ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Цифрова освіта в дії

26
Бер
2021
#Події тижня Навчання

У сьогоднішньому суспільстві цифрові навички належать до базових – поряд із грамотністю та вмінням рахувати. Володіння інструментами, призначеними для розв’язання типових та пов’язаних із професійною діяльністю завдань, і вміння опановувати нові – одна з ключових компетенцій кваліфікованого фахівця будь-якої галузі.  Від рівня цифрової грамотності залежить не тільки комфорт проживання в країні цифрових сервісів, а й..


Читати далі…

“Поезія – це завжди неповторність”(до дня народження Ліни Василівни Костенко)

22
Бер
2021
#Події тижня Навчання

ХХ століття увійшло в історію української літератури як століття поезії. У читацькій пам’яті лишаються не окремі рядки чи навіть вірші, а постаті поетів, і одними з найяскравіших є поети-шістдесятники – Д. Павличко, М. Вінграновський, І. Драч, В. Симоненко. На чолі цієї невеликої когорти ми бачимо постать жінки – Ліни Костенко, яка стала символом честі і..


Читати далі…

Чи один раз на рік?!

15
Бер
2021
#Події тижня Навчання

Саме  так – один раз на рік у нашому закладі відбуваються заходи присвячені Дню народження числа Пі. Цей навчальний рік не став виключенням. Так, 12 березня ліцеїстки 42 випускної групи  об’єдналися за одним спільним столом для того, щоб відзначити це математичне свято. До їхнього столу  заздалегідь вже було  приготовлено: пластилін, зубочистки, клей, різнокольорові набори цифр..


Читати далі…

Нас єднає Тарасове слово

12
Бер
2021
#Події тижня Навчання

В Україні весна починається Шевченком. Перші березневі дні в нашій країні пов’язані з іменем Великого Кобзаря. У березні він народився. У березні 1840 року вийшов його “Кобзар”, який став книгою книг. У березні він і покинув цей світ. Тому саме в ці дні ми вшановуємо пам’ять Т.Г.Шевченка — великого поета, художника, мислителя та генія українського народу. 9..


Читати далі…

Велич Кобзаря

10
Бер
2021
#Події тижня Навчання

Світ змінюється, час летить, але є унікальні особистості, яких ми пам’ятаємо завжди. Саме такою визначною постаттю і є Тарас Григорович Шевченко, до 207-річниці від дня народження якого вчителі географії та історії прагнули відкрити для ліцеїстів нові грані таланту поета, показати не закам’янілу постать з підручника, а генія свого часу, діяча національно-визвольного руху, фольклориста та етнографа…


Читати далі…

Вінок шани Лесі Українці

5
Бер
2021
#Події тижня Навчання

Нещодавно виповнилося 150 років від дня народження Лесі Українки – української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури. Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок – вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики. Вчителі-філологи ліцею до ювілейної річниці від дня..


Читати далі…

Найбільше багатство – Здоров’я

2
Бер
2021
#Події тижня Навчання

Кажуть, здоров’я – найдорожчий скарб. І це цілковита правда. Хіба, людина, яка має багато грошей, буде щасливою без здоров‘я Здоров‘я – це стан людини, яка живе в гармонії з собою та  піклується про свій організм. «Здоров’я понад усе» – це гасло актуальним було завжди. Але сьогодні воно сприймається особливо гостро. Традиційно вчителі  ліцею Волик Г.П…


Читати далі…