навчальних предметів. Тиждень проходив згідно затвердженого плану: реклама тижня педагогічної майстерності із зарубіжної літератури, проєкт «Смачне читання», учнівська творча..


Читати далі…

І в кожному з нас живе дух козаччини

14
Жов
2021
#Події тижня Навчання

14 жовтня ми відзначаємо три великих свята – День українського козацтва, свято Покрови Богородиці та дуже молоде свято – День захисника та захисниці України. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва. Цікаво, що святкування Дня українського козацтва збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських..


Читати далі…

Несемо добро у світ

6
Жов
2021
#Події тижня Навчання

З 4 по 6  жовтня благодійний Фонд «Happy Paw» за підтримки Міністерства освіти і науки України вже вдруге організовує в школах країни Всеукраїнський урок доброти «Гуманне і відповідальне ставлення до тварин», приурочений всесвітньому Дню захисту тварин, який відзначається 4 жовтня. Підключилися до цієї всеукраїнської акції і у стінах нашого закладу. Вчителі Волик Галина Павлівна та..


Читати далі…

«Ми – єдині, ми – за мир»

21
Вер
2021
#Події тижня Навчання

Найбільше в світі щастя – це коли на всій Землі панує мир, коли всі люди живуть дружно та спокійно, коли рідна земля не здригається від страшних і несамовитих вибухів, не ллються гіркі сльози втрат, коли всі живуть в злагоді.  Наша мета – привернути увагу до проблем миру і ефективних способів його досягнення. Міжнародний День миру..


Читати далі…

ЦІКАВЕ ТА ПІЗНАВАЛЬНЕ НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ

21
Вер
2021
#Події тижня Навчання

Відповідно до вимог часу й змін у системі освіти змінюються й підходи до підвищення кваліфікації. Завдання системи підвищення кваліфікації вчителів сьогодні вже не полягають тільки в розширенні й поглибленні методичних знань зі спеціальності. Учителі повинні опанувати ефективні сучасні технології.  Щоб поповнити знання з метою власного педагогічного зростання та розвиток ІТ-компетенцій вчителі ліцею Волик Г.П. та..


Читати далі…

Діти – наше майбутнє

2
Чер
2021
#Події тижня Навчання

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього –..


Читати далі…

ЗАПРОШЕННЯ В МИСТЕЦТВО: КОМУ БУТИ ХУДОЖНИКАМИ?

1
Чер
2021
#Події тижня Навчання

Всім відомо, що у школі вчать дітей читати, писати, рахувати, засвоювати математичні теореми та хімічні формули, а ще намагаються розвивати творчі здібності. Елемент творчості є присутнім у будь-якому виді людської діяльності. Однак справедливо говорити не тільки про художні творчі здібності, але і про технічні творчі здібності, про математичні творчі здібності і т.п.. Тому розв’язок цієї..


Читати далі…