ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Вишиванка — генетичний код нашої нації

17
Тра
2019
#Події тижня Навчання

В Україні уже в 14-те відзначили «Всесвітній день вишиванки». Ця традиція виникла у 2006 році у Чернівцях і швидко поширилася скрізь, де живуть українці. З кожним роком все більше людей цього дня демонструють свою прихильність до українського традиційного одягу. Історія цієї традиції розпочалася у Чернівцях 2006 року, коли студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин..


Читати далі…

«Знов білим цвітом вкрилися сади, і знов приходить свято Перемоги…»

10
Тра
2019
#Події тижня Навчання

День пам’яті та примирення і День перемоги символізують не тріумф переможців над переможеними , а  є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, усіх загиблих, усіх, хто..


Читати далі…

Великодня навчальна подорож

1
Тра
2019
#Події тижня Навчання

Є багато свят, які полюбляють зустрічати українці. Але чи не найголовнішим є Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію, любов. Тому у ліцеї протягом тижня відбулися заходи, присвячених цьому світлому дню. Даний навчальний проект був впроваджений вчителем світової літератури Корнійчук Оленою Сергіївною з метою виховання поважного ставлення до традицій свого народу,..


Читати далі…

Яскравий приклад STEM-освіти

24
Кві
2019
#Події тижня Навчання

Робота сучасного вчителя передбачає творчий підхід. Саме стан творчості і спонукає до різних знахідок. Зараз в умовах побудови нової української школи стала дуже актуальна STEM-освіта. Цей сучасний термін для вчителя перекладається як міжпредметні зв’язки, але у більш вузькому значенні. І тут, як ніколи, простягає руку допомоги проектна діяльність, яка передбачає і роботу в команді, і..


Читати далі…

Закохані в Україну!

15
Кві
2019
#Події тижня Навчання

У кожного з нас є Батьківщина – країна, яка одна на всіх. Це наша прекрасна Україна. Я вважаю, що любов до Батьківщини, до України, неусвідомлено завжди живе в серці кожного з нас. І проявляється вона і в гірку, і в радісну для країни годину. Саме під гаслом: «In love with Ukraine», що в перекладі означає..


Читати далі…

Шекспірівські дні

8
Кві
2019
#Події тижня Навчання

Творчий урок для учня  – це урок, на якому учні для особистих по­треб і мотивів формулюють цілі діяльності та організовують адекватну цим цілям діяльність. Творчий урок для вчителя — це урок, на якому організовується твор­ча діяльність учнів, які самостійно “створюють”  новий для себе про­дукт, нові знання, нову систему дій, новий метод досягнення мети. У квітні..


Читати далі…

Птахи – окраса нашого життя

4
Кві
2019
#Події тижня Навчання

Вони зачаровують своїм співом і надають природі неповторного колориту. Вже більше століття уся світова спільнота 1 квітня відзначає Міжнародний день птахів, який запровадили ще у 1906 році, підписавши Міжнародну конвенцію про охорону птахів, але стали масово відзначати Міжнародний день птахів у форматі інтернаціонального екологічного свята лише з 1994 року. Доброю традицією нашого ліцею стало святкування..


Читати далі…