ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

ТОП-10 порад, як здати ЗНО і ДПА

14
Тра
2018
#Події тижня Навчання

Напевно, Ніцше мав рацію, коли казав: «Все, що нас не вбиває, робить сильнішими». Після тестування відчуєш це на собі. Здобути високі бали не просто, але можливо. Для своїх учнів ми зібрали корисні поради. Як добре підготуватися та знайти мотивацію? Цим питанням ломав собі голову не один і учень. Адже змотивувати себе до якісної і регулярної підготовки..


Читати далі…

Свято матері

11
Тра
2018
#Події тижня Навчання

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято матері .  11 травня ліцеїсти 1-2 курсів зібралися  на свято, щоб вшанувати жінку –  матір. Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона – корінь життя, берегиня роду людського,..


Читати далі…

Проектна робота «З любов’ю до України»

3
Тра
2018
#Події тижня Навчання

Необхідність використання у школі нових сучасних технологій сьогодні вже не викликає сумнівів. На  зміну  пасивному учню приходить учень як активний суб’єкт , що здобуває знання. Особливо продуктивною є проектна технологія, яка на уроках зарубіжної літератури та Київщинознавства  надає вчителю безмежні можливості для виконання навчальних завдань і розвитку творчих здібностей учнів. Саме учень стає одним із..


Читати далі…

«Дзвони Чорнобиля»

26
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Сьогодні, 26 квітня, українці та весь світ згадують одну з найстрашніших техногенно-екологічних катастроф за часів існування людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Тоді на Чорнобильській АЕС вибухнув четвертий енергоблок – у довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Ліцеїсти 11 групи вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей фізичної культури та спорту» разом..


Читати далі…

Використання елементів театралізованого мистецтва на уроках зарубіжної літератури

23
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Виховання творчої особистості – одна з найважливіших завдань сучасного викладання зарубіжної літератури. Театралізація – методичний прийом, що передбачає введення в урок заздалегідь підготовлених елементів театральної дії, оформлення, при якому заздалегідь підготовлені учні з’являються в класі з елементами костюма героя, вимовляють найбільш виразні його репліки. Ліцеїсти 1 та 2 курсу, знайомлячись із драматургією Мольєра та Бернарда..


Читати далі…

Креативність – здатність людини творити незвичайні ідеї

12
Кві
2018
#Події тижня Навчання

На сучасному етапі розвитку соціальних і культурних змін, розвиток креативних здібностей ліцеїстів – це одна з принципових цілей освіти. Оригінальність мислення вчителя проявляється у виборі змісту , форм і методів навчання, що формує креативне ставлення учнів через відкриття, розвідку та самовдосконалення. Під гаслом «Креативність – здатність людини творити незвичайні ідеї», був організований тиждень педагогічної майстерності..


Читати далі…

Як зробити процес навчання більш цікавим, наочним та пізнавальним

11
Кві
2018
#Події тижня Навчання

Інтерактивна дошка –  це цінний інструмент для навчання. Застосування інтерактивних дошок у сфері освіти відкриває безліч додаткових можливостей. Саме з цими можливостями мали змогу познайомитися учасники практичного семінару «Smart-технології – стандарт сучасного навчального закладу», який було проведено в ліцеї 10 квітня для вчителів-предметників. Для проведення семінару були залучені провідні фахівці КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» м…


Читати далі…