Організувати роботу всього ліцею під час дистанційного навчання – це головне завдання для вчителів та адміністрації закладу! Правильна організація дистанційного навчання – річ особливо необхідна під час воєнного стану. Низка учнів з різних причин не можуть відвідувати онлайн уроки і змушені займатися самостійно. Однак в епоху технологій, які практично доступні для кожної людини і вміщуються у смартфоні, організувати по-справжньому якісне навчання можна за допомогою різних інтернет ресурсів та сервісів.

Для здійснення  дистанційного формату навчання в ліцеї використовується платформа Google Classroom, яка в своєму арсеналі має велику кількість інструментів для освіти. Classroom навряд чи можна назвати класичною системою дистанційного навчання, це скоріше середовище спільної роботи де створені предметні курси для кожної навчальної групи. Вчителі мають змогу ділитися з учнями необхідним навчальним матеріалом, запропонувати різнорівневі завдання для ліцеїстів, оцінювати завдання учнів і стежити за їх прогресом, а також організувати спілкування учнів.

З метою розширення освітніх можливостей кожного з учасників навчального процесу за рекомендаціями МОН, пропонуємо перелік корисних ресурсів для вчителів та учнів щодо навчання.

 “Навчання без меж” – освітній проєкт відеоуроків

8 клас    9 клас   10 клас    11 клас

Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11, що містить телевізійний формат

8 клас     9 клас     10 клас     11 клас

 “Всеукраїнська школа онлайн”, що містить відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також Кабінет вчителя, який допомагає залишатися на зв’язку з учнями.

8 клас      9 клас     10 клас    11 клас

Шановні дорослі та діти! Використовуйте всі можливості для забезпечення якісної освіти у небезпечний час для нашої країни. Розумно та творчо опановуйте нові інтернет ресурси для отримання гарних результатів

Добірка сервісів для дистанційного навчання для вчителів від команди Мінцифри

ІНТЕРАКТИВНІ ПОДОРОЖІ І ВИСТАВКИ

https://ukrainewow.com (Ukraine Wow)

https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/ (подорож українськими музеями просто неба)

https://khanenkomuseum.kiev.ua/uk/pro-musey/virtualnyi-tur (прогулянка музеєм Ханенків)

https://britishmuseum.withgoogle.com (екскурсія Британським музеєм)

https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne (Лувр)

https://artsandculture.google.com (художні колекції з усього світу)

https://www.staatsoperlive.com (Віденська опера)

https://www.metopera.org (Метрополітен)

https://www.facebook.com/frankotheatre/ (трансляції вистав театру Франка)

https://www.youtube.com/channel/UCbNaKxi1j-Q5jWZDpJZp56g/featured (Ukrainer)

https://wisecow.com.ua (лекції з культури, історії, журналістики)

https://imagecomics.com/comics/read-first-issues (добірка коміксів)

Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям

  1. Дистанційна школа “Атмосферна школа” надає безкоштовний доступ до пакету “Слухач” із готовими навчальними матеріалами, які можуть використовувати й учителі.
  2. Дистанційна школа “Оптіма” відкрила безоплатний доступ до річних матеріалів для 1-11 класів. Після реєстрації усі охочі отримають посилання та паролі для входу.
  3. Дистанційна школа “DAR” відкрила навчальну платформу для учнів 7-11 класів.
  4. Академія сучасної освіти “А+” створила онлайн-проєкт для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять у Zооm.
  5. Команда “Jamm School” організувала дистанційну школу для учнів 5-11 класів.
  6. Платформа сучасної освіти “ThinkGlobal Online” доєднує до живих уроків, надає навчальні матеріали та проводить додаткові активності для діток. Стежте за розкладом.
  7. Дистанційна школа “Liko Education Online” для всіх охочих відкриває безплатний доступ до навчання на платформі “Liko Education Online”. Інструкція для реєстрації на навчання (2-11 класи) за посиланням.
  8. “Alterra School” відкриває екстернат-платформу. Користувачі зможуть отримати доступ до матеріалів і тестів. Подробиці тут.
  9. Освітня платформа “OkStudy” розпочала безоплатні щоденні онлайн-зустрічі з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів тощо. Розклад щодня оновлюється в Telegram-каналі.
  10. Комп‘ютерна академія “ШАГ” організувала безкоштовну серію онлайнових майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct. За оновленнями стежте на сайті.