ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Діти – наше майбутнє

2
Чер
2021
#Події тижня Навчання

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього –..


Читати далі…

ЗАПРОШЕННЯ В МИСТЕЦТВО: КОМУ БУТИ ХУДОЖНИКАМИ?

1
Чер
2021
#Події тижня Навчання

Всім відомо, що у школі вчать дітей читати, писати, рахувати, засвоювати математичні теореми та хімічні формули, а ще намагаються розвивати творчі здібності. Елемент творчості є присутнім у будь-якому виді людської діяльності. Однак справедливо говорити не тільки про художні творчі здібності, але і про технічні творчі здібності, про математичні творчі здібності і т.п.. Тому розв’язок цієї..


Читати далі…

Рік математики завершується

26
Тра
2021
#Події тижня Навчання

От і підходить до свого календарного завершення 2020/2021 навчальний рік. Цей рік ввійде в історію, як Рік математики.  Задум Року математики був у приверненні уваги до точної науки загалом та створення на рівні держави ресурсів і платформ, які дадуть дітям можливість вивчати предмет цікаво та неординарно, а також у проведенні спеціальних тематичних заходів у закладах..


Читати далі…

Візерунок на цифровому полотні вишиванки

24
Тра
2021
#Події тижня Навчання

Вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом, символом благополуччя і любові в сім’ї. Сьогодні вишиванка символізує для нас все те, що робить нас українцями, все, що зворушує, надихає, викликає гарні почуття. Ліцей завжди залишається осередком де шанують українські звичаї та традиції. Багато років поспіль влаштовуються для ліцеїстів зустрічі у Світлиці, організовуються майстер-класи до весняного..


Читати далі…

Хто шукає нових вражень?! ВПЕРЕД!

21
Тра
2021
#Події тижня Навчання Святкуємо разом

Музеї – духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвиткові. Міжнародний день музеїв — щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. Тема Міжнародного дня музеїв 2021 року — “Майбутнє музеїв: відновлення і переосмислення”. У постковідну еру вона є як ніколи актуальною. Адже кожен із нас має дбати про культуру,..


Читати далі…

Пам’ятаємо! ІНТЕРНЕТ Є НЕБЕЗПЕЧНИМ!

29
Кві
2021
#Події тижня Навчання

Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Крім того, що Інтернет дозволяє знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло спілкування. І це стало можливим завдяки онлайн чатам, форумам, соціальним мережам та іншим подібним платформам. Давайте замислюємося і спробуємо дати відповідь на..


Читати далі…

Чорнобиль у пам’яті моїй

26
Кві
2021
#Події тижня Виховання Навчання

Була весна – квітуча, напоєна запахами землі й нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ. Чорний день Чорнобильської трагедії ось вже 35 років продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і..


Читати далі…