ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Розвиваємо просторове мислення у 3D-форматі

28
Гру
2020
#Події тижня Навчання

Сьогодні дітей більше цікавлять ґаджети та лайки в Інстаграмі, втримати їхню увагу та інтерес до шкільних предметів стає дедалі важче. Але педагоги нашого закладу находять такі форми навчання, аби принаймні на 45 хвилин учні й не згадували про соцмережі та здійснювали пошук розв’язання проблеми власноруч. На ІУ курсі з математики ліцеїсти ретельно вивчають властивості многогранників..


Читати далі…

Те, що несе в собі емоційний заряд

25
Гру
2020
#Події тижня Навчання

Виявляється, дитяча фантазія безмежна, тому надзвичайно важливо створювати всі умови для її виявлення, розвитку та реалізації. Здатність генерувати ідеї, малювати в уяві – це важливий вид розумової діяльності та чи не найголовніша навичка кожної людини. Тому завдання педагогів нашого ліцею – навчити дитину думати через призму творчості. 24 грудня в рамках проєкту «Мистецтво нашого життя» Корнійчук Олена..


Читати далі…

Зустріти зимові свята ще яскравіше!

24
Гру
2020
#Події тижня Навчання

Чарівна пора зимових свят: прикрашання ялинки та будинку яскравими вогнями, випікання святкового печива, колядування і, головне, відчуття домашнього затишку та родинного тепла. Новий рік та Різдво – це очікування дива та здійснення найзаповітніших мрій, коли приходить зима, вулиці обсипає снігом, і ми воліємо грітися в теплих оселях, а не мерзнути надворі. Карантин не став на..


Читати далі…

День теореми Піфагора

18
Гру
2020
#Події тижня Навчання

Напевно,  всі хто вчився в школі давно, і  ті,  що навчаються зараз, пам’ятають теорему Піфагора. Вперше з теоремою Піфагора ліцеїсти знайомляться у восьмому класі на уроці геометрії.  І надалі,  ця теорема супроводжує їх кожного наступного уроку. Покоління старших людей пам’ятає  ще зі  шкільних років приказки про теорему Піфагора: “Піфагорові штанці файні є у три кінці”,..


Читати далі…

Чого варта теорія, якщо вона не підтверджена практикою?!..

10
Гру
2020
#Події тижня Навчання

Сьогодні метод проєктів вважають одним з найперспективніших методів навчання, адже він створює умови для творчої самореалізації тих, хто навчається та тих, хто навчає. На думку педагогів ліцею, проєктна діяльність підвищує мотивацію до навчання, сприяє розвитку інтелектуальних здібностей, дозволяє залучити кожного ліцеїста до активного пізнавального процесу. Реалізація методу проєктів на практиці змінює роль вчителя під час..


Читати далі…

1 грудня Всесвітній День боротьби зі СНІДом

4
Гру
2020
#Події тижня Навчання

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. Всесвітній день боротьби зі..


Читати далі…

«Намалювати» картину власного життя

3
Гру
2020
#Події тижня Навчання

Людина — це унікальна істота, яка суттєво відрізняється від усіх інших створінь, адже їй не достатньо просто жити, вона мусить розуміти для чого вона живе. Насправді, питання про сенс життя є одним з найскладніших питань, перед яким стояло людство протягом цілої історії свого існування. Напевно кожен з нас хоча б раз у житті ставив його..


Читати далі…