ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Плекаємо українську ідентичність

13
Лис
2019
#Події тижня Навчання

Сучасний світ складний. Важливо не лише дати знання дітям, а й навчити користуватися ними. Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації в житті, навчанні та праці. Однією з ключових компетентностей Нової української школи є спілкування державною мовою, тобто українською мовою. Це вміння усно і письмово висловлювати..


Читати далі…

День української писемності та мови

8
Лис
2019
#Події тижня Навчання

9 листопада  усі українці відзначають свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. День української писемності та мови було ухвалено Указом президента України від 6-го листопада 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що..


Читати далі…

Подвиг ветеранів Другої світової війни

7
Лис
2019
#Події тижня Навчання

 76 років тому 6 листопада Київ був визволений від нацистських окупантів. Це відбулось, як свідчить  історія, у результаті Київської наступальної операції, яка тривала з 3 до 13 листопада 1943 року і була складовою частиною Битви за Дніпро – однієї з наймасштабніших і найкровопролитніших воєнних операцій у світовій історії. Тисячі втрачених життів, спалені будинки та руїни..


Читати далі…

Славетні й незабутні імена Білоцерківщини

6
Лис
2019
#Події тижня Навчання

Є люди, життя і діяльність яких становлять славу нашої землі. Серед них –   наш земляк, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка за роман «Вічний Іван», лауреат республіканської премії ім. А.Головка та Білоцерківської міської літературно-мистецької премії ім. І.С.Нечуя-Левицького Віктор Олександрович Міняйло. 26 листопада 2018 року на 100-му  році життя перестало битися серце цього видатного українського..


Читати далі…

Навчання, що відбувається природним шляхом

5
Лис
2019
#Події тижня Навчання

Всесвіт неперервно змінюється, даючи більше можливостей застосовувати нові методи та підходи до навчання. Класні кімнати стають навчальними середовищами, де учні разом з вчителями беруть участь у  моделюванні та проведенні досліджень, формуванні та обговоренні гіпотез, що підтверджуються доказами й міркуваннями. Таке навчання реалізується через міжпредметні зв’язки, що виходять за межі програми одного конкретного предмета. Це розширює..


Читати далі…

Освітній квест для молоді – усвідомлення проблем розвитку

25
Жов
2019
#Події тижня Навчання

Україна знаходиться на шляху реформ, впровадження яких займе не один рік. У цей процес активно війде та молодь, яка зараз навчається за партами. Набуття молодою людиною всієї повноти громадянських прав і обов’язків свідчить про те, що суспільство уже визнає за нею високий ступінь соціальної зрілості, розвинуте почуття відповідальності, здатність приймати рішення, керуючись не тільки особистими..


Читати далі…

СПІЛЬНА ТВОРЧІСТЬ УЧИТЕЛЯ ТА УЧНІВ

19
Жов
2019
#Події тижня Навчання

Сучасний учень – це звичайна людина, яка живе в своєму сучасному світі, йде в ногу з часом і думає про майбутнє. Він отримує  оцінки, часто забуває вдома щоденник, робить домашнє завдання, слухає популярну музику, модно одягається і постійно мріє, слухає вчителя на уроці і бігає на перервах. Він вихований і розумний, чуйний і довірливий, товариський..


Читати далі…