ua ua
вид
Комунальний заклад Київської обласної ради

Київський обласний ліцей-інтернат
фізичної культури і спорту

вид вид вид вид вид вид вид вид вид вид

Категорія: Навчання

Підбиваємо підсумки роботи

28
Тра
2020
#Події тижня Навчання

Наші ліцеїсти завжди з радістю брали участь у різноманітних освітніх конкурсах.  Вони, як істинні спортсмени, намагаються йти до перемоги. Не всі одержують високі результати. Але для нас, вчителів, всі вони – переможці! Адже діти намагалися чомусь навчитися, витратили свій вільний час на поглиблення знань з певного предмета. А це вже перемога над собою! Тому нам..


Читати далі…

22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття (International Biological Diversity Day)

22
Тра
2020
#Події тижня Навчання

20 грудня 2000 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття (Резолюція 55/201). Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному..


Читати далі…

Безпека в Інтернеті – це не вигадка, це необхідність!

12
Тра
2020
#Події тижня Навчання Оголошення

Сьогодні інтернет-технології стали необхідною складовою життя дітей, підлітків, молоді, дорослих та людей похилого віку. Комп’ютер, телефон, планшет є не тільки засобом спілкування, самовираження та розваги, але став важливим інструментом інформаційного, комунікативного взаємозв’язку у суспільстві,  джерелом знань, транслятором освітнього процесу, необхідним компонентом розвитку особистості. Тому питання безпеки в мережі стає більш ніж актуальним. У цьому контексті..


Читати далі…

КНИГА – це світ, видимий через людину

24
Кві
2020
#Події тижня Навчання

День книги, здавалося б, що це за свято? Це не Новий Рік та не день народження, а святковий настрій не літає в повітрі цього дня. Але для тих, хто живе світом книжок,  це особлива дата. Адже як можна не любити книжки, коли, завдячуючи їм, ми проживаємо безліч маленьких життів. Сьогодні, коли без Інтернету і цифрових..


Читати далі…

Всесвітній день творчості та інновацій

21
Кві
2020
#Події тижня Навчання

Мабуть, ніхто не стане заперечувати, що знання потрібні людині, щоб життя було приємним, зручним, комфортним та максимально безпечним. Такі знання набуваються нами через закладений в нашій природі творчий процес. Він дозволяє створювати щось унікальне і корисне, що часто породжує справжні інновації, а вони в свою чергу дозволяють нам вирішувати ті завдання, які ставить перед нами..


Читати далі…

Під час Великодніх свят

17
Кві
2020
#Події тижня Навчання

Ось і завершується  п’ятий тиждень карантину. Ми розуміємо, що карантин – це не канікули, і до цього ставимося серйозно. Освітній процес в ліцеї не зупинився, адже він перелаштований на дистанційний формат. Ми опановуємо нові ресурси разом, спілкуємося, підтримуємо і дійсно сумуємо один за одним. Попереду святкові дні. Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки..


Читати далі…

Опановуємо новий формат здобуття знань разом

11
Кві
2020
#Події тижня Навчання

Для закладів освіти карантин – не нова практика, проте цей відрізняється від усіх інших. Складно спрогнозувати термін вимушеної ізоляції. Дистанційне навчання в таких умовах поставило перед освітянами непрості завдання: як організувати навчання дітей в умовах карантину, коли вчитель не може бути поруч?! І як зрозуміти, чи вивчила щось дитина, коли традиційні способи оцінювання недоступні?! Вчителів..


Читати далі…