ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Майстер-клас з розпису імбирних пряничків

23
Січ
2020
#Події тижня Навчання

22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Саме 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. День Соборності офіційно  почали відзначати з 1999 року,  згідно з указом президента «Про День..


Читати далі…

Я і соціум – правила співіснування

7
Гру
2019
#Події тижня Навчання

В ліцеї в рамках тижня історії та правознавства з метою підвищення обізнаності підлітків у сфері прав людини, значення прав  у  житті кожного та механізмів їх захисту  28 листопада 2019 року було проведено годину спілкування «Особиста гідність. Громадянська позиція». Ліцеїсти 23 групи приймали участь у різноманітних конкурсах і вікторинах, розігрували сценки та зняли відеоролик, в якому..


Читати далі…

В діалозі та на практиці

5
Гру
2019
#Події тижня Навчання

Математика + англійська мова – це настільки серйозні предмети, що не варто уникати жодної можливості урізноманітнити їх. І це вдалося зробити 4 грудня у ліцеї під час проведення інтегрованого уроку з математики та англійської мови з ліцеїстами III курсу. Основна ідея заходу полягала у тому, щоб спробувати себе у ролі британських студентів та дізнатися про..


Читати далі…

Діти – найцінніший скарб

29
Лис
2019
#Події тижня Навчання

27 та 28 листопада в стінах нашого закладу  пройшли заходи, присвячені року дитини на Київщині. Серед усього розмаїття думок один факт залишається беззаперечним: діти – безцінний дар.На думку Я.Коллета,  здорові люди – це найкоштовніший капітал держави. Ось чому народ, який ігнорує здоров’я дітей, приречений на загибель. Пригадаємо відповідні статті Конвенції ООН про права дитини. Так,..


Читати далі…

ЛИСТОПАД – для ерудитів

22
Лис
2019
#Події тижня Навчання

Середина листопада була дуже інтелектуально насиченою для учнів нашого закладу. Вони вирішили показати свої знання і ерудицію з різних предметів. Вчителі ліцею надали їм таку можливість. Вже не перший рік поспіль освітній портал «На урок» пропонує учням України інтернет-завдання з різних дисциплін. Цей рік не був виключенням. Юні хіміки завзято та  із задоволенням на 40..


Читати далі…

Набуття життєвих компетентностей в освітньому процесі

18
Лис
2019
#Події тижня Навчання

Ніколи ще людство не відчувало себе настільки грамотним і всесильним, як на початку XXI століття. Сьогодні шкільна освіта, як живий організм, який постійно змінюється, стає тим творчим середовищем різних рівнів і напрямків, завдання якого – дати дитині можливість знайти себе в цьому складному сучасному світі.  Пріоритетним питанням для освітян у цьому навчальному році залишається впровадження..


Читати далі…

Плекаємо українську ідентичність

13
Лис
2019
#Події тижня Навчання

Сучасний світ складний. Важливо не лише дати знання дітям, а й навчити користуватися ними. Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації в житті, навчанні та праці. Однією з ключових компетентностей Нової української школи є спілкування державною мовою, тобто українською мовою. Це вміння усно і письмово висловлювати..


Читати далі…