ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Козацького вам здоров’я!

13
Жов
2020
#Події тижня Навчання

14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст. Цьому святу присвятили всій захід вчителі ліцею Скоропадська С.О. та Котелянець І.І. в рамках тижня з основ здоров’я.  Спочатку учні..


Читати далі…

Логічне мислення + абстрактна уява

11
Жов
2020
#Події тижня Навчання

Щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента від 9 жовтня 1998 р. в Україні відзначається День художника. Ініціаторами встановлення нового свята виступили діячі Спілки художників України, а в самому Указі підкреслюється, що День художника заснований, “враховуючи роль художників України в розвитку українського образотворчого мистецтва, відродженні національних традицій у художній творчості”. У рамках прєктної..


Читати далі…

Урок у стилі STA: наука, технології, мистецтво

10
Жов
2020
#Події тижня Навчання

Світ стрімко змінюється, а розвиток технологій стимулює зростання попиту на нові види знань,  адже знання завжди мають високу цінність у суспільстві. Вчителі нашого ліцею  стають активними агентами змін освітньої реформи. І, якщо раніше в основі отримання знань виступали виключно класичні уроки, то сьогодні в освітньому процесі з’являються та успішно функціонують багато альтернативних проєктів. Так на..


Читати далі…

Тиждень педагогічної майстерності зарубіжної літератури – «І творчість, і праця, і успіх…»

9
Жов
2020
#Події тижня Навчання

Сучасній школі сьогодні потрібний учитель, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови добре організованої і спланованої роботи та педагогічної майстерності вчителя. З метою зацікавлення, розвитку інтересу учнів до зарубіжної літератури і читання, поглиблення і поширення знань із предмета, сприяння розвитку читацької культури, формування креативного мислення з..


Читати далі…

Це в один час і дозвілля, і спорт, і навчання

25
Вер
2020
#Події тижня Навчання

Ігри бувають різними. Це вам і ігри спортивні, і логічні, і соціально-рольові, і навчально-пізнавальні. Гра – це не просто розвага, а закладена природою форма навчання та фізичного виховання. Сьогодні наше життя стає більш складним, наповнюючись соціальними та економічними стосунками, тому і ігри, в які ми граємо, також більш складні та вишукані. Однак є ігри, які..


Читати далі…

Ми за мир

21
Вер
2020
#Події тижня Навчання

21 вересня 2020 року у  ліцеї до Міжнародного дня миру вчитель географії Котелянець І.І. разом з ліцеїстами 11 групи провела виховний захід «Ми за мир». Це свято відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Привернути увагу до проблеми миру на Землі – ось основна мета..


Читати далі…

Зустрічаємо разом THE YEAR OF MATHEMATICS

21
Вер
2020
#Події тижня Навчання

Дехто вважає, що їхнє життя ніяк не пов’язане з математикою і їм не потрібно розбиратися в нетрях даної теми особливо на уроках англійської мови. Але цифри оточують нас скрізь: номери телефонів, кредитних карт, рейсів, не кажучи вже про дати. Тому, як вважає вчитель англійської мови Олена Петрівна Фіялко, знання математичних термінів англійською мовою стане в..


Читати далі…