20 листопада  2018 року у  нашому закладі   ліцеїсти 41 групи  вшанували пам’ять   про тих, хто поліг під час Революції Гідності – Героїв Майдану. 

Метою заходу було ознайомлення ліцеїстів із історичним та суспільним значенням Революції Гідності; виховувати почуття гордості за свою Вітчизну, глибокої вдячності тим, хто ціною власного життя і здоров’я виборював свободу та щасливе майбутнє рідної землі.  Вшанувати героїзм українських захисників і тих, хто поліг, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

«Історію творить народ» – не раз ми чули ці крилаті слова, але тільки тепер вони почали набувати конкретного змісту. Зараз кожен із нас  стає не лише простим очевидцем, але й учасником народження і побудови нової України – насправді незалежної, насправді вільної, справедливої та демократичної європейської держави.

Під час заходу ліцеїсти переглянули відео «Революція Гідності», вшанували пам’ять героїв. Ми назвали імена, згадали їх, бо не маємо права забувати!   І ми будемо пам’ятати про них.