ВСІМ! СВСІМ! ВСІМ! Хто любить математику або захоплюється фізикою та не уявляє життя без інформаційних технологій. Хто ще не зрозумів, що математика – це здорово, фізика – це цікаво, інформатика – це круто. Вчителі ліцею запрошують вас взяти участь у традиційному тижні фізико-математичних дисциплін, який буде проходити у форматі он-лайн, оф-лайн, синхронно, асинхронно, мішано – головне, на що подіваються організатори, У НОВОМУ ЦІКАВОМУ ФОРМАТІ з 8-12 лютого.

ПОНЕДІЛОК

Святкує День без мобільного телефона разом

Щороку 6 лютого світ починає відзначати День без мобільного телефону. Акція, що триває впродовж трьох днів, до 8 лютого, закликає людей проводити час без цього пристрою, щоб позбутися залежності від нього.

Сучасний світ без смартфонів – ці слова звучать для нас доволі дико. Та попри беззаперечну користь мобільного та інтернет зв’язку, користування ними створює певну залежність. Це відбувається тоді, коли людина не може обходитися без смартфону на психоемоційному рівні.

Всесвітній день без мобільного телефону закликає на певний час відмовитися від використання будь-яких гаджетів. А це означає спілкуватися з живими людьми, а не з аватарами; прокидатися під звуки будильника, а не під звук телефону тощо.

Запрошуємо всіх ліцеїстів 8-12 лютого до участі у Всеукраїнському інтернет-конкурсs щодо 20-ї річниці акції «День без мобільного телефона».

ВІВТОРОК

Запрошуємо приєднатися до святкування дня «БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ»

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн.

З чого можна почати?! Сервіс Google всім користувачам зранку надає можливість пройти перевірку безпеки онлайн й захистити свої данні.

Саме ви робите цей День в Україні – день заради безпечнішого та найкращого Інтернету! ”, – команда Центру кращого Інтернету.

Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами #SID2021 та  #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах.

СЕРЕДА

День дослідження кіл

Наука геометрія, винайдена тисячі років тому, і відтоді продовжує розвиватися і змінюватися, але її основи залишаються все тими ж. Вона міцно увійшла в цивілізацію людства, будучи базою для різноманітних галузей знань. Подивіться куди завгодно, і ви побачите, що при створенні того чи іншого предмета його автори спиралися на геометричні обчислення. Що завгодно — дорога у вас під вікнами, ваша квартира, мобільний телефон або книга в шафі. Без геометрії не було б людської цивілізації в тому вигляді, в якому ми її знаємо.

Коло зображене безкінечною лінією, яка не має ні початку, ні кінця. Це універсальний символ, який з давніх часів символізує єдність, безкінечність та досконалість. Серед всіх геометричних форм з однаковим периметром, коло має найбільшу площу і, навпаки, серед всіх фігур з однаковою площею коло має найменший периметр. Запам’ятайте цей факт та візьміть активну участь у цьому дослідженні оф-лайн.

ЧЕТВЕР

День веселих лабораторних відкриттів

Наука може бути цікавою, зрозумілою, захоплюючою… Тому запрошуємо до експериментів та дослідів

П’ЯТНИЦЯ

Присвячуємо всесвітньому ДНЮ РАДІО

Будемо говорити про зв’язок, поді та підводити підсумки