ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

17
Гру
2021
#Події тижня Навчання

«Проживши три чверті свого життя поза межами України, я завжди і всюди представлявся: «Богдан Гаврилишин, українець»». Відтепер щороку ми вшановуємо пам’ять Богдана Гаврилишина – пластуна з майже 80-літнім «стажем», якого називали найвпливовішим українцем  світу. Указом Президента України 2016 році його обуло нагороджено Орденом Свободи – найвищим орденом України за «визначний особистий внесок у піднесення міжнародного..


Читати далі…

Формуємо цікавість до вивчення народних традицій

15
Гру
2021
#Події тижня Навчання

Новорічні свята, що наближаються, завжди радісні і веселі, а щоб зробити їх ще веселішими, інтернет суспільство пропонує різноманітні онлайн конкурси та квести, у яких залюбки беруть участь і дорослі і діти. Щороку освітній проєкт «НА УРОК» проводить ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Зимові свята в традиціях нашого народу» – це конкурс для тих, хто з нетерпінням чекає зимової казки, яку приносять ці..


Читати далі…

ТИ МАЄШ СИЛУ РЯТУВАТИ

3
Гру
2021
#Події тижня Навчання

Тиждень історії та правознавства в КЗ КОР “КОЛІФКС”  розпочався онлайн уроком – реквієм “Голодомор 1932-1933 років”. Пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. 30 листопада ліцеїсти IV курсу говорили про події, які сталися в історії нашої держави. Шляхом аналізу зібраних фактів та працюючи з додатковими історичними джерелами учні..


Читати далі…

Як спектр методичних прийомів доповнюється оригінальними новаціями

19
Лис
2021
#Події тижня Навчання

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь та дозволяє передавати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, вона визначає свідомість, творить людину, культуру, історію. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. З 9 по 16 листопада у ліцеї проходив тиждень української мови..


Читати далі…

Міжнародний урок доброти

16
Лис
2021
#Події тижня Навчання

У нашому календарі є дні, які називають Всесвітніми. Вчителі Волик Галина Павлівна та Скоропадська Світлана Олексіївна переконані, що з’являються такі дні тому, що існують проблеми, які вимагають до себе особливої уваги всього людства. Для дітей цей день не повинен залишатися просто датою, він повинен привернути увагу до проблеми, викликати співпереживання, навчити правильному ставленню до живої..


Читати далі…

УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

9
Лис
2021
#Події тижня Навчання

Сьогодні 9 листопада о 10:00 відбудеться радіодиктант національної єдності, який транслюватимуть на загальнонаціональному телеканалі «UA: Перший», регіональних суспільних мовниках, ютуб-каналі «UA: Перший» та на фейсбук-сторінках Суспільного мовлення, телеканалу «UA: Перший» і регіональних філій Суспільного. Традиційно радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях «Українського радіо» та радіо «Культура». Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь. О 10.00 годині..


Читати далі…

Тиждень природничих наук

1
Лис
2021
#Події тижня Навчання

Відповідно до річного плану роботи Комунального закладу Київської обласної ради «Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту» з 25 по 29 жовтня проходив  тиждень наук природничого циклу.   У сучасних умовах розвитку суспільства знання про природу та навколишнє середовище  залишаються одним з основних складників змісту природничої освіти. Ці знання є основою для формування в учнів..


Читати далі…